Снегопадка• 15 апреля в 18:26

Сильна слабкість після грипу. Чим собі допомогти?

Хитрушка-чекушка• 15 апреля в 18:27
Поберечь себя. Избегать чрезмерных нагрузок, больше отдыхать
Рубаю олівлє• 15 апреля в 18:29
Я вже третій тиждень не можу прийти до тями
автор Снегопадка • 15 апреля в 18:31
Ответ дляРубаю олівлє
У мене сьогодні тиждень.
Ось 2 дні без температури, але ледь ходжу.
Трошки попрацюю і лягаю відпочити.
Рубаю олівлє• 15 апреля в 18:33
Ответ дляСнегопадка
У мене сьогодні тиждень.
Трошки попрацюю і лягаю відпочити.
В мене скоріше всього повторне інфікування.
Кашель і температура.
Сьогодні робила рентген, щоб виключити пневмонію
Шаманю второпях• 15 апреля в 18:38
Хряпніть чогось і закусіть сальцем
Peppermint Winter• 15 апреля в 18:40
Хворiла пiвтори тижнi, ще півтори сильна слабкість, ніяк не можу прийти у тонус(((
Тішуся неперетішуся• 15 апреля в 18:44
Хворіла майже місяць, це щось страшне, хвилями, не можу досі прийти до тями, але не грип, схоже, що ковід, так лікар сказав. Ну воно й дійсно схоже, бо колись хворіла з підтвердженням аналізами на антитіла. Таке враження, що цей ковід почав кудись не туди мутувати, не за законами вірусології ніби, що не здивувало би, бо штучний вірус, або його ʼдоопрацювалиʼ.
Допомогти собі - хіба що дати час організму відновитись, не перенавантажуватись, нормально їсти та пити, спати достатньо.
220В• 15 апреля в 18:56
Гепаргин и стимол
annet_sheludchenko• 15 апреля в 21:50
Бетаргін попийте треба зняти інтоксикацію