Хвильоватиша• 15 апреля в 08:25
Ремонт в новобудові
Збираємося робити ремонт в новобудові. 72 метри, план на фото. Квартира для пари дорослих, дитина доросла, живе за кордоном ,приїжджає декілька разів на рік на пару днів. Хочеться максимального простору + нам непотрібна друга окрема кімната, тому хочемо об´єднати кухню з сусідньою кімнатою, але зробити зонування за допомогою розсувних дверей (приклад на фото).
Але ми не плануємо жити в цій квартирі все життя, тож чоловік каже , що для майбутнього продажу краще лишити окрему кімнату.
Скажіть , будь ласка , що ви думаєте з цього приводу ? Чи він правий ?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Лишати окрему кімнату
Об´єднати + скляна перегородка
Просто об´єднати, без перегоро
тиць або свій варіант

Грамотний хвіст• 15 апреля в 18:15
Ответ дляКубик Рубика
котлеты и отбивные не любите? картошечку жаренную?
все вони люблять просто запахів не відчувають
у мене знайома- її одежа смердить псячими саками, а вона і не в курсі
і я хз як сказати їй

Сижу_и_плачу• 15 апреля в 18:18
Ответ дляХвильоватиша
Ну, без ручок реально дуже зручно. Дякую, може тут порадять як все вмістити в 20 м й я передумаю
Большая кухонная стенка и нафиг не нужна, вам хватит углового гарнитура 4м, то есть он не будет доходить до окна. Ставьте диван по центру, напротив него на стене между кухней и комнатой телек. Стол или вплотную к спинке, или в верхний левый угол. Если в угол, то отлично станет круглый раскладной стол с двумя красивыми стульями-креслами

Чемодан-Вокзал-Майами• 15 апреля в 18:18
Ответ дляХуАнита
20 метрів. Прекрасно влізе і кухня, ї зона відпочинку. Навіть зайве будек
Это для ваших потребностей, а у других - другие, например, эргономично зонируя поставить остров, обеденный стол, угловой диван, как минимум сайдборд и тд. Не все предпочитают варианты абы под стенки влезло.

Хвильоватиша
• 15 апреля в 18:29
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую, я думала про такий варіант, крім круглого столу - це точно ні. Але мені здається , буде дуже мало місця для пересування. А ще газова колонка й лічильник знаходяться прям біля вікна, то ж кухня, мабуть , має бути по всій стіні
ХуАнита• 15 апреля в 18:30
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну острів впринципі є сенс від 30 квадратів розглядати. Єдине питання, нахіба він здався двом людям, з яких готувати любить... ніхто. Брудяку терти? 20 метрів, квадратна форма, гарно розташований вхід. Більше ніж досить на двох людей

Хвильоватиша
• 15 апреля в 18:30
Ответ дляХуАнита
Острів не хочу, жила з ним, набридає
Сижу_и_плачу• 15 апреля в 18:34
Ответ дляХвильоватиша
Лічильник пофіг. Газова колонка - котел мається на увазі? Питання в тому, де вивід газу під плиту, а він може бути й посередині стіни. Ну і якщо плита наприклад буде індукційна, то чого до вікна?
Круглий невеликий стіл зараз маю замість прямокутного - на двох те що треба. А при потребі він розкладається в овальний, сідає до 6 чоловік.
Пересуватися норм, якщо вас на поворотах не заносить. Сідайте і малюйте розстановку меблів, щоб зрозуміти, наскільки вам це зручно.
Крим мій• 15 апреля в 18:35
Ответ дляСижу_и_плачу
Я ж пишу про такі квартири, як Ви хочете зробити. Вам всі пишуть, що для продажу це буде неліквід. Але робіть як хочете.
Я он для себе останню квартиру на останньому поверсі, ще й кутову вибрала, чекаю на здачу. Розумію, що у випадку продажу цей варіант з руками і ногами відривати не будуть
Для проживання, одні плюси. Мінімум сусідів.
Хвильоватиша
• 15 апреля в 18:37
Ответ дляСижу_и_плачу
так, котел. Плити індукційноі не буде. І овальный , і круглий крадуть простір й зовні неподобаються. Також мала такий , більше не хочу
Сижу_и_плачу• 15 апреля в 18:36
Ще з приводу газу - максимально дозволена довжина гнучкого шлангу здається 180 см, від цього й дивитися, де плиту можна поставити. Це якщо прям хочеться саме газову.

Сижу_и_плачу• 15 апреля в 18:39
Ответ дляХвильоватиша
Я круглий приткнула там, де інший би просто не став. Його ж не обов´язково в центр ставити, для двох людей чудово до стіни приставляється.
Але то знову таки діло ваше. Можливо, приставний стіл до спинки дивана гарно стане, треба рахувати і малювати
ХуАнита• 15 апреля в 18:43
Ответ дляСижу_и_плачу
Я ваш потенційний покупець. Сусіди лише знизу - це розкіш)))

Сижу_и_плачу• 15 апреля в 18:52
Ответ дляХуАнита
Ще по бокам є на жаль, це буде кутова, а не торцева двушка((( Але одні з боку кухні, то не дуже важливо, а з іншої міжквартирна стіна буде з повнотілої червоної цегли товщиною 50 см.
Але вже те, що ніхто не буде як стадо коней і поні скакати зверху вже дуже сильно мене надихає.
ХуАнита• 15 апреля в 18:52
Ответ дляХвильоватиша
Та у вас маса варіантів. Кухня пряма чи кутова, обирайте на свій смак, холодильний гарно стане при вході, якщо окремий, такого розміру - сайл бай -сайд майже будь який. Стіл біля вікна, , довжина спального місця (ліжка) два метри. У вас майже аятьнвдовж стін - хоч кутовий з кріслом, хоч прямий - воля ваша. Це класичні планування. Модна диван по центру поставити, тоді зп ним ще стане барна стійка (між вікнами) і до та буде ближче, але дивіться, щоб похід залишився 120 см для комфорту., в цьому варіанті зовсім монструозний диван не поставиш. Беріть папірчик і малюйте. У вас місця вагон. Тим більше велика власне кухня не потрібна. Воно поки голе завжди здається менше, ніж насправді. Це нормально.

