Плакулька• 10 апреля в 11:20
Кава на міндальному, кокосовому молоці
Шо це за звірі? Чому не можна пити на коров´ячому? Нові дослідження про користь чи мода?
Хто пив, яке смачніше?
Отримала премію, готуюсь дотикнутися до світу витончених порадниць.
Хто пив, яке смачніше?
ПП-шница• 11 апреля в 17:52
Рослинне молоко дуже різне. Якісь бренди продають ніби жижу, розбавлену водою, а якісь таке, що не відірватися. Також рослинні молока корисні - в них менше жирів, і коровʼяче дорослим людям далеко не всім ок на ШКТ
Багиня• 27 апреля в 11:53
Ответ дляБюст Березуцкого
БОже, це рослинне молоко таке гівно на смак, краще вже без молока каву, ніж з цим місивом. В мене був пунктик спробувати, воно все якесь ге
Ви що, це по-моднЬому, по-блоХерськи, треба бути в тренді