Садова гойдалка• Изменено 13 апреля в 15:30

Доньці в церкві стає погано.

Колись давно, десь років 2-3 тому таке було ( тоді було через масаж який вона проходила, бо по УЗД якесь защемлення судин в шиї і сказали що масаж доньці не можна). Перестала робити масаж і більше такого не повторювались.
В церкву ми ходимо майже кожного тижня, але стараюсь щоб донька мала де сісти, тому вона трохи стоїть , трохи сидиьь і тоді погано їй не стає, каже що все добре.
Сьогодні свято, людей було багато в церкві і ми стояли, сісти не було де. Простояла донька хвилин 15-20 і каже знов погано починає бути , вийшли на вулицю і там достояла службу нормально.
Доньці 13 років. Чому коли вона стоїть то їй починає темніти в очах, стає бліда, на лоб виходить піт і каже здається наче починає нічого не бачити.
В школі, на спорт секціях, в маршрутці, ніде такого не повторюється, лише коли довго стоїть в церкві.
Може щось перевірити?
Бо коли ставало вперше погано, робити УЗД і лікар сказала що таке може бути, старатись би вона мала де сісти і все. Каже це може пройти, а може й не пройти.
Анонимарик• 13 апреля в 15:31
Мне плохо от запаха ладана, кружится голова. + Стояние в толпе тоже не добавляет оптимизма и кислорода
Чарівна патика• 13 апреля в 15:31
Много людей, дышать нечем, кислорода не хватает, вот и плохо становится
Я_канеша_извиняюсь• 13 апреля в 15:31
доньке соболезнования
автор Садова гойдалка • 13 апреля в 15:32
Ответ дляЧарівна патика
Так, коли стоїмо на хорах ( неверху) там є лавки і є поручень, вона собі трохи стоїть, трохи сидить, є де спертись бо є поручень і так вона спокійно собі стоїть, не стає погано ніколи. А сьогодні внизу стояли, людей багато, і все. Знов бліда, піт, каже темніє в очах. Відразу вийшла з нею на вулицю і все минуло
Сусідка знизу• 13 апреля в 15:32
Нашо водити дитину туди, якщо погано стає? Як варіант, через задуху в приміщенні або через запах ладану
Акуна_Матата• 13 апреля в 15:33
Водите чаще
Чарівна патика• 13 апреля в 15:33
Ответ дляСадова гойдалка
Как у нее с осанкой?
Спина ещё такое может давать
Вам телефонограмма• 13 апреля в 15:33
Зачем мучать ребенка этими стояниями часами..? Или вы ее в стражи Букингемского дворца готовите?
автор Садова гойдалка • 13 апреля в 15:33
Ответ дляСусідка знизу
Тому що ми ходимо в церкву кожної неділі. Представте собі є такі люди. Не бачу в цьому поганого нічого.
А доньці стало погано вперше за останні 2-3 роки, тому й питаю
Два-три тижні і фсьо• 13 апреля в 15:34
душно ей, я такая же, начинаю задыхаться и плохо, если окна прикрыты и много людей. еще и стоять столько времени непонятно зачем
Вкаблучках• 13 апреля в 15:34
Мне тоже в церквях плохо. Терпеть их не могу
автор Садова гойдалка • 13 апреля в 15:34
Ответ дляЧарівна патика
Как у нее с осанкой?
Спина ещё такое может давать
Сколіоз, тоді й робила масаж через той сколіоз, але потім його відмінили. Зараз шрот терапію робить + плавання
месяцкие• 13 апреля в 15:34
Може, вона ходить натщесерце і це пов´язано?
автор Садова гойдалка • 13 апреля в 15:35
Ответ дляВам телефонограмма
Не часами, а годину. Хто невіруючий і в церкву не ходить, цього не зрозуміє. Але тема тут не про це.
Редиска Я• 13 апреля в 15:35
А зачем вы ее туда тащите? Мелкое помещение, куча людей, нет воздуха, продукты горения свечек, ладана
месяцкие• 13 апреля в 15:35
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
+Свічки багато кисню перепалюють
Чарівна патика• 13 апреля в 15:35
Ответ длямесяцкие
Кстати, из-за этого тоже может быть
Розумна Губка• 13 апреля в 15:35
УЗД чого ви робили? У дитини перехідний вік. Гормональна система міняється. Може тому і погано. Не змушуйте її робити те від чого їй погано.
Два-три тижні і фсьо• 13 апреля в 15:35
Ответ длямесяцкие
+Свічки багато кисню перепалюють
да
Ответ длямесяцкие
Ні, їсть вдома
автор Садова гойдалка • 13 апреля в 15:36
Ответ дляРозумна Губка
Судин голови і шиї.
Два-три тижні і фсьо• 13 апреля в 15:36
Ответ дляСадова гойдалка
Ні, їсть вдома
зачем вы вообще ее туда таскаете, если ей плохо? открою секрет, бог вас слышит не только в церкви
Я_канеша_извиняюсь• 13 апреля в 15:36
Ответ дляСадова гойдалка
подбирайте церковь с бассейном. вы пока постоите, она поплавает
Сусідка знизу• 13 апреля в 15:36
Ответ дляСадова гойдалка
Ну ходіть собі до церкви на здоровʼя, якщо вам так важливо це дійство. Дитину нашо туди тягти, цього я не розумію. Дивно не бачити в цьому нічого поганого, якщо доньці там недобре
а что делать то• 13 апреля в 15:36
Дочка ваша демонів має у собі,у мене є знайома ворожка можу її номер дати, вона вашу дочку очистить і не буде їй погано.
Протру пилюку• 13 апреля в 15:36
Тобто за три роки два рази? На свята, коли натовп
Теща дочки• 13 апреля в 15:37
Много людей, душно. Я такое тоже не люблю . Тем более возраст переходный, может давление падает.
месяцкие• 13 апреля в 15:37
Ответ дляСадова гойдалка
Ні, їсть вдома
Ну тоді це пов´язано з малою кілткістю кисню. Підлітки мають велике навантаження на організм у з´язку з ростом і дозріванням. Якщо є можливість, обирайте малолюдні храми.
Не їм після шостої• 13 апреля в 15:37
Обследовать ребенка у кардиолога и невролога.
Вам телефонограмма• 13 апреля в 15:37
Ответ дляСадова гойдалка
М-де.. жаль, что не как на карантине через телик пасочки посвятили привет от папы римского и оревуар)) Как тогда, вера позволяла пропускать)?

Тема как раз об этом. Если для вас вера, а точнее походы в церковь важнее здоровья и самочувствия ребенка, то именно об этом.