Синиця у спідниці• 11 апреля в 21:38
Хто пробував дівігель? Чи дав хоч якийсь ефект?
Голодаю• 11 апреля в 21:44
Робила три рази стимуляцію овуляції, все було добре, крім ендометрію, який був затонкий для імплантації. На третій раз додала дівігель, ендометрій виріс і настала успішна вагітність. Не знаю допоміг він чи це співпадіння.
З царем в голові• 11 апреля в 21:50
Что значит хоть какой-то? В протоколе эко променяла для улучшения роста эндометрия вместе с другими препаратами. Успешно.
Синиця у спідниці
• 11 апреля в 21:56
Ответ дляГолодаю
Думаю, що він
Синиця у спідниці
• 11 апреля в 21:56
Ответ дляГубной рояль
Це той що в шкіру треба втирати?
Так
Губной рояль• 11 апреля в 21:57
Ответ дляСиниця у спідниці
Так
Не знаю чи саме в ньому справа але виписували все робила...зараз маю синочка...
Синиця у спідниці
• 11 апреля в 21:58
Ответ дляЗ царем в голові
Жодним чином не хотіла образити дівігель, просто чую про нього вперше. І не знаю, чи сприймати його як ліки чи як кремчик-вітамінчик) і мазали в ногу чи в живіт?
Синиця у спідниці
• 11 апреля в 21:58
Ответ дляГолодаю
Мазали в ногу чи живіт?
З царем в голові• 11 апреля в 22:00
Ответ дляСиниця у спідниці
Это гормоны
Синиця у спідниці
• 11 апреля в 22:00
Ответ дляГубной рояль
Вітаю, куди мазали? Сподіваюсь на його ефект
Синиця у спідниці
• 11 апреля в 22:01
Ответ дляЗ царем в голові
Это гормоны
Боже а я стільки начиталась про нього. А те, що це гормон не вичитала. Дякую
Незламна Україна• 11 апреля в 22:17
Ответ дляСиниця у спідниці
Вам з якою метою? Згт?
Я використовувала в пременопаузі тимчасово, коли естрожель був на перереєстрації
Синиця у спідниці
• 11 апреля в 22:20
Ответ дляНезламна Україна
Вам з якою метою? Згт?
Мені з метою наростити ендометрій і завагітніти
Незламна Україна• 11 апреля в 22:21
Ответ дляСиниця у спідниці
Якщо дефіцит естрогену, то звісно він діє
Незламна Україна• 11 апреля в 22:22
Місця змінювала, переважно живіт, внутрішня поверхня плеча і стегна
Сапай вазони• 11 апреля в 22:24
Ответ дляНезламна Україна
Использовала его так же. Эндометрий рос хорошо. Было 3 подсадки, последняя удачная. В неудачных причина была не эндометрий.
Ms. При теле• 11 апреля в 22:59
Использовала в протоколе эко, вырос хороший, в следующий раз в протоколе был уже эстражель(если верно помню), тоже успешно)