Инфотуфелька• 10 апреля в 14:54
Маска цивільного захисту дитяча , в дитячий садок, це що таке ?
Дівчата можливо хтось купляв дитині у тривожний рюкзак, завідував каже купите в інтернеті або в магазині протипожарних товарів . Зараз дивлюся , не можу зрозуміти що то таке . Підкажіть будь ласка
Тракторні війська• 10 апреля в 14:55
обычная тканевая или типа респиратор, короче, как в карантин носили
Инфотуфелька
• 10 апреля в 14:57
Ответ дляТракторні війська
Сказала це та
Доросла дівчинка• 10 апреля в 15:03
Береться шмат вати, зверху марля - це все зшивається. Але має бути таких розмірів, щоб закривала повністю підборіддя та ніс