Хвильоватиша• 15 апреля в 08:25

Ремонт в новобудові

Збираємося робити ремонт в новобудові. 72 метри, план на фото. Квартира для пари дорослих, дитина доросла, живе за кордоном ,приїжджає декілька разів на рік на пару днів. Хочеться максимального простору + нам непотрібна друга окрема кімната, тому хочемо об´єднати кухню з сусідньою кімнатою, але зробити зонування за допомогою розсувних дверей (приклад на фото).
Але ми не плануємо жити в цій квартирі все життя, тож чоловік каже , що для майбутнього продажу краще лишити окрему кімнату.
Скажіть , будь ласка , що ви думаєте з цього приводу ? Чи він правий ?
Результат:
вже голосів: 357
261 (73.11%) Лишати окрему кімнату
70 (19.61%) Об´єднати + скляна перегородка
13 (3.64%) Просто об´єднати, без перегоро
13 (3.64%) тиць або свій варіант
Майструю крила• 15 апреля в 09:30
Ответ дляПаратруперсупер
Замість того, щоб зрозуміти суть написаного, ви почали груддю захищати рідний ПОХ
А от і не вгадали, не рідний, але там живе кілька колег і подруга.
Сижу_и_плачу• 15 апреля в 09:31
Ответ дляХвильоватиша
Зараз в нас велика, вже писала, й дуже комфортна. Меншу точно не хочемо
Питання в грамотному плануванні, розстановці меблів і т.д. Продавати 1-к площею 70 квадратів ви потім будете довго і нудно. Зараз живу в новобудові, сусідній будинок ще добудовується. Там є 1к площею 40-42 кв.м., 52 кв. м і двушки 55-60 кв.м. Скрізь кухня-вітальня. Як думаєте, які квартири продаються найгірше?
Мольфарочка• 15 апреля в 09:32
Ответ для66сезон666серия
Каких вариантов? У меня гиперчувствительный нос. Я в двух метрах - слышу запах крови, если кто-то разделывает свежее мясо.
И стоя спиной к плите, по аромату определяю какую заварку (сорт чая) заваривает муж.
Не все, как вы.
И да, я тот человек, которого тошнит от всех ваших ароматов а-ля духов, особенно, когда они смешиваются в общем потоке запаха всей толпы в общественных местах.
Я с Вами. Когда в ковид все теряли обоняние,я прям ждала этого момента. Но вместо ж ого мой мозг стал придумывать запахи, которых нет и старые никуда не делись. Утренний лифт это пытка.
Майструю крила• 15 апреля в 09:34
Ответ дляМольфарочка
А що зранку з ліфтом? Ганімедами воняють всі?
Единорог помог• 15 апреля в 09:35
Ответ дляХвильоватиша
Великі сім´ї не купують двушки
Покупают
Пригощаю кашею• 15 апреля в 09:37
Ответ дляПаратруперсупер
В чому суть?
Навіть, якщо не брати до уваги, що люди самі зносять стіни. Навіть забудовники одразу будуть великі квартири: одна спальня + великий простір.
Ось , наприклад, Рівер Стоун. Там багато таких квартир
Обожнюю таке планування
Мольфарочка• 15 апреля в 09:40
Ответ дляМайструю крила
Все женщины и мужчины , едущие на работу,напшикались перед выходом,кто чем, и сразу зашли в лифт. Для меня это запах кошачьей мочи и спирта. Очень концентрированный. У меня аж дыхание спазмом перехватывает, и потом в горле першит.
Майструю крила• 15 апреля в 09:41
Ответ дляМольфарочка
Раніше такого не було, та й більше 4 людей не зайде в ліфт, якщо це не вантажний.
Паратруперсупер• 15 апреля в 09:42
Ответ дляПригощаю кашею
В чому суть?
Обожнюю таке планування
Завжди можна знайти виняток. Але винятки не змінюють правило: 98% ПОХа житло економ і комфорт класа, 95% мешканців - родини з дітьми, які купили житло, в якому більше 1 спальні на 70 квадратних метрах

На цьому плані квартира - жах. Архітектор про сучасне функціональне планування нічого не чув
Мольфарочка• 15 апреля в 09:43
Ответ дляМайструю крила
Было всегда. Люди выходят, запахи остаются. Новые люди заходят- выходят, запах остаётся. Это все смешивается.
Мольфарочка• 15 апреля в 09:48
Жить для себя- делайте как хотите. Для последующей продажи- если это хороший дорогой район,может быть. Мне лучше больше комнат. Ко мне родители приезжают.
svetolino• 15 апреля в 09:50
Вінниця, дуже хороша квартира. Але знайти покупця складно. Всі з фантазіями про перенесення стін🤣. хочь перші власники вже перенесли🤪 .але ідея з розсувними дверима/ стінами мені подобається. Дуже багато залежить від того хто буде жити/купляти. Удачі !!!
Мольфарочка• 15 апреля в 10:00
Ответ дляМочалкин блюз
У нас двоє дітей.
То вони вже другий рік просять переїхати з нашої квартири у новобудові у стару бабусину квартиру, де маленькі кімнати, але окремі.

