Мядуза аля моргонер• 13 апреля 2025

Чим вимити дуже брудні вікна?

Маємо квартиру після квартирантів, вікна в дуже поганому стані (за відчуттям не мились декілька років). Скло на вікнах у розводах (візуально ніби їх змастили чимось жирним і хаотично розмазали ганчірками). І ось цей наліт не прибирається взагалі, мила з двох сторін декілька разів за допомогою Містер Мускул для вікон, потім спробувала засобом від нальоту для ванної, нічого не допомагає. Може хто стикався з таким чи працював у клінінгу - що ще можна спробувати?
Я-ваш шанс• 13 апреля 2025
Якщо жирні, то засобом для посуду.
Царевна_несушка• 13 апреля 2025
Средством для мытья посуды или для мытья пола, несколько раз воду менять. А потом уже средством для стекол и натирать бумажными полотенцами
Доктор Хаос• 13 апреля 2025
Фейри, антижир из Авроры, парогенератор. Чаще полоскать тряпки. Натирать клин.

Наймите человека
автор Мядуза аля моргонер • 13 апреля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Якщо жирні, то засобом для посуду.
Вони не жирні. Швидше за все або наліт, або мілкі подряпини. Просто візуально це схоже на жирні вікна в розводах. Фейрі теж тестувала(
Царевна_несушка• 13 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Попробуйте абразивное средство для мытья авто стекла. Оно в автомагазине продается
Ms. Iphone• 13 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Меламиновой губкой
Морожена_курка• 13 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вода, натерти мікрофіброю
Ответ дляЦаревна_несушка
О, дякую, це гарна ідея
Тільки не про гроші• 13 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Средство для газовых плит возьмите, или циф в распылителе для плит
Ответ дляМорожена_курка
Вода, натерти мікрофіброю
Там навіть засіб від вапняного нальоту не справився((
Хотіла сфоткати, але телефон не передає.
Візуально це схоже ніби натерли скло і лишили так засихати. Ось прямо так
МЧСница• 13 апреля 2025
Я пастою Пінк Стафф легко відтерла навіть скотч зі скла
Стріляний птах• 13 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Спочатку серветки вологі для прибирання,( вони дешевші) , потім серветки для скла та дзеркал
ГоловнаЯ• 13 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
металлопластиковые окна?
Ответ дляСтріляний птах
Не допомагає. Спеціальною серветкою для скла теж терла(
Ответ дляГоловнаЯ
металлопластиковые окна?
Так, металопластик
ГоловнаЯ• 13 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так, металопластик
Может они летом пленку фольгированную клеили на окна, потом сняли, но оно припекается солнцем. Мы сейчас пытаемся отодрать скотч 3х летней давности у свекрови..это жесть...пароотпариватель, средства не помогли, помогает растворитель ...
Ответ дляГоловнаЯ
Хм, це як ідея, там якраз сонячна сторона. Спробую ще розчинником, дякую!
Перша скрипка• 13 апреля 2025
Може то мікроподряпини скла? То тільки тоді заміна вікон. ;(((
ГоловнаЯ• 13 апреля 2025
Ответ дляПерша скрипка
тю, из-за микроцарапин окна менять на квартире под сьем в войну? даже если не отмоется до идеала, ничего страшного, их снова засрут другие...
Ответ дляПерша скрипка
Може й таке бути. Ми з чоловіком видивлялися що це може бути - таке відчуття що вікна взагалі зсередини ганчірками терли (в самому склопакеті), але ж це певно неможливо. Взагалі вперше бачу такі забруднення
Ответ дляГоловнаЯ
Біда в тому, що тепер ми там живемо. І я навіть вулицю нормально не бачу(
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Дуже добре відтирає аптечний Стериліум , спробуйте
Я-ваш шанс• 13 апреля 2025
Ответ дляГоловнаЯ
У нас років 10 була приклеїна плівка затіняюча, сама струхла від сонця, в нас південна сторона. ми з чоловіком терли все літо вайтспірітом той клей. Взимку взагалі не віддиралося.
Позаземний розум• 13 апреля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Меламиновой губкой
Эти губки - яд.