Гостра на язик• 10 апреля 2025
Чиї діти навчаються у НУБІП?
Як їм, вам?
Единорог помог• 10 апреля 2025
Нормально і навіть чудово, викладачі лояльні. Правда, я не зовсім профіль цього вузу закінчувала і лише магістратуру.
ОбережнаЯ• 10 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Лояльні це як розуміти :)
Цікавить не просто диплом, а знання і вміння.
Единорог помог• 10 апреля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Лояльні це як розуміти :)
Ну скажімо так, давити і відраховувати просто тому, що не сподобався студент, йти йому на зустріч.
В вузі, де я закінчувала бакалавра, дуже погані відгуки і з нас лише пару людей отримало дипломи, багатьох просто вигнали
Тільки не про гроші• 10 апреля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Донька теж хоче цього року на ветеринарію. Послухаю.
Якщо це мрія, то треба йти. Донька моєї колеги поступила, навчалася, почала працювати на першому курсі, тепер відкрила з хлопцем свою клініку
ОбережнаЯ• 10 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Молодці. Так, це давня мрія, з 4го класу в юннатах :) дякую, підбадьорили