Планшетница• 13 апреля в 11:08
Пишуть, в Сумах велика біда(((
Новини тільки що....
vasilisa-l• 14 апреля в 01:44
Ответ дляАюшка
А к чему вообще такие кричалки? Чтобы что?
Скабеихи своей спросите
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
торгові відносини у нас з европою чи з кацапами, чиї гроші в країну заходили, хто и що у нас купляв?
як можна випендрюватися якщо ми залежні, про яку волю всі кричать, ми світло свое продати нікому не могли, нас та европа пускала тільки сраки мити, а на ринок доступ закрит
Chinchilla25• 14 апреля в 04:22
Ответ дляMilisa35
Я ні в коїм разі не захищаю русню, це однозначно, гниль, падаль, нелюди, сатана в людському образі. Але ж все ж таки, люди які живуть в прифронтових містах, вони знають що якщо тривога то треба просто бігти як навіжений в укриття, менше знаходитися в місцях масових зборів. Бо ми нікому не потрібні, це вже доведено за четвертий рік війни, кожен сам відповідає за своє та за дітей життя. В Києві теж частенько прилітає, якщо тривога а я в місті, то йду хоча б в перехід, якщо нема поруч укриття. А якщо читаю і бачу що щось летить то несуся як навіжена до блищого сховища, навіть з маршрутки вибігаю не на своїй зупинці. Людоньки добрі, бережіть себе та своїх рідних благаю.
Я з Сум. Ви схоже не уявляєте , що таке прифронтове місто. У нас немає метрополітену, а тривоги тривають практично цілодобово. Балістика часто не фіксується і її час до льоту до міста меньше хвилини. Навіть якщо встигли попередити про вихід балістики ховатися ніде 🤷♀️. Укриттів мінімум і вони умовні, і ті часто закриті.
Chinchilla25• 14 апреля в 04:25
Ответ дляMilisa35
Я з вами згодна. Але сьогодні тривога в Сумах почалася о 9:08, в 10:10почали ТГ канали писати що балістика на Суми, всі в укриття.
А перший приліт о котрій? О 10:12 вже в тг написали о прильоті. 1-1,5 хв різниця між попередженням і вибухом.
Ответ дляnennsi
Ну прыгать на антимайдане и кричать бандеровцы нацыкы,каклы мы с россией навсегда сваих не брасаем путен памаги - ума много не нужно было! В россию блин хотели!а выехали в европы на пособия
Чего добились Майданом? Вот конкретно и по существу вы можете ответить? В Европу хотели? Получилось? Достигли того за что вы там стояли? Все сейчас устраивает?
Веточка сакуры67• 14 апреля в 07:11
Ответ дляChinchilla25
Оказывается все жители Украины должны иметь турникеты, особенно прифронтовые. Жертв бы было меньше, сами виноваты. А когда мужчина сказал что не нашёл в аптеках турникеты- так они там и не продаются, это ж все знают, мужчина какой-то тупой. - только-что марафон послушала,
Ответ дляВеточка сакуры67
А разве тарелка на челябинском бараке ловит укр новости?
Ответ дляАюшка
На россию хотели?Весело вам сейчас?дома разрушены,реки крови,города не пригодные для жизни,пол донбасса в сырой земле
Соседка Маши• 14 апреля в 07:28
Ответ дляasjaua
Я б поцілувала вас в мозок, але не стану з гігієнічних міркувань, бо там таке...
Удалено администрацией...