Я б такое не носила, но продаю• 14 апреля в 12:09

РПП у дочки

Дочке 14,5 лет.
Весит 54-55 кг при росте 168.
Каждый день пытается себя ограничивать в еде, хочет вес 48 кг и считает себя жирухой.
Иногда и плачет что жирная.
У меня уже сил нет просто объяснять, что она не жирная совсем, а худая.
Она на своем, говорит что пока не будет 48 кг не успокоится, что у нее большая попа и жирные ноги.
Какое-то искаженное восприятие тела
Голодаю• 14 апреля в 12:11
Рпп = психиатр, пока до веселья не дошло. Вы сами это понимаете.
Мишка-шалунишка• 14 апреля в 12:12
Отведите её в зал к тренеру, возможно мнение профессионала её как-то успокоит
автор Я б такое не носила, но продаю • 14 апреля в 12:13
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не знаю, все штаны большие, нету попы вообще, и она говорит толстая(
ЕлькиПальки• 14 апреля в 12:18
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Напишіть параметри. Грудь-таліч-стегна.
В мене фігура груша, то ноги та попа були завжди візуально повні і це дуже дратувало.
Юпитерная• 14 апреля в 12:19
К психиатру, это очень серьёзно
Попельшка• 14 апреля в 12:22
насправді, це дуже страшна проблема , у подружки доньки таке саме вже напевно роки 2 , а то і більше. Але вона вже така худюча , як ота дівчина з тік току , в неї ноги , як у мого сина в 7 років. Мама і до психолога спочатку , потім і до психіатра , вже є проблеми зі здоров´ям . Треба постійно контролювати , щоб їла , вже вся родина бере участь у харчуванні , хтось зранку годує , бабуся в обід приходить контролює. автор поки не піздно - йдіть до лікаря.
КоКоКоКоКоКо...• 14 апреля в 12:46
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це ж хвороба не в попі, а в голові.
КоКоКоКоКоКо...• 14 апреля в 12:48
Ответ дляЕлькиПальки
Напишіть параметри. Грудь-таліч-стегна.
Ну і ви сиділи на дієті і змінили тип своєї фігури? Це може дратувати, але є здорове сприйняття себе. Когось дратує його зріст, так що тепер робити?
автор Я б такое не носила, но продаю • 14 апреля в 15:09
Ответ дляЕлькиПальки
Напишіть параметри. Грудь-таліч-стегна.
Принцепесочка• 14 апреля в 15:13
Ответ дляЕлькиПальки
Напишіть параметри. Грудь-таліч-стегна.
Дуже повні без параметрів не можуть бути при 54 кг 168 см