А вот недавно• 11 апреля в 09:50
У вас когда-то были очень странные коллеги? (+)
В чем именно проявлялась их странность?
Она мешала выполнять рабочие обязанности?
Черпак_для_фантазий• 11 апреля в 09:53
Нет, не мешает, ни в коем случае. Но и сам работать не хочет.
Я инженер, меряю от 1• 11 апреля в 09:55
Ну трошки є таке в моїх колег) не знаю дивно це чи ні. Але така звичка ніколи ні про що не попереджати, а ти потім догадуйся що ти зробив не так
Маруська Му• 11 апреля в 09:59
Сижу и думаю: какой странный автор темы? зачем в названии темы (+)?
Не пью, не курю• 11 апреля в 10:01
Завжди є дивні люди які не вписуються в парадигму існування соціуму.
Щось питають, п´ють постійно чай, ведуть дивні балачки і т д. З такими людьми вкрай не комфортно
А вот недавно
• 11 апреля в 10:01
Ответ дляМаруська Му
Это вы странная
(+) означает, что вопрос не окончен, будет продолжение
На многих форумах так пишут
Ну що ви, мамо!• 11 апреля в 10:06
Ответ дляТайТаке
Даже страшно представить где вы работали
В отличной детской организации
Мульйонерша• 11 апреля в 10:11
Зараз двох таких маю, стукач-жополиз та в кожній бочці затичка. Перший, мій начальник, через нього просрали гарний контракт.
Послушная• 11 апреля в 10:15
Була одна. По трудовій спеціаліст вищої категорії, 20 років держслужбовцем. Пихи вище криші
Стала до роботи. Копії робити не вміє, сканувати не вміє, електронною поштою користуватись не вміє,. Саме страшне, ми її намагаємось навчити - вона - це важко, я не буду
Коли закінчилась фарба в принтері, ми кажемо фірма що заправлЯє неподалік, тільки кожен сам носить заправляти .
Як вона принтер винесла з офісу ми не бачили, бачили як вона вже заносила ’ заправлений’ принтер. І з подивом, а майстри сказали що не треба було принтер нести - виявляється можна катрідж було просто дістати
Ми вийшли з кабінету і плакали і сміялись
Пищалка• 11 апреля в 10:21
У мене усі колеги в кабінеті притрушені. Наприклад, вмикають кондиціонер і тут же відкривають вікна. На моє пояснення, що уся прохолода виходить у відкриті вікна - дивляться на мене, як на інопланетянина, не розуміють. Все інше, що вони роблять - теж страшенний зашквар. Весь час таке відчуття, що я потрапила на екскурсію в дурку
Сегодня я не я• 11 апреля в 10:28
были странные. Самая странная была без чувства личных границ. Могла рассказывать интимные подробности о своей жизни и так же беспардонно интересоваться чужой. А так в основном странности коллег проявляются в двуличности подлости
Директор Пляжу• 11 апреля в 11:03
у нас колись була колега яка для кави і чаю носила з собою воду з криниці (ми в Києві працюємо) і не користувалась мікрохвильовкою, а обід гріла теплою водою в мисочці))))
Мастер Класс• 11 апреля в 11:38
Ответ дляА вот недавно
Это вы странная
На многих форумах так пишут
первый раз такое вижу.
А вот недавно
• 11 апреля в 14:48
Ответ дляМастер Класс
первый раз такое вижу.
вы много чего не видели в этой жизни , и что