Шмоточницаца• 15 апреля в 17:17

Чи має право на мене сердитись донька?

Доньці 25, 4 роки тому вона вийшла заміж і досі на мене сердиться, що я їй не допомогла з весіллям. Вони просто розписались з чоловіком, але до тепер згадує, що вона була у сукні за 600 гр та старших туфлях, і навіть не мала грошей на макіяж чи зачіску. Чи має право донька сердитись? Це б чоловік мав купити все
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 19:09
Ответ дляПарова машина
А її чоловіка батьки чим помогли?
Почитайте ответы Автора и Вы всё поймёте
Крайня невістка• 15 апреля в 19:09
Ответ дляГугелП@лАмался
А ще заробляє, будує будинок, робить ремонт. Жінка не працює, живе три роки на заощадження, але водночас працює і отримує 20 тис, хоча до цього 20 років вдома сиділа.
Що за ягоди, блін, мені також такі треба!
Лучше не надо . А то автора вон как от ягод штырит .
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 19:10
Ответ дляПарова машина
Мне мама с 16 не помогает. Зато мама с тех пор хоть масло стала себе позволять, одежду не с секонда и обувь. И я любому в глаза плюну, кто на мою маму рот откроет. Не все ж паразиты.
Мама Вас по лицу била за то,что Вы лук не едите?
Парова машина• 15 апреля в 19:10
Ответ дляSo_so
Я сейчас живу в маленьком городе, вакансия : 6 рабочих дней, с 8 до 19, продавец-повар (ларек, надо печь и продавать выпечку) - 12 тыс грн.
У моей мамы такая зарплата. И комуналка 3. Сумасшедшие деньги, ага
ГугелП@лАмался• 15 апреля в 19:12
Ответ дляПарова машина
А її чоловіка батьки чим помогли?
У ніч повного місяця, коли срібне світило зависло в Козерозі й дивилось на світ крізь космічні окуляри мудрості та безглуздя, батьки чоловіка вийшли в ліс, одягнені в халати з фольги, збирати чарівні ягоди, які росли лише під спів жаби-альбіноса. Вони зварили з них еліксир долі та пригостили ним невинну цнотливицю, яка одразу відчула вселенське покликання. Очі її загорілися, як два ліхтарі з AliExpress, і вона, не моргнувши, пішла працювати на дві роботи, водночас пишучи диплом про метафізику млинців. Так вона й назбирала на весілля, яке потім відбулося в планетарії під гімн єдинорогів.

Амінь!
Крайня невістка• 15 апреля в 19:12
Ответ дляПарова машина
Вы тоже сегодня ягоды собирали ?
Парова машина• 15 апреля в 19:14
Ответ дляФрекенБок
Автор-троль, тут питань немає. Дивує інше. Таке враження, що тут зібралися злі бездітні тітки похилого віку. Або ті, хто народив по зальоту і так і не зміг полюбити дитину.
І вигнати дитину, і нічого їй не давати, і нехай все сама.
От у мене донька. Я слабо уявляю, що вона збереться заміж виходити, а я їй нічого не дам. Це ж донечка, скільки б їй не було років. Ніхто не каже, що лізти в кредити, допомога має бути посильною. Але от не уявляю я, що б я сіла на ті гроші і зіпсувала своїй дитині день, який мав би стати одним із найщасливіших.
При зп 2 тисячі і ще одній дитині на чому вона там сидить?
Крошечка-хаврошечка• 15 апреля в 19:15
Якщо вирішили одружитись, то вже дорослі с свої фінансові можливості повинні самі розраховувати. Я три рази виходила заміж і батьки не приймали фінансово участі . Бо доросла людина сама повинна фінансувати свої бажання.
Парова машина• 15 апреля в 19:15
Ответ дляSo_so
Смотрите, покажу Вам разницу. Я выросла в бедной семье (бедной после 91 года). Я носила секонд, перешитое мамой, мечтала на ДР о резинках для волос, было такое время, что тяжело было с едой.
Но я всегда знала, что родители меня обожают, они уделяли мне кучу времени и я знала, что они очень стараются, чтобы мы жили лучше и мне было их очень жалко.
То есть само по себе бедное детство не есть хорошо, но оно далеко не равно не любить, бить, обижать.
Поэтому Вы честно себе ответьте в чем проблема.
Прям про мене)
ФрекенБок• 15 апреля в 19:17
Ответ дляГугелП@лАмался

