люблю_тортики• 10 апреля в 00:45

Як ви зараз зігрівається в квартирах?

Опалення вимкнуто давно. На вулиці мінус.
В квартирі тупо дубак. Всі дні ллє дощ, або сипе сніг. Не тільки температура мала, а і вологість шкалить. Ввімкнула кондиціонер. Але він 1. На квартиру не вистачає(
Включала духовку. Але вона теж електрична.
Я вже боюсь рахунків за світло(
А квартира як була холодною, так і лишається(
Первая ласточка инфляции• 10 апреля в 13:30
Ответ дляПлакулька
у меня газовый котел сейчас включен постоянно и я бухаю
Конвектор працює в одній кімнаті, газ горить на кухні. Дуже холодно. Так бісить оце відключення опалення під лозунгом зекономимо. Електрики нагорить на більшу суму.
Плакулька• 10 апреля в 13:31
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ой комуналка жесть. 4500 в том месяце заплатила за месяц 60 м. для меня много(
Первая ласточка инфляции• 10 апреля в 13:34
Ответ дляПлакулька
І мораторій на подорожчення)) На початку війни було 2500, зараз, як у вас. Читала, що є міста, де опалення не відключали, на заході повернули на цей тиждень, а хтось сидить цокотить зубами((
СКИБИДЫШь• 10 апреля в 13:56
Ответ дляЧервона калина
А при чем тут это?
Вы нормой это считаете для нормальной жизнедеятельности?
Просто думаю, что временное отсутствие отопления не является катастрофой
Червона калина• 10 апреля в 14:03
Ответ дляСКИБИДЫШь
А я так не думаю.
Почему люди считают нормальным мёрзнуть- мне непонятно
Заюшка_хозяюшка• 10 апреля в 14:25
Газова духовка гріє повітря знизу. Включаємо ввечері на годинку-другу.
У ванній кімнаті рушникосушка від гарячої води також дає плюс тепло.
Квартира посередині будинку.
В квартирі +18, обігрівач не включали поки.
Прохолодно, але досить терпимо.
Грамотний хвіст• 10 апреля в 15:23
в нас газова плита з газовою духовкою, як тільки стало холодно, просто ввімкнули духовку на мінімум та не вимикаємо, в квартирі 16-18 градусів, для нас це цілком норм, не люблю коли жарко
Грамотний хвіст• 10 апреля в 15:24
Ответ дляspart-5037
Включили отопление. У нас автономное. Жили на аренде много лет еазад, думала дуба дам от холода. Была похожая ситуация . После этого свою квартиру рассматривали только с автомным отоплением. Ещё б скважину свою ) но увы.
ну автономка ж працює лише на електриці, якщо не дай Боже вимкнуть, то й взимку дуба можна дати на жаль(
автор люблю_тортики • 10 апреля в 15:53
Ответ дляМаргарита и Мастер
Полностью согласна
Было бы индивидуальное отопление выключила бы ещё в феврале
А не отапливала бы улицу за деньги выкинутые в прямом смысле на улицу
Так в лютому холодніше ніж в грудні і січні. Тоді вже і не включайте взагалі 🤣🤣🤣
Але це лише ваші слова, які не відносяться до вашої реальності))
Порадниця така порадниця)
Маргарита и Мастер• 10 апреля в 15:56
Ответ длялюблю_тортики
Порадниця така порадниця)
Как вам будет угодно)
Пока на улице +5 и выше, мне батареи не нужны. Мне дешевле кондиционер включить, чем за отопление платить
В начале марта на улице +20 было, батареи жарили как дурные, спрашивается нахрена
Цідило правди• 10 апреля в 16:11
Одягайте теплий одяг, кладіть грілку на все тіло, випийте пару чарочок.
Болтушка Му• 10 апреля в 16:13
Ответ дляКукарачка
У нас +24 в квартирі 🤯
У нас 17-18 градусов
ЯблокоРаздора• 10 апреля в 16:52
В квартирі +13, ще й воду не можна нагріти в бойлері бо вона жовта, на кухні вмикаю газ та ходжу в куртці
Поддакиваю иногДА• 10 апреля в 17:17
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Квартира посередині будинку.
Прохолодно, але досить терпимо.
Газ съедает кислород
Поддакиваю иногДА• 10 апреля в 17:17
Ответ дляБолтушка Му
У нас 17-18 градусов
У меня 13° сегодня
Тишком нишком• 10 апреля в 17:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
Как вам будет угодно)
Ну кто же вам виноват, что вы не регулируете подачу тепла? У нас осбб и давно счётчики в каждом подъезде с регулировкой подачи тепла от температуры воздуха. А у вас экономия какая совдеповская, либо +28 либо 14, гибче нужно быть в век технологий живёте
Маргарита и Мастер• 10 апреля в 17:57
Ответ дляТишком нишком
К сожалению у нас не осбб
Шпондєр• 10 апреля в 18:44
Поставили электрообогреватели. Термодом, потому хватает.
Который год убеждаюсь, что не просто так придумали отопительный сезон до 15 апреля .
Первая ласточка инфляции• 10 апреля в 19:10
Ответ дляШпондєр
Раньше хоть что-то просчитывалось. А сейчас Виталька на балкон вышел, макушку напекло, значит пора заканчивать отопительный сезон.
Мавка• 10 апреля в 19:21
теплый пол
Мавка• 10 апреля в 19:29
Ответ дляШпондєр
хорошо, что этот отопительный сезон вообще состоялся
Невловимий Джо• 10 апреля в 19:29
автономка, и не отключала еще
Сусідка знизу• 10 апреля в 19:33
Ответ дляБритоножка
Вот уже 3й день сутками работает масляный обогреватель. Весь день - у дочки в детской, всю ночь -в комнате, в которой все вместе спим (чтоб теплее). Иначе невозможно холодно.
читаю і вкотре дякую, що ми у власному будинку Діти в Польщі, у них ще не виключили опалення, там сипле не на жарт... якийсь дурдом, а не погода
Сусідка знизу• 10 апреля в 19:38
Ответ дляЧервона калина
А я так не думаю.
самоутішалка така
Сусідка знизу• 10 апреля в 19:39
Ответ дляМаргарита и Мастер
Полностью согласна
звичайно, і хай сусіди навколо гріють вашу хату....Знаєм таких хитровимаханих
Ластоноша• 10 апреля в 19:50
Худі- плед
Маргарита и Мастер• 10 апреля в 20:34
Ответ дляСусідка знизу
Капец У вас все норм?)
Причем тут соседи
Т.е даже при индивидуальном отоплении я должна жариться чтоб соседи не грели мне квартиру? О то логика

