Непереможна• 14 апреля в 18:14

Оніхолізис. Дип систему можна використовувати?

Останнім часом після гелю на 1-2 пальцях зʼявляється оніхолізис(
Зараз нігті здорові, все відросло.
Чи можна зробити дип манікюр ?
Кумася• 14 апреля в 18:15
Если б мы знали, что это такое, а так мы не знаем, что это такое)
автор Непереможна • 14 апреля в 18:16
Ответ дляКумася
Оніхолізис чи діп система?)))
Кумася• 14 апреля в 18:16
Ответ дляНепереможна
Оніхолізис чи діп система?)))
Второе
Онихолизис у меня был, спиливала фрезой , кусачками удаляла пустоты, отрос
Тут как тут• 14 апреля в 18:17
Слово ’глибокий’ вам особисто чим не вгодило? Діп....
Асталависта бэйби• 14 апреля в 18:17
Ні, нігті на ногах можна покривати виключно звичайним лаком. Бо всі інші покриття нееластичні, і при ходінні,навіть у відкритому взутті, нігті деформуються, змінюють форму,потовщюються, виникають оніхолізіси , які рясно засіюються грибками.
автор Непереможна • 14 апреля в 18:17
Ответ дляТут как тут
Ми про філологію? Чи про манікюр?
АсобеннАя• 14 апреля в 18:17
Ответ дляАсталависта бэйби
Влітку нормально
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 апреля в 18:17
Ответ дляАсталависта бэйби
правильно, отучите этих куриц от вредных покрытий)
автор Непереможна • 14 апреля в 18:18
Ответ дляАсталависта бэйби
Я про руки, з ногами порядок
Тут как тут• 14 апреля в 18:18
Ответ дляНепереможна
Ми про філологію? Чи про манікюр?
Про вираження думок на форумі. Виглядає це все комічного, як та жіночка на відео про ’фабрІк....’
Бутербродница• 14 апреля в 18:19
Якщо коротко: покриття не можна. Але вам це неважливо.
Асталависта бэйби• 14 апреля в 18:19
Ответ дляНепереможна
Я про руки, з ногами порядок
З руками легше-робіть що хочете, головне без пропілів та опіків
автор Непереможна • 14 апреля в 18:21
Ответ дляТут как тут
Не бачила жіночку, а побачила відео про таку систему і (обожемій) дозволила собі тут так написати. Забуваючи, що я на форумі досконалих в усьому людей🤪
Тут как тут• 14 апреля в 18:22
Ответ дляНепереможна
То вставляйте через слово іноземні слова - так буде ще кумедніше. Бо ж тільки так всі зрозуміють який ви поліглот!
Планшетница• 14 апреля в 18:25
Ответ дляАсталависта бэйби
фигня какая-то, никогда такого не было
автор Непереможна • 14 апреля в 18:28
Ответ дляТут как тут
Удалено администрацией...
Тут как тут• 14 апреля в 18:33
Ответ дляНепереможна
Удалено администрацией...
Якщо всі негаразди в вашому житті з-за неопохмелу - це багато що прояснює.
Діп запой, так би мовити....
Не танцую- но пою• 14 апреля в 18:34
Ответ дляТут как тут
Діп система не від слова ’deep’ глибокий. А від ’dip’ занурювати. Це покриття або нарощення нігтів шляхом занурення в матеріал.
автор Непереможна • 14 апреля в 18:37
Ответ дляТут как тут
Діп запой, так би мовити....
Я, на відміну від вас, нікого не повчаю. І в теми, в яких сказати нІчого конкретно- не лізу.
І якби запитала про «систему глибокого занурення», боюсь, окрім вас би мало хто це сприйняв))
Ви хотіли бути саркастично-іронічною, а вийшли, як китайська копія петросяна.
автор Непереможна • 14 апреля в 18:39
Ответ дляНе танцую- но пою
О, навіщо ви так жорстоко з експертом?
КохайтесьЧорнобровi• 14 апреля в 18:58
Автор, я б спробувала, але без великої довжини. Пудрове покриття тверде, так, але легше гелевого. І якщо не буде механічно надриватись при роботі, то вірогідно що все буде ок. В мене були бокові невеличкі оніхолізиси і від вільного краю теж, я ношу різні покриття з мінімальною довжиною, діп систему свого часу тестила. Єдине що може піти не так - це як буде зніматися матеріал. Щоб не перепиляли пластину і щоб довго не мокнуть в ацетоні. Коротше, ризикнути можна але мінусів більше, ніж плюсів. Зараз он мода на звичайні лаки повернулася і на натуральні нігті без покриття, може ну його?
автор Непереможна • 14 апреля в 19:04
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Та , мабуть, так і буде- натурально)
Але так хотілось полегшити собі життя)
Нігті в мене короткі, тому проблем з «вагою» матеріалу не буде.
автор Непереможна • 14 апреля в 19:04
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
І на чому ви зупинились?
КохайтесьЧорнобровi• 15 апреля в 18:23
Ответ дляНепереможна
І на чому ви зупинились?
Покриваю багато якими матеріалами, довжину не ношу, переробляю максимум через 3 тижні. Іноді роблю перерви по місяцю-два, коли лінь возитися, тоді звичайний лак періодично