Амінь!
Все, тепер автор точно тему закриє 😂
Такого її мозок не переварить 👍
Парова машина• 15 апреля в 19:18
Ответ дляШмоточницаца
На випускний вона теж не ходила, у мене не було грошей на сукню
Жесть.
автор Шмоточницаца • 15 апреля в 19:19
Ответ дляЯблокоРаздора
Ні
автор Шмоточницаца • 15 апреля в 19:21
Ответ дляЯблокоРаздора
Ага 😂
И про то,что на выпускной он умер , а потом,вдруг,ожил и с раком по любовницам бегал и ему уже было не до платья было
А мама(Автор) сидела дома и ждала,вместо того,чтобы пойти на работу
Ви не у тій послідовності написали.
автор Шмоточницаца • 15 апреля в 19:21
Ответ дляПарова машина
А мали ще й ви зятька утримувати? Однієї дурепи мало?
Як бачите
ПотеряласЯ Я...• 15 апреля в 19:21
Ответ дляШмоточницаца
Ні
Чого? Погано виховала виходить))
автор Шмоточницаца • 15 апреля в 19:21
Ответ дляФрекенБок
А ’рак’ чого?
Прямої кишки з колостомою
автор Шмоточницаца • 15 апреля в 19:22
Ответ дляЯблокоРаздора
Мы здесь смеёмся
Я просто не хочу,чтобы это было правдой
А це є правда, шкода, що люди тут нічого серйозно не сприймають
Крайня невістка• 15 апреля в 19:23
Ответ дляШмоточницаца
Троллить надо качественней .
автор Шмоточницаца • 15 апреля в 19:24
Ответ дляКрайня невістка
Троллить надо качественней .
Я не тролю, а пишу правду.
Швидкоруч• 15 апреля в 19:24
Ой автор, мені подобаються теми, де батьки влазять в кредит, щоб весілля було не гірше, як у людей, а молоді розлучаються дуже швидко. А батьки потім роками той кредит виплачують. Зробили б так, то ви б на неї толі сердитися всі ці роки.
Крайня невістка• 15 апреля в 19:24
Ответ дляШмоточницаца
Я не тролю, а пишу правду.
Троллите , троллите
Повітруля• 15 апреля в 19:24
Автор, конечно, троль, причём совсем какой-то хиленький, без фантазии.
Но, к сожалению, в жизни полно таких мамаш. И замуж после 18-и выскакивают за первого попавшегося, только чтобы из дома свалить.
Насчёт мнения некоторых, что, мол, девушка с будущим мужем сама должна оплачивать свадьбу, тут я не согласна совсем.
Испокон веков родители ’замуж выдавали’. Невеста ’выходила замуж’. То есть выходила из родительского дома за мужчину. Родители выдавали дочь мужчине. И оплачивали всегда свадьбы родители. Это если уже второй, третий, десятый брак-то да, тут уж любой каприз за свои деньги.
Но предки наши не разводились. Потому и свадьба была одна.
автор Шмоточницаца • 15 апреля в 19:25
Ответ дляПовітруля
Я не троль, вже не можу стільки виправдовуватись
ГугелП@лАмался• 15 апреля в 19:27
Ответ дляШмоточницаца
Та ми віримо, все ж логічно і послідовно.
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 19:28
Ответ дляПарова машина
Она написала,что з/п 20000
Парова машина• 15 апреля в 19:28
Ответ дляШмоточницаца
Це виховний процес. Вона ображається, що я її постійно била по обличчі
Знаєте, до цього була за вас - бідність не злочин..але ви то щось мерзенне.
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 19:28
Ответ дляШмоточницаца
Ні
А дочку почему били?
Парова машина• 15 апреля в 19:29
Ответ дляФрекенБок
Чоловік помер, ви не працювали. А на що ви тоді жили? Їли що? Комуналку оплачували?
За пенсію по втраті годувальника
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 19:29
Ответ дляГугелП@лАмался

Амінь!
Так-с
Я точно сегодня ночью пойду ягоды искать
Парова машина• 15 апреля в 19:30
Ответ дляШмоточницаца
Вас батьки ніколи не виховували?
Ви нічого не знаєте про виховання, то не вам питати