Репетиторша• 13 апреля в 20:48
У вас змінилося ставлення до болю після проходження через пологи?
Карма хамелеона• 13 апреля в 20:49
Ответ дляА поговорить?
да, я поняла, что это самое болезненное
это если не ломали руки-ноги
А поговорить?• 13 апреля в 20:50
Ответ дляКарма хамелеона
это если не ломали руки-ноги
как ни странно, но нет...учитывая мое детство
Карма хамелеона• 13 апреля в 20:50
Ответ дляА поговорить?
это хорошо
Ася Карповна• 13 апреля в 20:51
Мне стало все болеть. Я думала, что после родов я буду как космодесант. А оно наоборот... Любой дискомфорт стал сводить сума. Возможно последствие эпидуралки. До родов я была намного толерантнее к боли и дискомфорту
Ms. Android• 13 апреля в 20:52
Ні, не змінилося. Ні після 2 пологів, ні після операцій. Як пила при місячних кетанов так і п´ю, бо інакше температура під 39, блювата і пронос не дають нормально працювати перші 2 дні. А так накинувся пігулкою і вперед.
Карма хамелеона• 13 апреля в 20:52
Ответ дляКоржик
Нет, боль в родах - это не совсем боль, это процесс и работа.
Розбещена цяточка• 13 апреля в 20:52
У меня вторые были очень болезненные. Такой глюк - врач объясняла почему.
Просто с содроганием вспоминаю.
Но более чётко ощутила, что боль бывает созидательная и разрушительная
Просто с содроганием вспоминаю.
Накладні мюслі• 13 апреля в 20:54
нет...я рожала без боли, у меня эпидуралка не успела закончиться
ИграйМойГормон• 13 апреля в 20:54
Та не. Наоборот, стала бояться еще больше лечить зубы, общего наркоза и т д.
Сегодня сержусь• 13 апреля в 20:57
Ніяк не змінилось, зрозуміла, що всі тупо брехали, що забудеться, що шити то не боляче, мля, це боляче адськи, це адовий ад, на друге я не наважилась, як би і наважилась, то лиш кс.
Цукрові вишні• 13 апреля в 20:58
у меня низкий болевой порог по жизни, но двое безболезненных родов. После родов болевой порог не изменился
ПадаюВреверансах• 13 апреля в 20:58
Навпаки стала більше боятись болі. І дуже мнима стала.
Сьоголні поки родимки видалили, так медсестри мене відволікали, щоб я не виключилась.
А після годування до груді не даю нікому торкнутись, навіть чоловіку.
Все після розціджування в перші пологи. Таку біль важко забути.
Доречі, я на другі пологи більше боялась іти. Я тупо ридала під дверима роддому
ПадаюВреверансах• 13 апреля в 21:00
Ответ дляСегодня сержусь
Доречі, по протоколам шити мають тільки під анастезією. Це очерствілі наші лікарі тільки думають, що як вже родила, то і це потерпиш
Сегодня сержусь• 13 апреля в 21:02
Ответ дляПадаюВреверансах
Мені дитину на груди поклали, я розслабилась, бо всі подружки в один голрс розсказували, що шити не боляче, лежу, видихую і тут встромили голку, я на мостік стала, як заверещу, дитину забрали, Боже, да це просто екзекуція, я там причитала так, це був треш
Сегодня сержусь• 13 апреля в 21:06
Ответ дляПадаюВреверансах
І у мене груди стали самою неерогенною зоною, думала, що лиш я така. Я взагалі баба вогонь, сама собі шви після операції знімала, сама вуха собі пробивала, думала, що роди мене не прошибуть...ага. Мені визивали пологи, я за годину від першої перейми народила, але то був ад, я пам´ятаю не все. Але штопка- це щось жахливе, це по живому, це кожен прокол ти відчуваєш, як просовують нитку...
Сегодня сержусь• 13 апреля в 21:09
Ответ дляКарма хамелеона
это если не ломали руки-ноги
Я скажу більше, я лежала два рази в опіковому але пологи- це хотілося щоб добили.
Мозговая пилочка• 13 апреля в 21:14
Узнала что роды не самая большая боль, хоть и принято так считать. Мигрень гораздо хуже, ну и месячные бывали тоже с сильной болью
ротцвеники• 13 апреля в 21:15
Ответ дляКарма хамелеона
это если не ломали руки-ноги
Переломы разве больней ?
Незнакомлюся• 13 апреля в 21:19
Стала більш чутливою до болю, на жаль. До пологів больовий поріг був вищий.
Крим мій• 13 апреля в 21:19
Ответ дляАся Карповна
У мене так само, але епідуралку не робила
Ксерокопия ночи• 13 апреля в 21:24
Ответ дляСегодня сержусь
Я взагалі не відчула зашивання, може анестезію вкололи, а я не помітила