люблю_тортики• 10 апреля 2025
Як ви зараз зігрівається в квартирах?
Опалення вимкнуто давно. На вулиці мінус.
В квартирі тупо дубак. Всі дні ллє дощ, або сипе сніг. Не тільки температура мала, а і вологість шкалить. Ввімкнула кондиціонер. Але він 1. На квартиру не вистачає(
Включала духовку. Але вона теж електрична.
Я вже боюсь рахунків за світло(
А квартира як була холодною, так і лишається(
Я вже боюсь рахунків за світло(
Забагаловка• 10 апреля 2025
Електропростирадло, у мене бейрер, із захистом від перегріву, вже років 10 виручає весною та восени, коли немає опалення. Друга грілка на дачі, якщо приїхати на ночівлю взимку. Але я її вмикаю, щоб прогріти постіль, накриваю ковдрою, години за 2 перед сном, тоді всередині Африка неймовірна. З увімкненою не сплю, це шкідливо і все таки, є небезпека, хоч і мінімальна. Поки засну, ще йде тепло.
Теплі капці, шкарпетки, лосини на хутрі, худі з полартек, нормально. Зараз 12 градусів у квартирі. Є газ, я трохи вмикаю духовку, але без фанатизму, бо вона випалює кисень. Масляний радіатор не вмикаю, бо не настільки вже й холодно.
Забагаловка• 10 апреля 2025
Ответ дляНа циголках
Я боюсь электропростыней.
Не треба боятися, їх треба вмикати зарані, щоб прогрівся матрац і ковдра, потім перед сном вимкнути, головне не залипнути в теплі і не забути, бо посеред ночі шкварчатиме одне місце😆
На циголках• 10 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
Черкассы. я так понимаю, это у нас школа на линии, а школы не отключили.
Все едем в Черкассы )
Незламна• 10 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Та попробуйте электропростынь что вы потеряете
Не потеряет, наоборот найдет, раз током как провалит так на всю жизнь согреется)))
КартаБезКомиссий• 10 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Вимикач на допомогу-шкварчить,вирубили,замерзли-увімкнули
Говорю-балакаю• 10 апреля 2025
Ответ дляКукарачка
Я просто не думала, що у когось зараз вдома наскільки холодно, щоб утеплюватись, наче взимку.
Залежить від того з чого будинок, де знаходиться ну і яка сторона. В нас на сонячну сторону вікна тільки, то в принципі тепло, якщо вітру немає і протягів, а влітку пекло +30 після опівночі. Але в цьому ж будинку 3-4-кімнатні наприклад на дві сторони і на іншій прохолодно навіть в спеку.
Забагаловка• 10 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я не сплю на увімкненій заради безпеки, було пару разів, що отак заснула і не вимкнула, то прокинулась з відчуттям, що лежу на гарячій печі. А вночі ліниво прокидатися, вмикати її і чекати, поки зігріє, вже до ранку якось вгріваєшся, жити можна.
Полуничка• 10 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
у нас снова включили тепло.
У нас первого апреля воду слили
Малая Налегке• 10 апреля 2025
Все би нічого, але я чихаю вже, я дуже теплолюбива((. Захворіти неохота. В спальні 16, в вітальні і кухні вони без дверей то 18-19. Гріють плитою. Від обігрівача кашляю більше ніж від плити.. отака фігня. Ковдра в мене дуже тепла.
В вітальні під плєдом і котом сиджу😅
Иванка Бур• 10 апреля 2025
Домом дом, а вот на работе дубарь
Потолки высокие, выше 3,5 метра, площадь офиса в хрущевке большая, а мне еще и говорить нужно много, кутаюсь как могу, чай остывает за 5 минут, электрообогреватель ни о чем
Шукаю трусики• 10 апреля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Прохладненько, но не супер холодно. Утром 14 градусов в комнате после ночи. Спим с окном на микропроветривании. Днем 19 -20 градусов с закрытым окном
Та вы что, 14 это дубаридло капец
Шукаю трусики• 10 апреля 2025
Ответ дляМааарковная
Я тоже . У меня была одна, от beuer как-то так, от нее всё тело чесалось .. просто пошла и выкинула ее в мусор в одно утро
Хм, странно, как могло чесаться тело? Вы же накрываете её обычной простыней. Отдали бы нуждающимся такую хорошую вещь
Шукаю трусики• 10 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
и я боюсь
Не надо оставлять на ночь. Перед сном прогреть кровать, лечь и выключить
Мааарковная• 10 апреля 2025
Ответ дляШукаю трусики
Та это давненько было , еще до ковида
Так она меня достала что я на эмоциях хотела от нее побыстрее избавиться.
Да, у всех по-разному, видно у меня чувствительное тело или кожа (обычно нет) но я это к тому что универсальных вещей нет, всё под себя надо подбирать)
Шукаю трусики• 10 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
12?
ужас. У меня 17 и я капец как мёрзну.
Забагаловка• 10 апреля 2025
Ответ дляШукаю трусики
12?
ужас. У меня 17 и я капец как мёрзну.
Це жесть, я не хочу роздягатися, коли приходжу в квартиру. Але у нас половина вікон та балкони деревяні, ще не всі замінили, воно нахолоджує через щілини.
Цю неділю поїхали на дачу, топимо котел, всі зручності є, вожу дитину в школу за 40 км.
Пупс• 10 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нахіба бутлі з водою,прошлий вік.Електропростирадло.Блін,рік тому назад заказала на розетці,туреччина,десь гривень сімсот.Ніякого чоловіка не потрібно,зігріває на 200%,і по електриці тягне десь гривень 80, на місяць,лежу ,релаксую.Зимою спала з відчиненим балконом,носом вдихаю свіже повітря,знизу тепло
У них много плохих отзывов. С фото сгоревших кресел и т.д. штука не безопасная. Грелка лучше
КоролеВешна• 10 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я боюсь на такому спасти,навіть лежати на включеному . У сина в кімнаті масляний обігрівач надвечір включаю. На кухні духовку- то запікаю м´ясо, то печу щось . Але в квартирі не холодно- 22 градуси, вікна на схід.
Видна міленіалка• 10 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Три роки досвіду
Ви все ж таки обережно з ними, в мене колись загорірась вночі, добре що проснулась, то тількі постіль почала тліти і матрас..
Головний кошак• 10 апреля 2025
Ответ дляАкукарача
Почему вы боитесь счетов? Летом вы тоже не пользуетесь кондиционером? Самое энергозатратное это охлаждение им воздуха, а не обогрев
Кроме того, можно просто подойти к счётчику и засечь сколько он потребляет энергии, например за час
У мене недорогі кондиціонери. І не так багато вони тягнуть як тут лякали. Весною поставили, влітку працювали.
Авторе, поставте ще в інших кімнатах. Щоб на майбутнє. У вас мабуть панельний будинок.
Маргарита и Мастер• 10 апреля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вдяглися тепліше. Але в квартирі +19. Тому нормально поки
У меня тоже +19. Мне наоборот комфортно. Хожу в костюме ( футболка и штаны)
Для меня лучше +19 чем +25