Басноплетка• 13 апреля в 07:35

На рахунок паски питання, підкажіть, будь-ласка.

Багато років пекла на маслі, молоко, яйця з ізюмом паску. В цьому році з донькою лишились вдвох і вона просить шоколадну спекти. Звичайну сказала, щоб не готувала, бо їсти не буде.
Питання, якщо в звичайній замінити трохи муки на какао чи вийде норм так? Бачила ще в інтернеті бездрожджові варіанти. Не знаю який краще обрати.
Налитое яблочко• 13 апреля в 07:39
Не пеките,делов то
Русланка з гілки• 13 апреля в 07:40
Ось рецепт
Джага-джага• 13 апреля в 07:44
Ответ дляРусланка з гілки
Ось рецепт
перевірені? робили за цим рецептом?
Алгонавт• 13 апреля в 07:47
Без дріжджові це по суті шоколадний кекс в формі паски .

Не уявляю пасхальнну злобну випічку з присмаком какао, але Ви можете спробувати.
Пульт от линолеума• 13 апреля в 07:49
Просто добавьте в вашу паску какао на стадии замешивания. Но слышала, что от какао выпечка становится жёстче, более тугая
Пульт от линолеума• 13 апреля в 07:51
А может, поломать шоколадку кусочками и в вашу паску добавить в тесто? Будет как рошеновская, у них с шоколадными дропсами и сверху белый шоколад
Я только за!• 13 апреля в 07:52
Поясніть дитині, що таке паска .
Що значить ’ їсти не буде ’?
Нехай не їсть.
ЦібаФу• 13 апреля в 07:53
Вчора на ютубі бачила шоколадну паску від Ксенії Тарасенко.
Сама не пекла, але іншими її рецептами користувалась, правильні логічні рецепти з детальними поясненнями.
Тоска в носках• 13 апреля в 07:53
Дочка може має на увазі, щоб всередині був шоколад?
пані Солоха• 13 апреля в 07:54
спробуйте паску від Лілії Цвіт, я завжди печу за її рецептами, все гарно виходить
ЦібаФу• 13 апреля в 07:56
Ответ дляРусланка з гілки
Ось рецепт
30 гр дріжджів на 550 гр муки, 2 яйця та всього 60 гр масла? Це ж дуже багато, вона дріжджами конкретно смердітиме.
Алгонавт• 13 апреля в 07:56
Ответ дляТоска в носках
Теж здається що це малося на увазі
Шмоточницаца• 13 апреля в 07:57
https://picantecooking.com/uk/recipes/velikden/sho...
Шоколадну не пекла, а пекла інші з цього сайту, то смачні.
ЦібаФу• 13 апреля в 07:57
Ответ дляПульт от линолеума
З простим шоколадом не вийде, як рошенівська, там термостійкі дропси.
Голубец• 13 апреля в 08:12
Ответ дляАлгонавт

Я тоже не представляю злобную паску
Бентливуман• 13 апреля в 08:17
Додайте всередину дропси, замість ізюму і зверху шоколадну глазур, замість білкової
Люблю пиво• 13 апреля в 08:21
Автор,вот я может не по теме. Но купите ребёнку итальянский панетонее с шоколадом. Вы такое вжизни не спечете (я не про ваше умение,там просто технология такая да и мука)
Они божественны!
Анютины ласки• 13 апреля в 08:22
Можно спечь краффин с шоколадной начинкой. Я думаю, что это будет лучше, чем просто тесто с какао.
Ms. Доброта• 13 апреля в 08:26
Мої діти не їдять родзинки, то я завжди печу з шоколадними дропсами. Так і смачніше . Може спробуєте?
Чавонадо• 13 апреля в 08:29
Ответ дляАлгонавт

пасхальная злобная выпечка это шедевр
Соображалочка• 13 апреля в 08:31
Я пробувала додавати в тісто какао, ідея погана. Важко піднімалося, в результаті піднялося, але потім середина впала.
Краще замість родзинок додайте шоколадні дропси і прикрасьте шоколадною глазур´ю.
Голубец• 13 апреля в 08:34
Ответ дляЛюблю пиво
Они божественны!
Знаете ,может они и есть божественные ,но все ,что я покупала в Киеве в магазинах ( наверное божественные нужно покупать в дорогих кондитерских или у итальянских хозяек ),то даже вкусным не могу назвать
И испечь такое возможно и дома ,муку ( манитобу) купить не проблема и замесить тесто по технологии. Я кстати до войны еще пекла Коломбо .
автор Басноплетка • 13 апреля в 09:28
Ответ дляТоска в носках
Ні, саме хоче коричневу паску. В минулому році і крафіни пекла. То запропонувала замість ізюму шоколадні дропси- не хоче.
Чупа-чупс• 13 апреля в 09:38
Только вчера смотрела видео где какао добавляют. Аж захотелось.
Тепличная• 13 апреля в 09:55
Я пекла в прошлом году,рецепт из интернета.Там был шоколад .Очень вкусная получилась.
Тепличная• 13 апреля в 10:01
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3532219

Моя шоколадная паска в прошлом году
Ловлю капці• 13 апреля в 10:53
Ответ дляПульт от линолеума
Конечно, будет тугая, если добавлять какао в дополнение к муке. Если какао добавлять туда, где его изначально не было, нужно в таком же объеме минусовать муку.
Люблю пиво• 13 апреля в 11:16
Ответ дляГолубец
Ну если вы печете как на итальянской фабрике то могу только шляпу снять!
Голубец• 13 апреля в 11:19
Ответ дляЛюблю пиво
Пеку я не плохо
Голубец• 16 апреля в 20:05
Ответ дляБасноплетка
Автор,посмотрите рецепт
Как раз шоколадный краффин
https://www.instagram.com/reel/DIgkX3Ht12D/?igsh=