Файна_зупка• 10 апреля в 09:33
Оголошення про роботу, смішно
Коли шукала вакансії, в одній було щось типу того:
Пропонуємо зручний графік роботи, щоб в тебе був час на відпочинок, себе і сім´ю.
Але вони якось написали трохи по-іншому, ще щось там було написано і про час на хоббі тощо.
На хвилинку, графік з понеділка по п´ятницю з 8 до 18. Про які хоббі і відпочинок ? Я так працювала раніше, це ж рабство, я нічого не встигала
Бачу_майбутнє• 11 апреля в 10:13
Ответ дляНаБалКоніХодять
Трудовой договор
Где вы это прочли? Что есть доплата?
Это ваша вакансия?
НаБалКоніХодять• 11 апреля в 10:14
Ответ дляБачу_майбутнє
Где вы это прочли? Что есть доплата?
Это ваша вакансия?
Кто вам доктор если вам заплатят мало
Бачу_майбутнє• 11 апреля в 10:31
Ответ дляНаБалКоніХодять
Кто вам доктор если вам заплатят мало
Это вам доктор нужен, это ж у вас это отличные условия
Пи Пи Пилюля• 11 апреля в 14:47
Ответ дляФайна_зупка
Зараз в мене графік 3/3 , лежу, п´ю каву, дивлюсь у вікно на сніг. Чому я раніше цього не зробила? Тепер реально кайф
А кем вы работаете? Я мечтаю о работе с таким графиком. 5-дневка надоела, ничего не успеваю.
Оце так цабе• 22 апреля в 11:55
Ответ дляГолубец
Я в 19.30 возвращалась домой, и успевала ещё и в спортзал идти. С бытом конечно муж помогал, но так должно быть при любом графике. После работы и зала, ужин муж приготовил, часиков в 9 сесть повышиыать под фильм это самое уютное время для меня.
В 9 я уже ложусь, могу что то посмотреть и спать
Встаю в 5, к 7.30 на работу