Питання до мамочок. Як Ви гуляєте з дітками 1-4 місяці в колясці? Гуляю,дітки спокійно лежать в колясках,моя донечка трішки полежить і в плач ,поки не засне в коляску не положиш,починає кричати поки не візьмеш на руки ,інколи і руки не допомагають.
rainbow2018• 09 апреля 2025
Якщо почитати теми автора, то стає страшно.
Сподіваюсь, у нього немає ніякої донечки.
dahashutka19• 09 апреля 2025
Ніяк, крик був на все місто)
В 3 місяці переклала в прогулянковий блок і трошки попустило.