У подруги двоє дітей і велика трикімнатна квартира у новобудові. Кухня -вітальня, зонована (акваріум стоїть), діти підросли, виселили її на диван у вітальні. Тепер її спальня - кімната доньки, дитяча - кімната сина (діти двійнята).
Чоловік на фронті.
Мы с мужем покупали первую квартиру в кредит, на одну зп жили, второй оплачивали. Сразу двушку. Потому, что мы хотели ребенка. У дочки была комната за 4 года до ее рождения. А жить она там стала с 4 лет. Конечно, каждому ребенку нужна комната. Я выросла в одной с сестрой, всю жизнь ужасные отношения, мы слишком разные, как я мечтала в детстве об отдельной комнате.
Мочалкин блюз• 15 апреля в 10:12
Ответ дляМольфарочка
Ми теж купили двушку. І діти були задоволені до 10 років старшого.
Тепер вони хочуть окремі кімнати, а ми не встигли до війни розширитися :(
Мольфарочка• 15 апреля в 10:14
Ответ дляМочалкин блюз
Мы изначально планировали одного ребенка. Если бы планировали двух, это была бы трёшка.
ВерСаСе• 15 апреля в 10:14
Ответ дляБегущаяпо
Мы так же.
Как мой муж говорит - нам в этом жить, а не для гостей или теоретических будущих покупателей.
Ну да, тем более, что сейчас любые долгосрочные планы в любой момент могут поменяться кардинально. И будет совсем печально сделать ремонт ’для продажи’, а потом в этом, не идеальном для себя, ’чужом’ ремонте прожить долгие годы.

А покупатели находятся на любой ремонт рано или поздно.
Молчавочка• 15 апреля в 10:16
Автор, ваша ідея з перегородкою чудова. Ми з чоловіком теж вдвох, син окремо. В нас квартира 64 м2, на жаль, без можливості перепланування, кухня всього 10м2. Якби мені вашу ситуацію, я б переробила також, щоб вільно пересуватися. Не слухайте ’практичних ’ порад, робіть для свого задоволення і зручності, якщо ваш бюджет це дозволяє
Дайте вподобайок• 15 апреля в 10:21
Ответ дляsvetolino
Із власного досвіду : продаю таку квартиру вже рік. Дизайнерській ремонт із розбиранням стін і перенесенням 🤣 .всім покупцям потрібна окрема кімната з дверима!!! + Треба узаконити в БТІ,А це час і гроші. Ну А про запахі , храп , хвароби і т і вам написали,особливо як плануєте продавати!успіхів!мудрості!передбачуваності!!
+100. я за максимальное количество комнат и везде двери обязательно.
Дайте вподобайок• 15 апреля в 10:24
Ответ дляМочалкин блюз
У нас двоє дітей.

Чоловік на фронті.
вот-вот.каждый хочет свою комнату,а не непонятные гостиные по 35 метров
Люблю кетчуп• 15 апреля в 10:30
Ответ дляк.Буланова
вангую большая часть напишет что в кухню нужна дверь ) про котлеты жареные и рыбу начнуть охать, про запахи.
и таки да)))
Люблю кетчуп• 15 апреля в 10:32
Ответ для66сезон666серия
Интересно, что вы готовите, что нет запахов. Пластмассовую еду?
даже банальный борщ имеет запах) И да, я спасаюсь от запахов еды, любых , именно закрытой дверью в кухню,
66сезон666серия• 15 апреля в 10:33
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я знаю )
Люблю кетчуп• 15 апреля в 10:33
Ответ для66сезон666серия
Я знаю )
да, поэтому поддерживаю ваш вопрос.
Мочалкин блюз• 15 апреля в 10:43
Ответ дляМольфарочка
Ми стільки не заробляємо, щоб зразу купувати трикімнатну :(
Мольфарочка• 15 апреля в 10:44
Ответ дляМочалкин блюз
Именно поэтому мы планировали одного ребенка.
Бабка-ежика• 15 апреля в 11:04
Ответ для66сезон666серия
Не все, как вы.
Я з вами, я при поцілунку можу визначити що вчора пив чоловік, що ів на обід, місячні у жінок відчуваю, запах прокладки навіть щоденки чую від інших, відчуваю запахи вечері сусідів
Lux Aeterna• 15 апреля в 11:29
подростки с 9 лет хотят отдельную комнату с глухими дверями и стенками, а не стеклянные перегородки

родители с самого раннего возраста их детей должны иметь пространсво для секса, а не шоу за стеклом

делая перегородку, вы семейных с детьми отсекаете из своей ЦА
месяцкие• 15 апреля в 11:32
Ответ дляКубик Рубика
пельмени варит, или ппшница - курогрудь отварила, листья салата достала из пакетика, авокадо нарезала - вот и вся кулинария
Курогрудь при варке воняет
Asteroidea• 15 апреля в 11:36
Ответ дляКубик Рубика
котлеты и отбивные не любите? картошечку жаренную?
Любимо, але ж не кожного дня. Картоплю смажену напевно навіть не кожного місяця, тобто пару разів на рік. Окрім того смажити можна по-різному. До речі у порівнянні з газовою плитою при приготуванні на індукції ароматів від готування набагато менше. Та й витяжка та вентиляція в цілому теж має значення
месяцкие• 15 апреля в 11:38
Ответ дляПригощаю кашею
У кожного своє бачення)))

А автору треба робити під себе, а не під майбутнього вигаданого покупця.
На все є свій покупець. Навіть по цій темі видно скільки людей любить великий простір «кухня-вітальня»
Я выставила квартиру на 4м, одновременно выставили на 5м, прям над нами. Состояние+- одинаковое. Я просила на пару тыс дороже, продала за месяц. Соседи продают уже второй год, у них кухня-гостинная, а у меня было отдельная комната