Всміхайлик• 11 апреля 2025
Ви думали колись про те щоб стати донором кісткового мозку?
Ютуб підкинув канал дівчини, яка зараз в термінальній стадії раку і вона записує відео про те як себе поводити з людьми типу неї, як розмовляти, а ще про те як анонімний донор кісткового мозку подарував їй додатковий рік життя і як хочеться щоб таких донорів ставало більше.
Чи є тут хтось, хто записався в базу донорів? Чи можливо хто став донором? Чи хтось хто думав про це. Поговоріть зі мною, будь ласка, про "за" та "проти".
Щастя-здоровля• 11 апреля 2025
В наших людей такий менталітет що навряд чи хтось би думав про чужі проблеми.
НеКонец-Света• 11 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
при заборі стовбурових клітин з крові, ніякого наркозу нема
Я не только первую строчку комментария прочитала)
Саджу все зарання• 11 апреля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Это не объясняет почему человек должен свое здоровье подвергать опасности.
а чому здають кров? це теж не дуже приємна процедура. Але без донорської крові ситуація в медицині буде досить сумна.
Я только за!• 11 апреля 2025
Хотела быть просто донором крови, но меня не берут, я не могу им быть с 12 лет…
Саджу все зарання• 11 апреля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
я не впевнена що в в принципі щось про це читали)
я была донором плазмы, раз 8. хотела крови, но худая, там нужен больше вес иметь. иммунитет падает сильно, я стала болеть простудой два раза в год, а раньше раз в два года. перестала ходить на сдачу потому что стало плохо прям в кресле, руку надуло просто при возвращении крови - это капец как жутко.
про костный мозг думала: но долго под проводами лежать больше не хочу, боюсь, а уколы в позвоночник - страх. поэтому я пас с донорством, ну посмертно - сколько угодно
НеКонец-Света• 11 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Риски при сдаче крови ниже намного
НеКонец-Света• 11 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Читала не только рекламные статьи, из которых у вас копипаст
Саджу все зарання• 11 апреля 2025
Взагалі любе донорство, психологічно приблизно як грошові донати на лікування чи військовим. Це свого роду відкуп, я стану донором але ніколи не захворію/не загину. Робота на карму) Спрацьовує це чи ні, то інше питання)
Саджу все зарання• 11 апреля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
це не рекламна стаття. Але, в принципі інет така штука, що кожен знайде інфу, яка йому психологічно комфортна. Ви шукали інфу, як це ризиковано, ви її знайшли. Це вас заспокоїло, зняло етичні питання. Добре, якщо вам по життю не знадобиться такий донор, бо в нього теж може бути потенційно така ж сама логіка
НеКонец-Света• 11 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Нет, я искала какое-то адекватное масштабное исследование доказывающее полную безопасность , таких не нашла )
БоВжеВільна• 11 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Ну например я донор уже много лет, но вы сравниваете совершенно разные вещи
Колдунья-вещунья• 11 апреля 2025
Я записалась в базу чи в 2020 чи в 2021. Приймають до 35 років. Зараз мені вже більше. Можливо мене вже не розглядають як кандидата. Інколи доначу ще на цю базу, мені від них приходить розсилка
Колдунья-вещунья• 11 апреля 2025
Ответ дляніколи такого не було
Думаю, что здесь нет таких.
Я записалась років 5 тому.
Всміхайлик
• 11 апреля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я записалась років 5 тому.
І ні разу не зверталися?
Всміхайлик
• 11 апреля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Мені 34. На сайті ніби написано що до 58 можна...
Колдунья-вещунья• 11 апреля 2025
Ответ дляВсміхайлик
Ага бачу що вже до 58 років.
Буду рада, якщо зможу ще допомогти
Дай подивлюся• 11 апреля 2025
Ответ дляВсміхайлик
А чому ні? Тому що страшний сам процес чи не хочеться щоб ваші клітини були в тілі іншої людини? Чому ні?
потому что это очень больно и можно инвалидом стать, нафиг это делать непонятно для кого