Хата на мати• 11 апреля 2025

Деколи мені здається, що в мого чоловіка лапки...‍♀️

Дівчата, от чесно...так бісить, що капец...попросила потерти плиту з керамопокриттям, бо сама поранила палець., прийшов, погладив її тим шкрібком, кинув і пішов, плита йому не така (нова і нлрмальна, 2 рлки в користуванні), і так всюди...якщо шось важке, то максимум шось понести і покосити подвір´я, не прибирає....на роботу ходить, але зарплата дуже невелика, от мені цікаво, це у всіх так чи в мене найгірше?....нарешті виговорилась🥺
Жменятко• 11 апреля 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Чому не жили до шлюбу ? Перед тим як купити сукню, ви її не приміряєте ?
Звісно всі приміряють,але після прання невідомо як тканина себе поведе)
Видна міленіалка• 11 апреля 2025
Ответ дляЖменятко
Якщо прати згідно інструкції і не купувати дешеву синтетику, то все буде супер 😎
автор Хата на мати • 11 апреля 2025
Ответ дляЖменятко
Ну вони трохи діти,самку ті ,яких мамки панькали
Я виросла без батька, і всюди своїм чолом все, що могла дуже старалась....нам самим з мамою з далеко невеликими зарплатами навіть вдалось мені купити однокімнатку в старому житловому фонді і зробити там ремонт (робили майстри, але всім без виключення займалась я і вникала в кожну деталь), а ці мужички такі ніжні, що я просто в шоці....і виріс ніби при батькові і настільки нічого не вміти - це талант просто
автор Хата на мати • 11 апреля 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Ви праві, звісно, але я його не купила, а полюбила на свою голову...та й людина він хороша, просто таке рукожопеньке
Жменятко• 11 апреля 2025
Ответ дляХата на мати
Ви занадто вмієте -все сама,ви забули,що ви жінка, саме ви занадто проявляєте чоловічу сторону,ви виконуєте роль чоловіка,тому ваш чоловік як слабка стать себе веде
Жменятко• 11 апреля 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Ой легко розказувати,не завжди везе
Теорія добре, а на ділі все зовсім не так
автор Хата на мати • 11 апреля 2025
Ответ дляЖменятко
Та я й сама це бачу, але: по-перше, таке враження, що без мене все рухне ; по-друге, я й не дуже знаю чим займаються звичайні жінки, які невсесама і як себе з ним правильно поводити, щоб все було як треба
Жменятко• 12 апреля 2025
Ответ дляХата на мати
Не буде вже все як треба,вам потрібно себе повністю переробити, навіть якщо у вас це вийде, чоловік ваш вже не зможе жити по іншому, йому буде важко
Тому, якщо вам подобається все контролювати,то залиште як є
автор Хата на мати • 12 апреля 2025
Ответ дляЖменятко
Та ми лиш 2 роки одружені, то я надіюся ще шось виправити
Жменятко• 12 апреля 2025
Ответ дляХата на мати
Ні