КликОЛЬКА• 15 апреля в 19:01
Автор,можно не по теме- в какой стране Ваш ребёнок?какой вуз закончил?кем работает?Благодарю

Молчавочка• 15 апреля в 19:22
Знову перечитала все. Я все рівно за об´єднання. Ви самі написали, на холеру вам та гостьова, щоб закрита стояла? Кухня велика, так, але разом з кімнатою буде більш вільна, як в будинках заміських. До того ж, з вікна вид красивий

Бабка-байкерша• 15 апреля в 20:52
Ці студії дуже гарно виглядають лише на фото, а для життя не дуже практичні. Як показав ковід, краще маленьке, але окреме приміщення. Зрештою, приїде дитина. Де буде спати? На кухні?

Ух яка ж Я• 15 апреля в 20:57
Ответ дляХвильоватиша
А навіщо двом людям дві спальні ? Ми разом спимо
Нам з чоловіком по 45, дві спальні життєво необхідні, у нас різний ритм життя. Він рано засинає і рано прокидається. А я можу попрацювати до 2 ночі за ноутом, але потім спати до 10-11 ранку. На кухні-вітальні - спільний простір. Квартира за площею десь така ж як ваша. Виходячи з наших обставин, то не об’єднувала б кімнати.
Але у кожного своє бачення.

Хвильоватиша
• 15 апреля в 21:50
Ответ дляУх яка ж Я
Але у кожного своє бачення.
Нам стільки ж, ритм життя схожий з чоловіком, разом лягаємо й разом прокидаємося. Але переговорили з чоловіком, вирішили , оскільки не хочемо провести в цьому місті все життя, не будемо об´єднувати кімнати, щоб зберегти ліквідність житла

Шиворот Навыворот• 15 апреля в 22:18
Ответ дляХвильоватиша
Я крім цього не можу придумати , що робити в тій окремій кімнаті. 18 метрів будуть стояти пусті
У вас не буває так, що чоловік спить, а ви ще не хочете? Чи ви читаєте, а він хоче кіно дивитися? Або коли телефонують йому і вам одночасно, в туалет побіжите? А коли дитина приїде з нареченою чи нареченим, у кухні будуть спати?
Хвильоватиша
• 15 апреля в 22:32
Ответ дляШиворот Навыворот
Буває , саме тоді можна щось робити у кухні -вітальні: лежати , дивитися , працювати, розмовляти , їсти , спати, що завгодно. Не в кухні будуть , а у кухні - вітальні. Й до кінця війни навряд чи у нам наречений ризикне завітати
Единорог помог• 15 апреля в 22:45
Ответ дляХвильоватиша
т . е до 2035 ?
Хвильоватиша
• 15 апреля в 22:45
Ответ дляЕдинорог помог
т . е до 2035 ?
Мені невідомі строки, як і вам
Единорог помог• 15 апреля в 22:46
Ответ дляХвильоватиша
Мені невідомі строки, як і вам
к сожалению. по звезде к 35 ближе , чем сейчас
Единорог помог• 15 апреля в 22:49
Ответ дляХвильоватиша
Не Луцьк й тут великий попит на житло й до війни був , й зараз залишається. Й нагадайте , коли це після війни буде ?
Черкасы таки да лет через 10 , а может и никогда не закончится

ХтоЯкщоНеЯ• 16 апреля в 08:51
Ответ дляКуплю орехи
Я понимаю квартиру-студию маленькой площади на одного. Ты живешь один, никто не мешает и цена этой квартиры как за однокомнатную.
Но предложение автора при продаже будет 1к площадью 70 кв по цене двухкомнатной. Если человек одинокий и бюджет ограничен, он купит 1к меньше площадью. Если пара, которая хочет детей - они купят двушку, а не однушку по цене двушки, семья с детьми тоже не купят такую квартиру. Остаются либо пенсионеры, любящие простор, которые не мешают друг другу (обычно пенсионеры предпочитают спать в разных комнатах т.к. сон чуткий, храп и т.п. появляется с возрастом), либо молодые пары-чайлдфри, любящие большие площади
да, согласна, 70 м2 для однокомнатной - это для особого ценителя. Такие есть, но его найти будет сложнее.
Если это квартира в где-то в центре большого города, в новом дорогом ЖК, тогда более реально, если на периферии - в разы сложнее.
ХтоЯкщоНеЯ• 16 апреля в 08:55
Ответ дляХуАнита
це залежить від планування, від розміщення входу і вікон. У нас кухня-вітальня 44 м2, 2 вікна, але навіть острів не було куди втулити(
Я бачила проєкти по 25 м2 кухня-вітальня, де все чудово розміщалось, і ще й було відчуття простору.

Хвильоватиша
• 16 апреля в 10:09
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
25 я також бачила, але в мене 20.3. Моє планування є в старт-пості
Хвильоватиша
• 16 апреля в 10:10
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Центр обласного центру