Файна_зупка• 10 апреля 2025

Оголошення про роботу, смішно

Коли шукала вакансії, в одній було щось типу того:
Пропонуємо зручний графік роботи, щоб в тебе був час на відпочинок, себе і сім´ю.
Але вони якось написали трохи по-іншому, ще щось там було написано і про час на хоббі тощо.
На хвилинку, графік з понеділка по п´ятницю з 8 до 18. Про які хоббі і відпочинок ? Я так працювала раніше, це ж рабство, я нічого не встигала
Гуру троллинга• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Не у всіх такі чоловіки, що дома борщі варять.
в мене чолволік працює))з 8 до 16.00))) керівник відділу ремонту побут.техніки) тому все ок. зараз такі нарозхват. гроші гарні заробляє. ще й просять приватно щось поремонтувати.але не дуже бере,бо й так вистачає. побутом займається чоловік.
Ласкове телятко• 10 апреля 2025
Ответ длявре_Динка
Я працюю з 10-19
Зараз можу собі дозволити або раніше піти, або пізніше прийти, але довгий час було суворо 10-19
То одразу після роботи йшла в зал чи на танці.
Зараз ввечорі сил не вистачає, але раніше прокидатися стала, тому кожен ранок на 9 або на 10 у мене тренування. Цей тиждень прогул, по обставинах тренерів.
Після роботи на 20 англійська двічі на тиждень.
Більшість так диве, ну… в кого дітей нема, звісно
А когда вы ужинаете? И вообще, как питаетесь?
автор Файна_зупка • 10 апреля 2025
Ответ дляГуру троллинга
Ну то вам просто пощастило. А більшість жінок біжить їсти щось приготувати , а не на спорт
Як_наготую...• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Так, 1000 грн вихід, взагалі ніяких, просто сидіти) Таких вакансій море
А, поняла
Вы только устроились на эту шикарную работу).
Ну вот расскажите, как классно - когда зп получите.
Потому что хрен вам заплатят за то, что вы своими делами занимались).
Не стояла целый день - штраф.
Не подбежала к клиентке в течение 5 секунд - штраф.
Країна мрій• 10 апреля 2025
Ответ дляГуру троллинга
ні))) я точно не на мінімалках)))бо на мінімалках не дуже поїздиш по Європі і УКраїні. зп гарна.А миловаріння просто люблю. це моя віддушина. замовлень беру стільки скільки я можу зробити без перетрудження. побутом майже не займаюсь.То чоловікча робота)) як і заробляння грошей.
Та все з вами ясно, можете не рекламуватися.
Ваші тригерні маркери ми вже побачили
Я_з_Франека• 10 апреля 2025
Ответ дляСлобожаночка
ну вы мощная).. после рабочего дня еще и в спортзал бегать это сильно
Если работа сидячая, то спорт - самое то
автор Файна_зупка • 10 апреля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
А, поняла
Не стояла целый день - штраф.
Керівник все бачить і знає. Вона сама сказала займатися своїми справами. Штрафів немає
Гуру троллинга• 10 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ваші тригерні маркери ми вже побачили
ви не могли їх бачити, бо тут я ніколи нічого не показувала. моя сторінка з групою лише на ФБ.
Щаслива Я• 10 апреля 2025
Я, которая работала до сентября прошлого года с 8.00 утра до 21.00-23.00 без единого выходного и с отпуском две недели в году, просто прифигела сейчас 😂😂😂
Сейчас у меня есть один выходной. Я безмерно счастлива и в него я успеваю абсолютно всё!!!!!
автор Файна_зупка • 10 апреля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Співчуваю
Як_наготую...• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Вы сертезно такая наивная или прикидываетесь?
Никто вам не заплатит 1000 грн за выход за то, что людей нет и вы своими делами занимаетесь.
ОйЙой• 10 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Бо працювати 8 годин на день 5/2 зараз автори таких оголошень позиціонуть з неповним робочим днем.
А повний роб.день у них це 10-12-15 годин
Відколи це у нас 12 годин це повний робочий день? Це зміна 12 годин
автор Файна_зупка • 10 апреля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Ви на приколі? Мені вже платили. Колега, моя змінниця, теж займається своїми справами
Гуру троллинга• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
бо треба правильно вибирати чоловіка НАСАМПЕРЕД)))) тоді будеш і мандрувати,і після роботи не стояти біля мартена.А займатися собою.
Слобожаночка• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
ой нет, после рабочего дня сил на это нет, хочется отдыхать
Як_наготую...• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
На приколе не я
Країна мрій• 10 апреля 2025
Ответ дляГуру троллинга
а що я встигаю?))) побутом займається чоловік. я нічого не варю і неприбираю післ яроботи. і в магазини не ходжу. я приходжу,вечеряю і на тому все)) далі або відпочинок,або миловаріння,якщо хочу
І при цьому ви на інших ще смієте вішати ярлики ледарів і деграндантів?
Країна мрій• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Вона миловар, він кухарочка.
Вона Максим, він Одарочка
автор Файна_зупка • 10 апреля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
На приколе не я
Свої здогадки залиште при собі. В мене все добре. Я для цього і кинула офісну роботу з 9 до 18, не просто так
Тушьмушьнюшь• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Тут акцент на тому, що вони пропонують ’зручний і вільний графік’. Вони пропонують стандартний графік! Яка мова про хоббі? Це смішно
А яка вакансія? Може там не треба в офісі бути того так пишуть
Безпринципова• 10 апреля 2025
Автор, вы не поняли. Это обычная практика, формулировка звучит как гибкий график. Имеется ввиду, что вы должны отработать определённое количество часов в неделю, например 35 или 37. Отработать их вы должны в промежутке с 8 до 18. Например, в пятницу вы можете работать до 16.00. Можете на свое усмотрение в какой-то из дней начать в 10.00. Если у вашего ребёнка утренник или у вас визит к врачу, вы можете уйти на пару часов. Естественно, свое отсутствие вы компенсируете в другой день, работая с 8 до 18 с коротким перерывом на обед. Это действительно удобно.
Гуру троллинга• 10 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
я працюю з 8 до 17.00.повний робочий день. + хоббі. А побутом жінка займатися не зобов*язана. На роботі повний розвиток. 2 р на тиждень курси англ мови (середа і п₴ятниця). точно не лежу
Країна мрій• 10 апреля 2025
Ответ дляОйЙой
Не у нас, а у тих, хто дає оголошення про повний робочий, і ні слова про наднормований час, тобто понад 8 год, які
Щаслива Я• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Співчуваю
Не нужно 🤚🏻 Спасибо
Видящие_помогите• 10 апреля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
8-18 это удобный график
Ну конечно удобно , всю жизнь в рабстве
Ласкове телятко• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Автор, где вы видели такие вакансии? Поделитесь находками😲
Экспертиза• 10 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Зараз сніданок о 9, обід десь о 14-15. Не вечеряю, якщо відчуваю голод то до 20.

Раніше не снідала, обідала і вечеряла на роботі.
Мені складно їсти тричі на день, це прямо треба себе змушувати.
Ой я чогось із анонімом🫣 мабуть на якийся пост випадково галочку поставила
автор Файна_зупка • 10 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
На работа.юа, ворк.юа. Включіть геолокації і оберіть Поруч. В світяться вакансії біля вашого будинку, впевнена, що багато буде таких
Країна мрій• 10 апреля 2025
Ответ дляГуру троллинга
ото вас штирить перед іншими жінками.
Одразу видно - щаслива людина, яка інших називає свиноматкою, якщо ті теж не у мартена
Як_наготую...• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Ахаха