Шаманю второпях• 12 апреля 2025
Хочу бути в 35, як Полякова в 45.
Шаманю второпях
• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так,але Ви маєте інші завдання в житті .
Чого, ніколи не пізно змінити тіло, це ж не характер😁
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
А я б хотіла, це так круто, бачити щоденно результати своєї праці, захоплювати оточуючих, це так впливає на самооцінку, настрій.
Серед моїх знайомих є майстер кундаліні йога , вона неймовірна легка, гнучка, сяюча. І тут якося я захопливо розповідала про цю жінку, а мені : так, неймовірна, трудяжка 5 годин
щоденного тренування, бо це її гроші, вона йогою заробляє. Занавєс..чому? Бо я раз бачила як ця майстер йоги 20 хвилин завмерла в якійсь складній асані(було враження, що вона поміщається такою
складною в невелику валізу)
Ля-ля-ля• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
В якомусь відео вона тіпа ознайомлювала з апаратною процедурою, яка класна процедура тралі валі, роблю регулярно, а сама назву вимовити без підказки не могла і косметолога забула як звати . В общем я тоді зробила висновок, що тупо на інєкційний ботокс, а апаратні процедури омолодження не для неї пшик
Та неважно, головне що вона виглядає на 100%.
Шаманю второпях
• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
складною в невелику валізу)
Ну я гроші гарною фігурою не зароблю вже😄так, для себе, бо далі вік, ще більше попливу.
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Це труд.це час, це спосіб життя
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
Майстер кундаліні йога веде тренування з йоги , ретрити. Заняття=заробіток
Астоновитесь!• 12 апреля 2025
Та нічого вона не паше, і їсть все, але в міру- вона сама розповідала, коли Єфросиніна їй жалілась, що постійно на голодній дієті.
Це генетика. Вона астенік.
Я теж 177/58, лежачи на дивані.
А лице звісно підтримує всякими процедурами, але це при невеликій вазі не складно.
От Єфросиніна і на дієтах, і з залу не вилазить, щоб втримати вагу.
Це генетика. Вона астенік.
Я теж 177/58, лежачи на дивані.
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Це генетика. Вона астенік.
Я теж 177/58, лежачи на дивані.
Це генетика. Вона астенік.
Я теж 177/58, лежачи на дивані.
Ви звернули увагу на її талію на фото? Як на мене там була операція
Шаманю второпях
• 12 апреля 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Це генетика. Вона астенік.
Я теж 177/58, лежачи на дивані.
Це генетика. Вона астенік.
Я теж 177/58, лежачи на дивані.
Я нормостенік, є таке, завжди була в тілі, але ніколи з зайвою прям вагою, зараз хочу 6кг скинути?!
Астоновитесь!• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
В мене така ж. Верх взагалі без жиру, розмір XS, тонкі руки, ребра просвічують, а бедра ширші, тому талія дуже виділяється на контрасті.
Це генетика.
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
І я хочу, і хочу постійно і що з того. Головне, що не швидко прибавляю. В свої 48 зараз 72. А восени дійшла до 68 більше не вийшло. Через переїзд порушила свою систему, зараз може повернусь, може знайду якусь іншу ідею.
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Це генетика.
В 47?
Астоновитесь!• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Але і робота над собою.
Ну звісно, працює. Їй же треба співати і по сцені скакати по 2 години. Але генетика - це база.
Диверсификация• 12 апреля 2025
Ответ дляМerida
Так она пашет над телом, как конь. Если вы начнёте, тоже будете выглядеть хорошо
Да проще думать что все деньги делают ))
ХаДиДиШь• 12 апреля 2025
Лет 30 назад она была старше, чем я. А теперь мне в этом году 46, а ей 45. Прям Оля Баттон.
А по делу-пластический хирург Вам в помощь. Там и сиськи, и живот, и лицо сделают.
Зубачистка• 12 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
Гірша, зростом як вона, але слонопотам 75кг😫
Всё в ваших руках. Я по возрасту как полякова и имею такое же тело. Но приходится во многом себе отказывать.
Шаманю второпях
• 12 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
Покажіть фотки
ЛісАпетная• 12 апреля 2025
Это весомая часть ее работы - внешний вид
Что она будет «продавать» если ей нечего будет показать?
Зубачистка• 12 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
Покажіть фотки
Зачем? Мне не нужно признание советчиц. Пишу о том, что в таком почтенном возрасте хорошо выглядеть это труд, уже не выедешь на молодости)
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
Хтось Вам заважає?
От характер змінити легше.