Шаманю второпях• 12 апреля в 01:51

Хочу бути в 35, як Полякова в 45.

Свій варік• 12 апреля в 01:53
Деньги решают всё 🤷🏼‍♀️
автор Шаманю второпях • 12 апреля в 01:53
Ответ дляСвій варік
Деньги решают всё 🤷🏼‍♀️
Поясніть, в данному випадку.
Свій варік• 12 апреля в 01:55
Ответ дляШаманю второпях
Поясніть, в данному випадку.
Что вам объяснить? Всё что связано с эстетикой легко исправляется. Массажи, спа, спортзал с личным тренером, растяжки убираются лазером, грудь делается у хирурга как и много чего еще. Ну и конечно же качественное питание, хороший отдых и далее по списку. Что из этого делала полякова я не знаю, не увлекаюсь ее творчеством. Но когда есть деньги, то и в 65 можно выглядеть на 40.
Мerida• 12 апреля в 01:57
Так она пашет над телом, как конь. Если вы начнёте, тоже будете выглядеть хорошо
автор Шаманю второпях • 12 апреля в 01:57
Чому ж ви не написали про спорт, чи його тут немає по вашому, про силу волі не жерти?!
автор Шаманю второпях • 12 апреля в 01:58
Ответ дляМerida
Згодна 💯
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 01:59
Ответ дляСвій варік
По перше гроші не вирішують все, бо треба мати бажання і мотивацію. Чого не всі з грішми виглядають на 40. в 65?
Пекельнi Борошна• 12 апреля в 02:00
Ответ дляШаманю второпях
Поясніть, в данному випадку.
Так вона сама розповідає що робила майже з молоду ботокс,бо інші процедури їй не підходять
Ms. Любмая жена• 12 апреля в 02:01
Если бы хотели, то были бы.
Ваше место здесь, с нами на Советчице. Потрепали языками и разошлись. Пусть пашут как кони и становятся богатыми и красивыми другие барышни. А нам и так хорошо.
Общество ночных жриц всегда с Вами.
Ля-ля-ля• 12 апреля в 02:01
Ответ дляСвій варік
Якраз ви помиляєтеся, я навіть не знаю де вона ті сили бере, і на роботі працювати і в спортзалі. Я думаю, що вона реально трудоголік. Я дівчат, які ʼкрасивіʼ і не працюють, але пашуть в спортзалі, оцінюю як працевлаштованих. Мені чоловік декілька раз дарував річні преміум абонементи в спортлайф, а я не можу себе заставити. Була машина, час , одяг і взуття. Лише, йди. Ні, не можу себе заставити і все
автор Шаманю второпях • 12 апреля в 02:02
Ответ дляMs. Любмая жена
Если бы хотели, то были бы.
Общество ночных жриц всегда с Вами.
Ну спасіба, опустили з небес на землю
А вот недавно• 12 апреля в 02:04
Сколько времени в неделю вы проводите в спортзале? Следите за своим питанием?
автор Шаманю второпях • 12 апреля в 02:04
Ответ дляА вот недавно
Ні, і ні...
Безсовісна кума• 12 апреля в 02:05
Будьте собой, а не кем то. Уверенна, что вы ничем не хуже
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 02:05
Ответ дляПекельнi Борошна
В якомусь відео вона тіпа ознайомлювала з апаратною процедурою, яка класна процедура тралі валі, роблю регулярно, а сама назву вимовити без підказки не могла і косметолога забула як звати . В общем я тоді зробила висновок, що тупо на інєкційний ботокс, а апаратні процедури омолодження не для неї пшик
Пекельнi Борошна• 12 апреля в 02:06
Ответ дляНепозбувна Бентега
Біоревіталізація.
автор Шаманю второпях • 12 апреля в 02:06
Ответ дляБезсовісна кума
Гірша, зростом як вона, але слонопотам 75кг😫
А вот недавно• 12 апреля в 02:06
Ответ дляШаманю второпях
Ні, і ні...
Тогда каким образом вы хотите так выглядеть? Волшебной палочки ни у кого нет, даже у нее. Всем приходиться работать над своим телом и собой, чтоб так выглядеть
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 02:07
Ответ дляПекельнi Борошна
Біоревіталізація.
Ні, електропорацію чи ще якийсь рф ліфтінг не пам´ятаю. Саме мова йшла про апаратну процедуру з можливостей косметологічного комбайну в салоні
Безсовісна кума• 12 апреля в 02:08
Ответ дляШаманю второпях
Блин автор, вам как 2 года, у всех разные пропорции и тип фигуры. При росте примерно в 173 вы не можете быть слонопотамом
автор Шаманю второпях • 12 апреля в 02:08
Ответ дляБезсовісна кума
Чого, вона 180?!
Бабка-байкерша• 12 апреля в 02:08
Ответ дляБезсовісна кума
У Поляковой рост 180...
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 02:09
Ответ дляА вот недавно
Я трошки старша за неї, і от вона квітка,а я звичайна, бо трудитися над собою так як треба їй мені не хочеться і не требв
Пекельнi Борошна• 12 апреля в 02:09
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я саме про біоревіталізацію чула що папули в неї дуже довго не сходять і шкірі не підходить ця методика,тому вона не робить. А насправді хто там що знає)
Свій варік• 12 апреля в 02:09
Ответ дляЛя-ля-ля
Ну так значит у вас мотивации просто нет. Вот и всё. А всех публичных людей как никак работа обязывает
автор Шаманю второпях • 12 апреля в 02:10
Ответ дляНепозбувна Бентега
А я б хотіла, це так круто, бачити щоденно результати своєї праці, захоплювати оточуючих, це так впливає на самооцінку, настрій.
Безсовісна кума• 12 апреля в 02:10
Ответ дляБабка-байкерша
У Поляковой рост 180...
Тем более
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 02:10
Ответ дляПекельнi Борошна
Що вона робить, то її справа. Але вони а то все робить. Це труд.
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 02:11
Ответ дляШаманю второпях
Так,але Ви маєте інші завдання в житті .
Пекельнi Борошна• 12 апреля в 02:12
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так ,а я десь написала що то моя справа?