Если б у меня было индивидуальное, то я бы делала как мне удобно и комфортно. Если в квартире тепло то нафига мне платить за отопление
Красота неземная• 10 апреля в 20:54
Ответ дляСусідка знизу
А у мене і сусіди такі самі. До Нового року котла на опалення що вони, що ми майже не вмикали. Ну нормально нам при 19-20 градусах.
Тумба-юмба• 10 апреля в 21:14
Ответ дляЧервона калина
А я так не думаю.
не знаю, я только флиску одела. сталинка 21,дом теплый,за зиму натопили на 1500 грн
мне тепло, не включаем
Капуста Маша• 10 апреля в 21:27
Жахливо холодно! Тварі із КМДА собі в особистих будинках собі опалюють. А звичайним людям пропонують ’тепліше одягатися’! У Пантєлєєва свій будинок, йому пох.. на те, що людям холодно, що в людей діти малі! Не просто так завжди опалювальний сезон був до 15 квітня! Виживаємо як можемо. Включила теплу підлогу на кухні і в коридорі. Перебралися зі спальні і дитячої усі в вітальню на диван, розклали і спимо всі разом, в піжамах флісових, під двома ковдрами і з котами. Воно ж іще мало того, що холодно, так ще й сиро! У дитини вже соплі пішли, у мене мерзне ніс. А коти сфінкси, їм бідолашкам найбільше холодно.