Раз одела не бу• 13 апреля в 19:45
Від чого можуть зʼявитися такі плями на листі рослин?
Ці дві рослини не повʼязані між собою, але проблема схожа як по мені.
Наче ростуть нормально. Одну з них пора вже пересаджувати, але завжди така проблема була що в більшості листків отак кінці і боки сохнуть.
Поливаю раз в тиждень. Але обприскую водою рідко. Раз-два в рік даю універсальну підкормку.
Нещодавно на інших рослинах був виявлений павутинний кліщ, але на цих не бачу його.
Раз одела не бу
• 14 апреля в 02:25
Ответ длямуха в кедах
Я б обробила фунгіцидом, може бути і грибок
Дякую, спробую його тоді.
Раз одела не бу
• 14 апреля в 02:27
Ответ длямуха в кедах
Це сорт Нанук?
Наче нанук. Але на горшку було написано просто традесканція.
Раз одела не бу
• 14 апреля в 02:30
Ответ дляБезпорадна Кроко
Поливаете за раз щедро
Я навпаки бува забуваю полити. Традесканція в мене тільки півтора місяці, то не виключаю що її в магазині неправильно поливали, бо вона дуже мокра була коли купили її. Спостерігатиму тоді.
Ну і фунгіцидом мабуть оброблю для профілактики.