Ніка Найз• 10 апреля 2025

Німеччина збільшить термін для отримання громадянства до п’яти років Більше інфо

п’яти років
Читать на русском

Німеччина збільшить термін для отримання громадянства до п’яти років
Німеччина планує змінити вимоги для отримання громадянства, збільшивши строк перебування в країні з трьох до п’яти років.

Таку заяву зробив ймовірний майбутній канцлер Фрідріх Мерц.

Зміни можуть вплинути на багатьох українських біженців, які прибули до Німеччини три роки тому, з початку російського вторгнення в Україну. Раніше вони могли розраховувати на громадянство після завершення трьох років проживання в країні, проте з новими умовами їм потрібно буде залишатися в Німеччині довше, перш ніж отримати громадянські права.

Таке рішення є частиною широкої міграційної політики, яку планують впровадити влади Німеччини у найближчому майбутньому.
Більше інформації на порталі Антикор: https://antikor.com.ua/articles/761789-germanija_u...
автор Ніка Найз • 10 апреля 2025
9 апреля 2025 года партии ХДС, ХСС и СДПГ достигли соглашения в коалиционном договоре о том, что беженцы, прибывшие после 1 апреля 2025 года, будут получать выплаты по Закону о пособиях для соискателей убежища (Asylbewerberleistungsgesetz), а не Bürgergeld.

А это меньше! Вот так меньше:
Asylbewerberleistungsgesetz на 2025 год
1. Одинокие взрослые или родители-одиночки: 441 €
2. Пары, проживающие совместно: 397 €
3. Взрослые до 25 лет, проживающие с родителями: 353 €
4. Подростки от 14 до 17 лет: 391 €
5. Дети от 6 до 13 лет: 327 €
6. Дети до 5 лет: 299 €
То есть, пособие Bürgergeld выше. И что важно - это изменение касается только украинцев, прибывших после 1 апреля 2025 года.
Кто прибыл раньше - получайте на здоровье. 1,2 млн не работающих. И работать никогда не будут
Борисфенка• 10 апреля 2025
Пофіг.
автор Ніка Найз • 10 апреля 2025
Ответ дляБорисфенка
Пофіг.
Надеюсь за день до получения немецкого гражданства оттуда выпрут всех беженцев!
begovelik• 10 апреля 2025
@Борисфенка - вам ’пофіг’, а украинцам в Германии, которые имеют там планы, нет
begovelik• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Почему? Будут работать с другими статусами. Вечных прихожан курсов на пособиях - да, могут попросить. Но от них толку никакого
Борисфенка• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Нам зібратися - аж підперезатися. Хто сильно хоче те громадянство, отримає через 5 років, є купа схем.
Борисфенка• 10 апреля 2025
Беговелік, кому сильно треба - той знайде шляхи, варіантів неміряно.
Olenka_bum• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
А чому ви на це надієтесь? Жаба? Чи турбота про економіку України?
Тетя Фрося• 10 апреля 2025
В некоторых странах надо 10 лет прожить, а то и 12 и иметь определённый доход. А в Германии всего 3. То то я думаю туда все лезут как тараканы
Olenka_bum• 10 апреля 2025
Ответ дляБорисфенка
Розкажіть ці ’неміряно варіантів’.
Цікаво...
Але про 3 роки - то ж не на соціальці сидіти, а працювати та сплачувати податки. Відповідно, цей період має відлік від початку сплати податків, а не від початку отримання 24 параграфу і бюргергельд.
Vesy• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Та нет, некоторых оставят. Смиритесь.
автор Ніка Найз • 10 апреля 2025
Ответ дляVesy
Та нет, некоторых оставят. Смиритесь.
пенсов!
Vesy• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
пенсов!
А беженцы только пенсионеры? ))
МамаАня• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
А вам яка різниця хто де що отримає, переживайте за себе , заздрість погана риса.
Борисфенка• 10 апреля 2025
Ответ дляOlenka_bum
Розкажіть ці ’неміряно варіантів’.
Цікаво...
Вчитися в університетах, працювати, на пенсію за віком вийти тощо.
У них нині бардак, які вони періоди враховують, хай розбираються. Хто вирішив залишитися - вчиться і працює, інтегруються повним ходом. На відміну від сірійців, які взагалі не паряться.
Olenka_bum• 10 апреля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну Сирійці на Азюль. В них інші умови перебування.
Борисфенка• 10 апреля 2025
Ответ дляOlenka_bum
Я про інтеграцію. Нема у них потреби ніякої.
А наші якраз наполегливо інтегруються.
DarkBlueSea• 10 апреля 2025
Ответ дляOlenka_bum
Жаба лошадиных размеров!
Mirinda78• 10 апреля 2025
Насколько я знаю, то гражданство не получают с 24 параграфа, а с других. Так что нужен другой параграф, рабочий или какой-то другой