Гостра на язик• 10 апреля в 19:00
Чиї діти навчаються у НУБІП?
Як їм, вам?
Единорог помог• 10 апреля в 19:23
Нормально і навіть чудово, викладачі лояльні. Правда, я не зовсім профіль цього вузу закінчувала і лише магістратуру.
ОбережнаЯ• 10 апреля в 19:24
Ответ дляЕдинорог помог
Лояльні це як розуміти :)
Цікавить не просто диплом, а знання і вміння.
Единорог помог• 10 апреля в 19:25
Ответ дляОбережнаЯ
Лояльні це як розуміти :)
Ну скажімо так, давити і відраховувати просто тому, що не сподобався студент, йти йому на зустріч.
В вузі, де я закінчувала бакалавра, дуже погані відгуки і з нас лише пару людей отримало дипломи, багатьох просто вигнали
Тільки не про гроші• 10 апреля в 21:01
Ответ дляОбережнаЯ
Донька теж хоче цього року на ветеринарію. Послухаю.
Якщо це мрія, то треба йти. Донька моєї колеги поступила, навчалася, почала працювати на першому курсі, тепер відкрила з хлопцем свою клініку
ОбережнаЯ• 10 апреля в 21:47
Ответ дляТільки не про гроші
Молодці. Так, це давня мрія, з 4го класу в юннатах :) дякую, підбадьорили