Мой_ужин• 10 апреля 2025
Приватні університети Київ
Хочу отримати освіту, 30 років
Порадьте, дівчата, хто навчався в приватних універах - які ок, які краще оминати?
Глаголиця• 10 апреля 2025
Ответ дляМой_ужин
Бо не здам нмт, в приватні без нього можна
Нормальная организация не возмет на работу с дипломом того ВУЗа
рукиЖимолости• 10 апреля 2025
Ответ дляРадостина
Если человек с хорошими знаниями, например, в юриспруденции то и с дипломом крока возьмут.
А хто йому в Кроці ті хороші знання дасть?
МЕСТО_Встречи• 10 апреля 2025
Ответ дляРадостина
Посмотрите мауп. Хотя я думала, что в частные вузы все равно надо нмт.
Так и есть. Не важно какие, НМТ и пороговый бал нужны. Но у автора же есть уже высшее образование. Тут возможна другая процедура поступления
Стетоскопуло• 10 апреля 2025
Ответ дляБабайко
Я ж написала ’вроде’, реклама одно время везде лезла про поступление без нмт туда.
Там на рекламі було написано коледж.
Стетоскопуло• 10 апреля 2025
Ответ дляhrystia
Трохи більше 100, але не 150. У приймальні мені сказали, що на контракт достатньо.
На контракт достатньо за більшістю спеціальностей, але не на право.
Стетоскопуло• 10 апреля 2025
Ответ дляhrystia
Я щось не дуже в то вникала: по пробному вийшло 100, 120, 135 і 140. Бали з кожного предмету. Як разується конкурсний бал?
Залежно від спеціальності. Отут є калькулятор, можна прицінитися.
Але ж ви розумієте, що якщо жоден предмет не набраний на 150, то кб більше 150 не вийде.
Стетоскопуло• 10 апреля 2025
Ответ дляhrystia
Теж треба на бридичний. Друга вища. Школу закінчила в 1999 р. Спробувала пройти пробне, мінімальні бали набрала. Не таке НМТ і складне.
Ну так у вас друга вища, у вас кращі шанси і менше платити (навчання 3, а не 4 роки), якщо ви будете поступати на бакалавра права на основі вже отриманого бакалавра.
На сайті єдбо подивіться конкурсні пропозиції за минули рік.