Файна_зупка• 10 апреля 2025

Оголошення про роботу, смішно

Коли шукала вакансії, в одній було щось типу того:
Пропонуємо зручний графік роботи, щоб в тебе був час на відпочинок, себе і сім´ю.
Але вони якось написали трохи по-іншому, ще щось там було написано і про час на хоббі тощо.
На хвилинку, графік з понеділка по п´ятницю з 8 до 18. Про які хоббі і відпочинок ? Я так працювала раніше, це ж рабство, я нічого не встигала
r25-1• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Тут акцент на тому, що вони пропонують ’зручний і вільний графік’. Вони пропонують стандартний графік! Яка мова про хоббі? Це смішно
ну может вы там на рецепшене. и посетители раз в час. Вяжите себе , читайте и тп.
Країна мрій• 10 апреля 2025
Ответ дляГуру троллинга
я працюю з 8 до 17.00.повний робочий день. + хоббі. А побутом жінка займатися не зобов*язана. На роботі повний розвиток. 2 р на тиждень курси англ мови (середа і п₴ятниця). точно не лежу
Я вас і не питаю про ваші горизонтальні положення і про ваші години роботи.
А ви свій графік, графік і посаду чоловіка, кількість дітей тощо розписуєте, як звітність, ображаєте інших, знецінюєте інших.
А чому? Бо у вас відсутнє самовираження?
r25-1• 10 апреля 2025
Ответ дляГолубец
Я в 19.30 возвращалась домой, и успевала ещё и в спортзал идти. С бытом конечно муж помогал, но так должно быть при любом графике. После работы и зала, ужин муж приготовил, часиков в 9 сесть повышиыать под фильм это самое уютное время для меня.
класс. жму руку. мало таких.
Chaterbox• 10 апреля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
8-18 это удобный график
Стандартний робочий день - 8 годин (з 8 до 17, з 9 до 18), при цьому графіку - 9 годин. В чому зручність?
Olga_72• 10 апреля 2025
Ответ дляГуру троллинга
а що я встигаю?))) побутом займається чоловік. я нічого не варю і неприбираю післ яроботи. і в магазини не ходжу. я приходжу,вечеряю і на тому все)) далі або відпочинок,або миловаріння,якщо хочу
То ви ще й нічого не встигаєте. А хамство від щасливого життя з вас аж пре.
Простецкая• 10 апреля 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Ні, уже частіше пишуть до 19:00.
Якщо офісна робота... Київ. Навіть шукати роботу перестала, нехай самі працюють з таким графіком.
аналогічно, на жаль. Особливо подобається - гнучкий графік - до чого і куди він гнеться))) Про рівень заробітної плати, в принципі, писати вже не доводиться за таких графіків. Кваліфікована праця пробиває дно(. і не дай Бог потрапити в тривогу ввечері
ЛеньГуглить_правда• 10 апреля 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Мати рідна, і ким працюєте, добра людина?
Президент світу, не менше.
Отак нанюхатись мила, уявіть… яка небезпечна справа, те миловаріння…
КАПСЛОЧНИЦА• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Керівник все бачить і знає. Вона сама сказала займатися своїми справами. Штрафів немає
Магазин в убыток работает или это прикрытие доя чего то?
Ms. Анонимная• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Ви в 19:00 повертаєтесь додому і біжите малювати/ліпити/вишивати?
Это нормальный график для хобби. Было бы желание
все по ГОСТу!• 10 апреля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Нет,не нормальный,ещё надо детям и мужу время уделить,приготовить,погладить, покушать, полежать сериал посмотреть
Ms. Анонимная• 10 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Нормальный.
Вы просто отговорки ищите
Маурита• 10 апреля 2025
Ответ длявре_Динка
Нормальний стандартний графік це з 8-17,9-18 або 10-19, на пʼятиденний розклад
Тут же на годину більше, цікаво що вони в переваги включають саме тут)
Година на обід
все по ГОСТу!• 10 апреля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Нормальный.
Вы просто отговорки ищите
Ну, я готовлю себе отдельно всегда и на работу обед и ужин
С детьми провожу время, ну у вас может как сорняки растут. Для женщины приходить в 19:00 это поздно,если есть семья.
