Кров з молоком• Изменено 10 апреля в 02:30
Больно ли ставить зубной имплант?
Сколько примерно по времени занимает установка?
Тяжелое ли восстановление десны? Долго пили обезболивающие? Нормально прижился? У знакомого - плохо.
Дама_с_караваем• 10 апреля в 02:51
Ставили приблизно 3години. Ставити не боляче. А потім боляче. Але в мене не стільки сам імплант болів, як ясна. В мене ще приживаються, до 6місяців буде приживатися. На зміну погоди чи ’планет’ - дьоргає, але терпимо. Зараз ходжу з капою. Потім буде тимчасовий зуб, а потім ще через місяць - вже постійний. Оскільки в мене передня одиничка, то якщо чіпати ніс, до дьоргає імплант і німіє ніс))
Обнемашечка• 10 апреля в 02:59
Мне делали долго. Заживало быстро но больно. Один из трёх не прижился. Очень долгая песня у меня получилась((( с переделкой
Кров з молоком
• 10 апреля в 03:18
Ответ дляДама_с_караваем
Я на тому тижні видалила зуб. Зараз заживають ясна. І якраз дьоргає. Полощу, але щось процес загоєння повільно йде.
Уявляю, що буде після встновлення імпланту(.
тяжкаялюдина• 10 апреля в 06:04
Не больно, обезболивающие не пила, заживает быстро. Но сам процесс неприятный. И главное не тупить как я, не делать это во время месячных
Не гоню• 10 апреля в 06:47
Делали минут 40. Терпимо, вырвать зуб больнее было. У меня месяц после удаления все болело, а имплант прижился быстрее
Кров з молоком
• 10 апреля в 07:11
Ответ дляНе гоню
Вам удаляли зуб с анестезией?
Невгамовна Бу• 10 апреля в 07:19
Не больно. 20-30 минут. Верхний болел сутки, а вот нижний- неделю. Моим имплантам более 10 лет.
ТАЗератти• 10 апреля в 07:29
Мені не боляче було геть. Купила пачку Німесілу (боялась) і не випила жодного пакету. Імпланту 6 років.
Трейдер кріпти• 10 апреля в 07:36
Ответ дляКров з молоком
Ви саме полощете? Чи набираєте і тримаєте? Бо полоскати після видалення категорично не можна
Пластилин_Колец• 10 апреля в 08:41
Ответ дляКров з молоком
1,5 часа три .не озущаю вообще , легкий отек после первого раза на 2 дня был
Не больно
Тектологиня 80lv• 10 апреля в 08:42
Ответ дляКров з молоком
Так, лікарі завжди кажуть після видалення полоскати не можна, там утворюється на десні кров´яний згусток, і його не можна змивати. Ви так сповільнюєте процес заживання.
Пластилин_Колец• 10 апреля в 08:42
Ответ дляДама_с_караваем
Ужас , у меня не было никаких временных и кары , но и не передние
Тектологиня 80lv• 10 апреля в 08:45
Мені теж треба імплант ставити. Зуба немає до рівня десни, а той залишок залишили в десні, типу туди вставляти штифт буде зручно. Но не знаю...я тяну з цим ділом...
Дама_с_караваем• 10 апреля в 08:51
Ответ дляПластилин_Колец
Сказали, що з передніми зубами складніше, ніж з іншими зубами. Ну і імплант повинен бути тонкий і міцний. Капа, щоб не поїхали зуби, поки імплант приживається, щоб не було боляче кусати, ну і щоб можна було рот відкрити, бо я приблизно місяць в масці ходила, як в часи ковіду, поки зробили операцію, поки ясна зажили, щоб капу вдіти.
Дама_с_караваем• 10 апреля в 08:55
Ответ дляТектологиня 80lv
Штифт і імплант - різні речі. Штифт вкручують у ваш корінь. А імплант вживляють в кістку щелепи замість вашого кореня.
Зашла на 5минут• 10 апреля в 09:04
Ставила четыре месяца назад. Как раз недавно закончила все этапы. Ставить сам имплант не долго и не больно. Мне установили ща 40 мин. Так как все под обезболом, не больно, только лёгкое ощущение давления. Сразу после процедуры дали Нимесил и пока вышла анестезия, Нимесил подействовал и больно не было. А на второй день все зависит от индивидуальной реакции. Мне вообще больно не было, больше обезбола не пила даже. А у знакомой распухло и болело неделю. А дальше все этапы вообще без боли.
Счастье_же_вот_оно• 10 апреля в 09:23
Ні, не боляче зовсім було. Я як побачила потім на фото, що там робили, то була в шоці, що нічого не відчувала. Після як пройшла дія знеболювального була біль, але терпима. Але всеодно стоматолог назначив знеболювальні та протизапальні. Ця процедура досить терпима, найважче налаштуватись і зібрати гроші)))
На границе• 10 апреля в 11:43
я зараз в процесі.
ставити імплант було не боляче, болить тільки десна потім, бо її ж розрізають. у мене ще з одної сторони кістка тонка, то стоматолог вибивав кістку в сторону гайморової пазухи щоб вона зробила шапочку над імплантом. німесил пила один раз, і то для профілактики більше. через 10 днів зняв шви і пів року вільна. позавчора знов розрізав і вкрутив якусь металічну фігню яка тепер торчить з десни.
потім поставить ще один імплант внизу, а попередні два чекаєм поки добре приживуться і вже тоді будуть коронки на них
Не гоню• 10 апреля в 11:54
Ответ дляКров з молоком
Вам удаляли зуб с анестезией?
Конечно, я не йог терпеть боль)