Ластоноша• 15 апреля 2025
Не могу взять больничный, некому работать
Завтра выходной,не знаю смогу ли орви побороть ?тема просто поныть
Король дивана• 15 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Так. Якщо людина на початку хвороби піде лікуватись, то за кілька днів вже одужає. А якщо буде розносити соплі по офісу та заробить ускладнення собі, то і сама випаде на кілька тижнів і співробітників заразить.
У вас прикольний нік)) допоможіть автору🤭
Викачую яйцями• 15 апреля 2025
Ответ дляКороль дивана
Окай. Хвороба-хвороба, іди до єгора- в срані-рязані скоси всіх тих ванєй.
Король дивана• 15 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Браво