Меряю от 0• 11 апреля в 11:46
Долар чи євро? Може гривня? Чи що робити
Мова про збереження із зп 200-300 баксів, не мільйони, але все ж....що робити: міняти чи ні?
Харчовий тріль• 11 апреля в 11:50
гривня точно ні, євро підскочив ще, для себе вирішила поки доллари буду купувати (теж намагаюсь відкладати по 200-300 доларів/євро з зп)
Сама вумна тутички• 11 апреля в 11:50
50/50 долар-євро
Я зараз купую долар більше, бо курс непоганий
ПрипоРошенная• 11 апреля в 11:51
Если не жмет, не менять. Гривны потратите, евро сейчас курс высокий. Скорее всего это временные скачки курса, пока не устаканится с пошлинами.
Водійка хімарса• 11 апреля в 11:51
Думаю нормально доллар зараз купувати
Євро , як на мене роздута ціна,
тяжкаялюдина• 11 апреля в 11:59
Ответ дляЗалізна пані
То що краще зараз євро здати?
Нафіга взагалі щось здавати якщо в цьому немає потреби?
Соображалочка• 11 апреля в 12:00
пока Трампушка развлекается, сидеть в долларе мягко говоря странно.
тяжкаялюдина• 11 апреля в 12:17
Ответ дляСоображалочка
Що саме в цьому странного?
Соображалочка• 11 апреля в 12:20
Ответ длятяжкаялюдина
Що саме в цьому странного?
вы не видите что он делает?
ПуГоФФка• 11 апреля в 12:52
Зберігайте все в гривні! Гривня зараз- це найстабільніша валюта в світі!
ПуГоФФка• 11 апреля в 12:52
Ответ дляЗалізна пані
То що краще зараз євро здати?
Так і збирати гривні.
Пьяная вишня• 11 апреля в 13:19
Ответ длятяжкаялюдина
Потом будет поздно, пока подскачил нужно сдавать и покупать доллар. Цена еаро искуственно поднята
Залізна пані• 11 апреля в 13:58
Ответ дляПьяная вишня
Так і я про це!!!!
Пьяная вишня• 11 апреля в 22:08
Ответ дляСоображалочка
Так и евро может тоже леч, каждый рискует на свое усмотрение. А там или пан или пропал