Хвильоватиша• 15 апреля в 08:25

Ремонт в новобудові

Збираємося робити ремонт в новобудові. 72 метри, план на фото. Квартира для пари дорослих, дитина доросла, живе за кордоном ,приїжджає декілька разів на рік на пару днів. Хочеться максимального простору + нам непотрібна друга окрема кімната, тому хочемо об´єднати кухню з сусідньою кімнатою, але зробити зонування за допомогою розсувних дверей (приклад на фото).
Але ми не плануємо жити в цій квартирі все життя, тож чоловік каже , що для майбутнього продажу краще лишити окрему кімнату.
Скажіть , будь ласка , що ви думаєте з цього приводу ? Чи він правий ?
Результат:
вже голосів: 357
261 (73.11%) Лишати окрему кімнату
70 (19.61%) Об´єднати + скляна перегородка
13 (3.64%) Просто об´єднати, без перегоро
13 (3.64%) тиць або свій варіант
Мадам Тю-лю-лю• 15 апреля в 11:45
Я прочитала, вообще не понимаю зачем паре «максимальное количество комнат и двери»
Если дочка на пару дней приезжает, держать для нее комнату, которой основные жильцы 99 процентов времени не будут пользоваться - крайне странно. Я бы делала как удобно мне. А мне удобно большая кухня гостинная и спальня.
Горлаю зрання• 15 апреля в 11:52
Если на будущее планируете сдавать, то квартирантам целесообразно 2 отдельных комнаты, студийный вариант не в почёте. Отдельные комнаты сдадите дороже. Если потом на продажу, то значения не имеет. Говорю с позиции человека который сдаёт.
ХтоЯкщоНеЯ• 15 апреля в 11:57
Ответ дляХвильоватиша
В мене така ж ситуація. Була б кухня хоча б 25, може й не об´єднувала б. Але 20 все ж маленька
автор, якщо ви плануєте там жити хоча б років 7-10, то робіть, як вам зручно, а не як зручно буде продавати колись там в майбутньому.
А якщо пару років, то робити найпростіший ремонт.
ХтоЯкщоНеЯ• 15 апреля в 12:02
Ответ дляsvetolino
Із власного досвіду : продаю таку квартиру вже рік. Дизайнерській ремонт із розбиранням стін і перенесенням 🤣 .всім покупцям потрібна окрема кімната з дверима!!! + Треба узаконити в БТІ,А це час і гроші. Ну А про запахі , храп , хвароби і т і вам написали,особливо як плануєте продавати!успіхів!мудрості!передбачуваності!!
має значення локація.
Якщо у вас дизайнерський ремонт з перенесенням стін десь в хрущовці в спальному районі, то звісно, що у ваших потенційних покупців інші пріоритети.
Ми переносили стіни, але це було заплановано і узгоджено з забудовником ще на етапі будівництва.

Коли продавали 1-кім на Печерську в новобудові, то частина покупців жалілась, що їм тепер ремонт робити, щоб зробити студію. А у нас була окремо кухня з дверима і окрема кімната. Бо цю квартиру не для родини купували б, і не з метою постійного готування вдома.
svetolino• 15 апреля в 12:05
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
має значення локація.

Новострой 12 лет, локация супер, дороговато😁
Фісташкова кава• 15 апреля в 12:05
Ответ дляк.Буланова
вангую большая часть напишет что в кухню нужна дверь ) про котлеты жареные и рыбу начнуть охать, про запахи.
охати не треба, це - логіка і здоровий глузд. Якщо, звичайно, на кухні готувати, а не розігрівати раз в тиждень напівфабрикат
к.Буланова• 15 апреля в 12:06
Та жарьте свои котлеты
ХтоЯкщоНеЯ• 15 апреля в 12:09
Ответ дляsvetolino
а площа?
Бабка-ежика• 15 апреля в 12:29
У нас та сама історія, але син студент, спочатку хотіла так само зробити але передумали, син приїджає, бувають гості у нас, я хочу ізольовану кімнату, щоб нікому не заважати у разі чого
Шиворот Навыворот• 15 апреля в 12:42
Можливо ті, хто радить вам обʼєднати, обʼєднали свою кухню 6 м з кімнатою 12 м. У вас кухня вже велика, не потрібно обʼєднувати. Робіть там робочу зону і зону відпочинку з диваном, а спальні залиште.
Для мене дуже важлива приватність, якби було ще дві спальні, тоді можна було б і обʼєднувати.
Викачую яйцями• 15 апреля в 13:15
Лично мне не нравится кухня совмещенная с гостинной.
автор Хвильоватиша • 15 апреля в 13:20
Ответ дляГорлаю зрання
Здавати не плануємо, збираємося жити
автор Хвильоватиша • 15 апреля в 13:21
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я не можу цього запланувати. Я взагалі в цьому місті не думала, що буду колись жити , але життя внесло свої корективи
автор Хвильоватиша • 15 апреля в 13:23
Ответ дляСижу_и_плачу
Питання в грамотному плануванні, розстановці меблів і т.д. Продавати 1-к площею 70 квадратів ви потім будете довго і нудно. Зараз живу в новобудові, сусідній будинок ще добудовується. Там є 1к площею 40-42 кв.м., 52 кв. м і двушки 55-60 кв.м. Скрізь кухня-вітальня. Як думаєте, які квартири продаються найгірше?
Думаю однушки, принаймні, я б таку не купила
svetolino• 15 апреля в 13:24
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
а площа?
73,6
автор Хвильоватиша • 15 апреля в 13:26
Ответ дляДайте вподобайок
вот-вот.каждый хочет свою комнату,а не непонятные гостиные по 35 метров
Так в нас буде своя спальня. Зараз ми знімаємо квартиру з двома спальнями , в другій я тільки прасую речі й дочка спить , коли приїжджає. Але могла б спати й у вітальні
Бадабум• 15 апреля в 13:29
Я б не поєднувала, але якщо поєднувати то без цієї жахливої скляної стіни - задовбетесь її мити.
Куплю орехи• 15 апреля в 13:57
Ответ дляПригощаю кашею
У кожного своє бачення)))