Ms. Анонимная• 10 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вы можете верит во что вам удобно
Добра, коли сита!• 10 апреля 2025
Ответ дляГолубец
Муж это не семья. Вот ребенок или двое школьников + муж которого надо накормить это семья
Добра, коли сита!• 10 апреля 2025
Ответ дляСлобожаночка
ну вы мощная).. после рабочего дня еще и в спортзал бегать это сильно
Смотря какая работа. Если сторожем сидеть то что полно и можно и спортзал, а вот после супермаркета вряд ли в зал пойдешь..
Добра, коли сита!• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Я також люблю спорт, але я його закинула, бо в мене був графік 9-18. Магазин, готовка, дитина, прання. На роботі цілий день на ногах, ноги пекли, мріяла бігом додому скинути кросівки
Дитина - ещё одна работа
Красавица писяная• 10 апреля 2025
Я ходжу із 9 до 18 плюс час на дорогу до години туди і назад
І о диво я все встигаю
Добра, коли сита!• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Ні, я влаштувалась в магазин одягу біля мого будинку. Але мене це влаштовує більше, ніж інші офісні посади, які в мене були. Бо там багато обов´язків. А тут їх не аж, сидиш собі, то й сидиш, чекаєш коли хоч одна каліка зайде на день. Робити можна що хочеш, тому в мене є ще підробіток і хоббі. Плюс в інші 3 дні є час на хоббі, яке теж приносить дохід. В результаті заробляю більше, ніж рабство щодня
Ск платять? Який підробіток ?
Добра, коли сита!• 10 апреля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Шикарно просто...
Боюсь даже представить вашу зарплату при том, что покупателей нет...
Но по 12 часов нужно отсидеть на работе
Досадно , я знаю подібні роботи. Ставка 100-200 в день а остальное процент..
Красавица писяная• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
В мене чоловік працює на важкій роботі і повертається о 19:00, їсти він не готує, він падає з ніг
Якщо фізична робота то так,а якщо сидіти в офісі то ні
Красавица писяная• 10 апреля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Я вдома займаюсь ,бо весь день сиджу
Красавица писяная• 10 апреля 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Ні, уже частіше пишуть до 19:00.
Офісна робота?
Мамина корзиночка• 10 апреля 2025
Ответ дляСлобожаночка
У темах про спорт порадниці через 1 бігають, ви хіба не вірите коментарям з інтернету?
Добра, коли сита!• 10 апреля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
А, поняла
Вы только устроились на эту шикарную работу).
Ну вот расскажите, как классно - когда зп получите.
Потому что хрен вам заплатят за то, что вы своими делами занимались).
Не стояла целый день - штраф.
Не подбежала к клиентке в течение 5 секунд - штраф.
Згодна коли людей нема звідки платити 1000 грн ..ну заплатять раз другий .
Магиня• 10 апреля 2025
Ответ дляГуру троллинга
ви ким працюєте що 3 через 3? я все життя з 9 до 18.00. все ок. зараз з 8 до 17.00. прекрасно. 2 дітей.з побутом допомагав чоловік. усі готування їжі на вихідних. або серед тижня чоловік. все встигала)) 5 років після роботи займалася хоббі- миловарінням))) купа замовлень,і отримувала задоволення))) зараз ще ходжу 2 р на курси іноз мови з 8 до 9 вечора. а ви просто ледача свиноматка))) бо лежати і деградувати це свиняче діло. у відпустку об*їздила з дітьми півЄвропи і всю Україну. по 3 р на рік,на усі дитячі канікули.
Хоч інших такого не вчи
Мамина корзиночка• 10 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ви ще згадайте, як в студентстві можна було по дві доби не спати, а потім ще і заліки здавати з пляшечкою моршинської.
От смішно чи ні, але я так не вміла навіть у 16 років. Більше 20 годин без сну для мене гаплик завжди був
Добра, коли сита!• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Ви на приколі? Мені вже платили. Колега, моя змінниця, теж займається своїми справами
Ювелирка?
Добра, коли сита!• 10 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Автор, где вы видели такие вакансии? Поделитесь находками😲
Написать можно все что угодно.
Добра, коли сита!• 10 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Хоббі либо вышивать либо под телевизор но без лежанки