Запароленое одеяло• 02 марта в 18:59
Кто делал блонд мытье поделитесь опытом
Это, я так понимаю, берём пудру, осветлитель, горячую воду и шампунь. Наносим быстро, вспениваем и ждём 5 минут. Все? Волосы от этого сильно портятся?
Летчица• 02 марта в 19:07
Краще годину щоб постояло закрите в банці. Тоді вже цю відпрацьовану суміш наносити на волосся, змити після візуального контролю. Менше шкоди волоссю якщо суміш буде відпрацьована, тобто не щойно приготована
Запароленое одеяло
• 02 марта в 19:08
Ответ дляЛетчица
Так, а смысл тогда в горячей воде?
Летчица• 02 марта в 19:09
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так, а смысл тогда в горячей воде?
Швидше діятиме просто. З відпрацьованою сумішшю хвилин 10-15 ходити, але волосся не так палить