А автору треба робити під себе, а не під майбутнього вигаданого покупця.
На все є свій покупець. Навіть по цій темі видно скільки людей любить великий простір «кухня-вітальня»
1 комната и кухня-студия? На какого это покупателя? Пенсионеров, пар, которые не хотят детей?
Перемелица• 15 апреля в 14:00
Ответ дляМаруська Му
Я люблю объединенные гостиную и кухню, не рассматривала бы даже другой вариант. Но на каждый вариант, найдется свой покупатель.
Я не пойму, а 20кв.м для кухни студии это мало?
автор Хвильоватиша • 15 апреля в 14:01
Ответ дляСижу_и_плачу
У мене на 20 метрах все це поміщається, крім крісел. Але диван кутовий, тож проблеми немає. Просто покрутіть приміщення, порозставляйте там меблі на папері. Тим більше, у вас кухня майже квадратна, це гарне планування.
Я крім цього не можу придумати , що робити в тій окремій кімнаті. 18 метрів будуть стояти пусті
Перемелица• 15 апреля в 14:03
Ответ дляШиворот Навыворот
Автор написала що 20кв.м замало для кухні
Куплю орехи• 15 апреля в 14:05
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
має значення локація.

А кто купил? Мне реально интересно, кто покупатель 1к квартиры, площадью 70 кв м с кухней-студией. На каких людей ориентированы такие предложения?
Маруська Му• 15 апреля в 14:17
Ответ дляПеремелица
Если нет другой возможности, то норм. А вообще конечно мало. У меня кухня гостиная 35 и не скажу что огромная.
ХтоЯкщоНеЯ• 15 апреля в 14:19
Ответ дляКуплю орехи
Нет, у нас как раз была 1-ком 42 м2 с отдельной кухней с отдельной дверью) Все как любят советчицы, чтобы жарить котлеты)) Но ее почти все покупатели, которые смотрели для себя, хотели в перспективе объединить с комнатой и сделать студию. Но не хотели тратить деньги на ремонт и торговались. В итоге купили под аренду.

Но например в нашем ЖК самая маленькая площадь 1-ком квартиры - 52 м2, есть 1-ком по 62-65 м2. Там спальня и кухня-гостиная. Это центр Киева, новострой.
Ананомчикус• 15 апреля в 14:42
Ответ дляХвильоватиша
Я вас понимаю с одной стороны. У меня в новострое тоже квартира в 72кв, но у нас 2 детей и мы делали 2 комнаты и кухня. Кухня большая+ большая лоджия шо шкафом, мне достаточно и больше кухня не нужна. Я нахожусь на кухне и своей комнате, всё. В детской я бываю редко.
Булку Дай• 15 апреля в 15:01
Ответ для66сезон666серия
20 метров кухни на двоих - более, чем достаточно
Я бы не объединяла, тем более, если уже сейчас планируете продажу
так само думаю, якби кухня ’живопирка’ на 6-8 метрів то зрозуміле об´єднання, в мене кухня 14, метрів 5 би не завадило додати, але більше точно не потрібно, бо буде не квартира, а кухня суцільна
Булку Дай• 15 апреля в 15:03
Ответ дляА поговорить?
Болеет, храпит, поругались, кому-то хочется сериал всю ночь смотреть, гости...
100%! в нас іноді гості залишаються ночувати навіть, то потрібна окрема спальня
Булку Дай• 15 апреля в 15:04
Ответ дляХвильоватиша
Можна спати на дивані в кухні - вітальні, але ми таке не практикуємо
згадала книгу одну де чувак друга до себе покликав та казав йому ’але в мене у вітальні нема ліжка, тільки диван’, я цю книгу вперше коли прочитала, не розуміла сенс цієї фрази)

ми навіть здаємо квартиру-однушку із ліжком класним, а не з диваном
Чемодан-Вокзал-Майами• 15 апреля в 15:06
Как покупатель скажу - отдельные кухни не смотрю, только объединенные с гостиной, мы любим проводить время вместе, у нас пространство организовано так, чтобы не быть в изоляции при готовке, а вопрос с запахами (хотя какие там запахи при готовке для двоих?) решает ПВВ и вытяжка. Кухонное гетто уже не модно, «крадет» пространство, тем более при таком метраже.
Булку Дай• 15 апреля в 15:06
Ответ дляХвильоватиша
Пельмені також не варимо
сирими їсте?