ВерСаСе• 10 апреля 2025
Дівчатка, як часто ви робите УЗД молочних залоз?
У кого фіброзно кістозна мастопатія, кісти і фіброаденоми, як часто ви робите УЗД? І чи приймаєте якісь препарати від фкм?
Результат:
вже голосів:
47 (51.65%)
Раз на рік
19 (20.88%)
Раз на пів року
18 (19.78%)
Не роблю
6 (6.59%)
Свій варіант
1 (1.1%)
Раз на три місяці
Алгонавт• 10 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
З однієї залози чи з обох? Раніше не було виділень?
Не было. Это первый раз, зрелище жуткое( С одной только
Пиу!Пиу!• 10 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Великий розмір фіброаденоми? Бо в мене перший розмір грудей, то я як нащупаю, аж недобре стає, по узд розмір 9 мм
Максимальний розмір 10×5 мм. З кожної сторони є понад 3 дрібніших.
ВерСаСе
• 10 апреля 2025
Ответ дляАлгонавт
Пусть у вас всё будет хорошо. Отпишитесь пожалуйста после маммографии
Алгонавт• 10 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Дякую. И вам здоровья!
Файна_зупка• 10 апреля 2025
Раз в 6-12 мес. Есть доброкачественные изменения, делали даже биопсию, потому что считают лучше перебдеть, тем более это не больно
ВерСаСе
• 10 апреля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
А вони болять у вас, якось ви їх відчуваєте?
Пиу!Пиу!• 10 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Іноді болять або печуть, залежно від циклу. У мене набрякова форма пмс, тому якщо сильно турбує, то приймаю діуретики.
булоТАЙминуло• 10 апреля 2025
Грудь заболела(как уплотнение было),тогда и пошла.Второй раз в жизни
ВерСаСе
• 10 апреля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Як перестати їх чіпати, я вже знаю де вони (фіброаденоми) і постійно їх прощупую, постійно боюсь, ось треба знову іти на УЗД, а мене прямо страх бере(( ще і виділення з однієї залози перед місячними, білі кремоподібні, після місячних зникають.
Пиу!Пиу!• 10 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А який сенс боятися? Вони вже є, на цей процес ви не вплинете ніяк. Просто контролюйте, плюс здавайте аналізи, закривайте дефіцити. У багатьох жінок такі ущільнення є, не зациклюйтесь.
Файна_зупка• 10 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Скажите пожалуйста, вы в Киеве, к какому врачу ходите? У меня тоже фиброаденомы и кисты ((( устала уже((
ВерСаСе
• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Ні, я не з Києва.
ВерСаСе
• 10 апреля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Які аналізи потрібно здавати? Бо моя лікар нічого про аналізи не каже.
Пиу!Пиу!• 10 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Та, все стандартно. Я періодично здаю загальний, феритин, д, гормони щз. Про аналізи сама нагадую лікарю.