Неваляшкина• 14 апреля 2025
Такий годинник завеликий для жіночої руки чи ок?
ИМХОля• 14 апреля 2025
Мені ок. Я маленька, але годинники у мене всі тільки великі. Я купую, щоб мені було зручно користуватися. А не щоб «Маня з сусіднього під’їзду не подумала поганого»
Неваляшкина
• 14 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
О, боже! Яке воно велитенське! А меншого нічого немає? Бо компас Андріянова шкільний нагадує.
Є менші. Але форма вже набридла
Кондуктор трамвая• 14 апреля 2025
Всі люди обирають на свій смак. Комусь ок, комусь ні. Мені, наприклад, абсолютно все одно, я не дивлюсь на чужі руки. Моя близька подруга, наприклад, любить такі масивні речі, при цьому сама по собі дуже тендітна. Кожному своє.
Неваляшкина
• 14 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
До чого тут фірма! Ви з ними виглядаєте як геолог в експедиції.
А до чого тут фірма? Якщо я пишу про форму
Неваляшкина
• 14 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Смотря какой крупности и формы вам нравиться.мне вроде норм
В мене великих ще не було, не можу зрозуміти.
Алина-1240• 14 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Вы же видите, нравиться вам или нет
АБВГДейка• 14 апреля 2025
все залежить від того, що Ви очікуєте від годинника. мені останнім часом подобаються Garmin як мінімум по функціональності і заряду - до 10 днів. цей на руці виглядає не дуже, більш чоловічий
Гербарія сушу• 14 апреля 2025
Люблю большие часы, но эти перебор! Сама вчера меряла одни мужские, очень понравились, на даже на моей широкой руке было грубовато((
Гл. Амурная• 14 апреля 2025
Полюбляю великі годинники. Проте цей не подобається.
По темі питання - як на мене ок