Приму в дар• 12 апреля в 22:31

Порадьте будь ласка електричний секатор:)

Хочемо татові на день народження подарувати електричний секатор. Підкажіть будь ласка, яка марка, де замовляти, на шо звернути увагу? Дякую
Жирафовое варьенье• 12 апреля в 22:34
Шукайте кущеріз на розетці 🤣 сьогодні було питання про це
Задолбулька• 12 апреля в 22:49
Ми купляли, зразу брали з собою гілочку, щоб перевірити як ріже. Саме головне - аккум - він не повинен бути легкий , погугліть скільки важать деякі їх марки , якщо він легше чим пише виробник - підробка. В основному на ринку Китай.
navariya• 12 апреля в 23:13
Milwaukee
parele• 12 апреля в 23:56
Щось мені підказує, що в мене якийсь китаєць, чоловік замовив. Але звір)
автор Приму в дар • 13 апреля в 14:03
Ответ дляparele
Дякую:)
автор Приму в дар • 13 апреля в 14:03
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую
автор Приму в дар • 13 апреля в 14:03
Ответ дляЗадолбулька
Дякую
Неначасі• 13 апреля в 18:03
Мне в этом году сын подарил Штиль. Я счастлива. Обрезка прошла мгновенно. Теперь вот думаю, если он большую часть лета будет лежать, ну там может обрезка роз, потом осень, может что то обрежу. Потом зимой точно будет лежать, надо заряжать аккумуляторы периодически?