МамОмужа• 14 апреля в 13:38

Сатінова піжама Вікторія Сікрет, як в використанні?

Ніколи не мала сатінових піжам.
А це прям загорілась, потрібно мені гарно, дорого-богато. На вигляд на фото дуже подобається.
Якби 1000 грн коштувала, купила б і не думала.
А так 100 долларів, і я не впевнена чи зручно в ній спати і ходити по дому.
В кого був досвід, розкажіть
На привозе• 14 апреля в 13:41
Вика не отличается качеством, думаю за 100$ как раз на 1000грн и можете расчитывать. А не на дорого богато
Лепетун• 14 апреля в 13:43
якщо це шовк - так, якщо поліестер - ні. Думаю, що шовком там і не пахне.
автор МамОмужа • 14 апреля в 13:45
Ответ дляЛепетун
Половина на половину віскоза поліестер
автор МамОмужа • 14 апреля в 13:46
Гляньте які лухарі, я б напевно б була зіркою в такій піжамі
Крошка Енот• 14 апреля в 13:49
У меня халат, очень электризуется, мне не нравится
Не їм після шостої• 14 апреля в 14:01
Знайома має сатинову піжаму, хвалиться, що вау. Але вона брала леопардовий принт, а до цього була рожева смужка. Тканина наче трішки шовковиста, не гладка і тонка.
Не беріть ті, що в розпродажі. В них тканина може відрізнятися. Беріть класичну(чорну, в рожеву смужку, леопардову, білу). Тобто ті, які ніколи не попадають в розпродаж, а дешевше лише можна купити по акціям ’1+1’, чи ’2+2’, або при знижці на піжами 30%, 40%, 50%.
Не їм після шостої• 14 апреля в 14:03
Ответ дляКрошка Енот
Они все разные по качеству. Есть дешевле ткани, есть дороже.
Не їм після шостої• 14 апреля в 14:03
Ответ дляМамОмужа
Половина на половину віскоза поліестер
Это хороший состав.
Крошка Енот• 14 апреля в 14:04
Ответ дляНе їм після шостої
У меня такой
Не їм після шостої• 14 апреля в 14:05
Ответ дляНа привозе
По качеству есть разные модели. Но посадка и фасоны у них хорошие. Свободные, удобные.
автор МамОмужа • 14 апреля в 14:06
Ответ дляНе їм після шостої
Так. Ті що мені подобаються не розпродажі.
Лепетун• 14 апреля в 14:18
Ответ дляМамОмужа
ну а комфорт для тіла?))
Коко На Страже• 14 апреля в 14:19
Колишній чоловік подарував на річницю весілля, тепер використовую як тряпку для підлоги, дуже зручно
автор МамОмужа • 14 апреля в 14:26
Ответ дляКоко На Страже
Не вірю
Якщо є 100 доларів на такий дарунок.
То напевне є гроші і насадку на швабру купити.
А так у вас ні швабри ні піжами.
Просто вам захотілось піднакакать в темі
Коко На Страже• 14 апреля в 14:28
Ответ дляМамОмужа
Не вірю
Якщо є 100 доларів на такий дарунок.
А так у вас ні швабри ні піжами.
Та ні, просто неприємно вдягати подарунок від колишнього при теперішньому чоловіку, та і їй було вже років 5
автор МамОмужа • 14 апреля в 14:32
Ответ дляКоко На Страже
А 5 років носили? Зручна?
Анонимба• 14 апреля в 14:33
Я такую смотрела в магазине, на ощупь мне не понравилась, как носится будет , тоже не знаю . Купила на распродаже дочке фланелевую в клетку пижаму, носится хорошо, ей удобно. Сейчас у меня новая пижама в розовую полоску, но не сатиновая ,а смесь хлопка и синтетики. Еще не носила, не знаю, как по качеству. По распродажной цене можно купить , за полную стоимость не стоит.
Стетоскопуло• 14 апреля в 15:09
У меня только фланелевые, мне нравятся, предпочитаю натуральные ткани.
Petrovna after 50• 14 апреля в 15:20
у меня быстро пошла катышками ,стирала правильно, после купила от Pезервед ,там в составе было 60% шелка намного лучше качество так что бренд не факт что лучше
rasvet• 14 апреля в 15:38
Как раз после стирки пижама, на вашем фото №2. Покупала на оф.сайте, за 53 у.е. , за полную стоимость нет смысла брать, качество не очень. Кашлатится и нитки торчат, но еще держится).
автор МамОмужа • 14 апреля в 16:25
Ответ дляPetrovna after 50
О, дякую подивлюсь
автор МамОмужа • 14 апреля в 16:37
Ответ дляrasvet
О дякую, дійсно печаль, не варта своїх грошей
Пэрисхилтонша• 14 апреля в 17:51
Купляла не сатинову, склад не знаю, якщо не помиляюся за 3400-3600 грн, колір зелений та червоний в клітинку, після першого прання (вручну), зсілася на см 8 по довжині, рукав та штани. Більше не куплю їхні піжами, не вартують витрачених коштів.
Виннипуховна• 30 апреля в 09:38
За 100 у.е. я бы шелковую поискала. Полиэстеровую пижаму не взяла бы любого производителя. Органически не переношу синтетику на себе.
Виннипуховна• 30 апреля в 09:39
Ответ дляrasvet
кошмар.На мой взгляд, она и 53 у.е. не стоит.