Киця-бриця• 11 апреля 2025

Дитина цілий день після садку кричить, агресивна, хоче щоб було тільки по його

3 роки
Замучав
Виходить з садка все чудово , в садку чудово
Заходить в хату - починається дурка
Слава Українi• 11 апреля 2025
Ну потому что там вынужден подстраиваться, а дома он в безопасности, поэтому так.
Дайте где можете волю.
На 1 нет, 10 да.
Чарівне зіллячко• 11 апреля 2025
Криза 3х років-тримайтесь
А вдома дурка, бо дитина відкривається поряд з найближчими людьми, яким найбільше довіряє, тобто поряд з батьками
автор Киця-бриця • 11 апреля 2025
Ответ дляСлава Українi
Дайте где можете волю.
На 1 нет, 10 да.
Що значить 1 і 10? Хвилин чи що?
Поліпривіт всім• 11 апреля 2025
втомлюється від садочку. якщо є можливість, спробуйте забирати його раніше і робити один вихідний на тиждень
автор Киця-бриця • 11 апреля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Криза 3х років-тримайтесь
Коли ж вона закінчиться? Це ж можна здуріти
Все не так
Банан поламався- істерика
Яблуко не там - істерика
В рюкзак не воазить іграшка - істерика
Я намагаюсь пояснити- він не чує мене
автор Киця-бриця • 11 апреля 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Він до обіду кожного дня
Слава Українi• 11 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Що значить 1 і 10? Хвилин чи що?
На одно нет, десять да.
-много можно, и нельзя только на что то критическое
Чарівне зіллячко• 11 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Все не так
Банан поламався- істерика
Яблуко не там - істерика
В рюкзак не воазить іграшка - істерика
Я намагаюсь пояснити- він не чує мене
У всіх індивідуально, у когось раніше, у когось пізніше. У мого сина пройшло десь після 4 років, але тоді ще як раз почалась війна і всі обставити теж не мало вплинули на психіку дитини((
Сама собі лікар• 11 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Він до обіду кожного дня
А від ГВ вже відлучили?
Svitlo_• 11 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Він до обіду кожного дня
Робіть перерву. Не ведіть у середу.
Кнопкотиць• 11 апреля 2025
автор, о таком поведении масса написано. Просто загуглите а-ля ’ребенок ведет себя в саду хорошо, а дома плохо’. Всё разжевано.
Забула що?• 11 апреля 2025
автор, вами ребенок манипулирует, поэтому истерит, нет авторитета...
Ангел-предохранитель• 11 апреля 2025
Автор, я вас растрою, но проходит не у всех… моей 12, все так же. В школе все ок, дома ор
Майданщица• 11 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Все не так
Банан поламався- істерика
Яблуко не там - істерика
В рюкзак не воазить іграшка - істерика
Я намагаюсь пояснити- він не чує мене
він маленький, в садочку треба слухатись, а йому це ще важко

дома, в безпеці, він ’відривається’ і не слухається
Lacrimo• 11 апреля 2025
Нервове перенапруження. У мене так малий приходив від свекрухи з дому псіхований і неконтрольований. У них шум, багато їх на кучу і всі кричать.
Не зви чайна• 11 апреля 2025
В садике подавляют, он боится быть непослушным и делает так говорят., Внимание не треьует , знает, что не получит.
Дома не боится и требует внимания.
Там все как воспитательница сказала, как он хочет ничего нет.
Дома хочет что то получить свое и так как он хочет.
Логично?