Всіх вітаю. Хто підкаже, зараз можливо отримати через Дію повторне свідоцтво про народження? Пише- ’послуга не доступна , працюємо’. (.
Хто з цим зіткнувся також?
Мадам Клико• 10 апреля 2025
Спробуйте це зробити не в застосунку, а на порталі ДІЯ. Але треба мати електронний підпис
KaterionOK• 10 апреля 2025
Автор, не знаю, чи допоможе вам моя порада, але повторне свідоцтво можна отримати в будь-якому драцс (не тільки в тому, який його видавав). Якщо ви в Україні, то може буде легше фізично сходити і отримати.
Тому що через дію - там все одно потрібно або йти і забирати його або Укрпоштою вони надсилають, а це також часу достатньо пройде