БоВжеВільна• 14 апреля 2025
Це нормально, що не озвучують зп?
Була на співбесіді в один магазин, керівник постійно намагався уникнути відповіді на мої запитання. На запитання стосовно того, з чого формується зп (яка ставка, відсоток) він нічого не відповів, лише сказав, що зп від 15 до 30 тис, але ж це колосально різні цифри. Скільки триває стажування, яким чином відбувається теж дуже завуальовано відповідав. Сказав, що готові взяти мене на навчання, я відмовилась. Ви б пішли?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 апреля 2025
я убедилась, что следует уметь читать людей, а не верить им.( я про ложь), чтобы не терять время понапрасну. .
Natal_ka91• 14 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я думаю, якщо щось напрягає, є недовіра, варто уникати такого роботодавця. Хороший роботодавець одразу чітко каже про зарплату. Я не здивуюся, якщо ще й навчання/стажування не оплачуване
ХаДиДиШь• 14 апреля 2025
Ответ дляНеГолосую
Будьте певні, зарплата буде мінімальною, в районі 15тисяч
І десять з них у конверті
Сусідка знизу• 14 апреля 2025
Если не озвучили точных условий, значит высший уровень не достижим.
Так что будете получать не больше 15 тыс.
Фляшунька• 15 апреля 2025
Ответ дляНеГолосую
Хоч би така була. Мене брали на зарплатню 8000 грн. А потім продажів не було то було і по 6000. Зрозуміло ж що зарплатня якась плаваюча і залежить від продажів