Попельшка• 09 апреля 2025
Гуртожитки Львівської політехніки
Підкажіть, будь ласка, в гуртожитки заселяють по інститутам (факультетам)? Цікавить інститут комп´ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ). Який гуртожиток відноситься? Можливо у когось діти навчаються і живуть в гуртожитках політехніки. Буду дуже вдячна за інформацію.
Тюрюнь_Тюнь• 09 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2445143
Моя тема почитайте🥹
Наче зараз ремонти робили.
КокошинЭль• 09 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Наче зараз ремонти робили.
Та може то був -19 рік. Але в результаті замінили нам, бо чоловік кіпіш підняв. Дзвонив в деканат. Але знайома того поку поселяла, то теж відмовилась, бо казала що жах
Попельшка
• 09 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Вот і я хочу наперед дізнатись як заселяють. Хаотично, чи до кожного інституту політехніки свій гуртожиток.
КокошинЭль• 09 апреля 2025
Ответ дляПопельшка
Ще залежить де ви живете. Може взагалі місця не бути. Взагалі кожен має свій. Але ми жили з іншими інститутами. Там був мікс. Гуртожиток де адміністрація чи 7 чи 9.
Попельшка
• 09 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Знайома квартиру знімає ?
Попельшка
• 09 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Що значить де живете? Яка область?
Попельшка
• 09 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Дякую
КокошинЭль• 09 апреля 2025
Ответ дляПопельшка
Знайома квартиру знімає ?
Так ,знайшли хлопця з групи зі своєю квартирою, то платить йому за кімнату.
КокошинЭль• 09 апреля 2025
Ответ дляПопельшка
Що значить де живете? Яка область?
Так віддаленість, пільга. Спочатку селять по пільзі всіх
Попельшка
• 09 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Ну ми дуже далеко від Львова.
Попельшка
• 09 апреля 2025
Ответ дляАнонім Секретар
В норм гуртожитки треба ходити просити, донька в 11
Дякую)
Цветов Мне срочно• 10 апреля 2025
Наче заселяють до різних, але компактно. Мій в ІКНІ, у 2023 багато селили в Брюховичах. Минулого року більше селили в новоотримані гуртожитки від УАДу
Попельшка
• 10 апреля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Що таке УАДу? Академія друкарства?
В Брюховичах, це так далеко. Скільки ж до інституту добиратися?
Цветов Мне срочно• 10 апреля 2025
Ответ дляПопельшка
Що таке УАДу? Академія друкарства?
Так, друкарства, її ж приєднали. Брюховичі не так вже й далеко, якщо прям із студмістечком не порівнювати, добиратися цілком нормально (навіть пішки туди йшов декілька разів, гуляв так). Хоча, звісно, безпосередньо у Львові було б зручніше.