Перша на селі• 13 апреля 2025

Сдать кровь при весе 50 кг. Почему нельзя меньше?

Условие 50 кг веса. Имею 49. За день два могу повысить до 50 специально (они потом пропадут). Но чем это черевато? Могу потерять сознание? Или это мало все равно?
Советчица Года• 13 апреля 2025
Нечего не понятно. Почему нельзя сдавать кровь при весе 49кг?
Яжбоматусяблін• 13 апреля 2025
А детям как берут кровь? Кто вам озвучил тоебование в 50кг. А вообще хорошо что не 60 или 70кг
Железобетон• 13 апреля 2025
Потому что с вас возьмут больше крови в %, чем с более увесистых людей
freedom_2015• 13 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
в дітей не беруть 450 мл
Я_з_Франека• 13 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Автор про донорство
автор Перша на селі • 13 апреля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Я когда то хотела при 45 сдать. Мне отказали. Сказали нужно минимум 50 но почему не спросила. Да, я про донорство.
Яжбоматусяблін• 13 апреля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Автор про донорство
Тогда ясно
Перша леді колгоспу• 13 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
А ви ж не витримаєте просто. В мене з 49 просто аналіз ледь беруть, я майже завжди втрачаю свідомість.
Советчица Года• 13 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Аа, ну так тогда понятно. Есть риски для значит. Никому не надо лишние проблемы.
Я думала анализ не берут
freedom_2015• 13 апреля 2025
коли велика потреба в крові то на таке закриють очі (або самі кажіть 52)
в мене і з низьким гемоглобіном взяли ,коли викликали саме мене з потрібною групою-резусом ,просто порадили краще харчуватись і звернутись до лікаря
автор Перша на селі • 13 апреля 2025
Ответ дляfreedom_2015
Я хочу зрозуміти що може зі мною статися. Втрачу свідомість чи що.
freedom_2015• 13 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
для такої маси тіла втрата 450 мл багато ,раніше брали в жінок менше і можна було ,а зараз у всіх однаково
Файна дівка• 13 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Вы видели детей доноров?
freedom_2015• 13 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Запаморочення ,погане самопочуття деякий час ,втома .В мене взяли 650 і годину було погано і до вечора слабкість
автор Перша на селі • 13 апреля 2025
Ответ дляfreedom_2015
Дякую. Зрозуміла
Не стесняюсь• 13 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
вы путаете.
не кровь на анализ в лаборатории, а взять как у донора крови
freedom_2015• 13 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Дякую. Зрозуміла
добре поснідати ,не нехтувати запропонованим чаєм з печивом до і після донації ,полежати після а не одразу додому і взяти когось з собою.І все пройде добре ,я ось теж на чергову донацію збираюсь
Не стесняюсь• 13 апреля 2025
Я не специалист.
Но, думаю, есть риск того, что резко что-то произойдет с давлением, и человеку станет дурно.
графиняВишенка• 13 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Из детей берут 450 мл на анализы? Серьёзно?
Не стесняюсь• 13 апреля 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Она неправильно поняла автора.
Масяня Я• 13 апреля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Бо крові набирають певний об´єм, при вазі до 50 кг це можу бути небезпечно для донора
короткопамятна• 13 апреля 2025
В мене 47кг., коли я здавала, сказала 50, не перевіряли (був виїздний пункт по збиранню крові). В кінці сильно закружилась голова, запаморочилось в очах, я сказала про це дівчатам, що слідкували за нами. Вони швиденько підняли мені ноги вище голови, ватку з нашатирем під ніс, гарячій чай із печівом дали, я посиділа трохи і пішла. Все, більш нічого не було зі мною)))
автор Перша на селі • 13 апреля 2025
Ответ длякороткопамятна
Дякую. А як довго процедура була? Бо вище написали що можуть бути проблеми зі здатністю крові братися. Бо дійсно на аналізах погано береться іноді.
короткопамятна• 13 апреля 2025
Ну дивіться, поки прийшла моя черга, потім поки все про мене записали з моїх слів, поміряли тиск, взяли кров з пальця.
Потім сіла в крісло, поставили систему, хвилин 20 і все.
freedom_2015• 13 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
без черги все займає десь 30-40хв в мене ,від зайшла до лікарні до вийшла на вулицю
from Ukraine• 13 апреля 2025
Я вот не могу понять , почему с повышенным давлением нельзя. От взятия крови оно бы как раз понизилось до нормального. И всем хорошо. Таблетку от давления я в это утро могла бы не пить. Но нет, гипертония противопоказание почему-то.