Барбітта• 15 апреля 2025
Що робити з таким сусідом?
В кого є досвід проживання в будинку з неадекватними сусідами порадьте щось дієве?
Сусід опівночі починає грати на муз.інструментах: піаніно, дудка і тд
Пишу в домовий чат - припиняє через півгодини (вночі), але на наст ніч все повторюється. Останні ночі таке щастя що не було тривог, можна було б поспати, а так цей сусід(( Чую напевно тільки я, тому що наш стояк торцевий, і деякі сусіди виїхали з початком вторгнення.
Чи приїде поліція і чи взагалі в цьому є сенс?
Порадьте щось 🙏
Таракашечка• 16 апреля 2025
Ответ дляЧукИГеки
А у меня сейчас храпунцель этажом ниже активизировалась 😂
У нас раньше такой сосед был, вообще не представляю как с ним жена спала, если у нас невозможно было уснуть под его храп. Когда-то мои уехали на дачу, я моющим пылесосом почистила диваны и легла спать в комнате с общей стенкой с соседями, я так и не смогла уснуть 😀
ЧукИГеки• 16 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Я в комнате утеплила потолок ( вообще изначально это была проба на звукоизоляцию ) . И его храп стал мягче )) в общем не отбивные , не концерт - и уже супер )
Барбітта
• 16 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Сколько лет тому кто играет
Поняття не маю... навіть статі не знаю
ЧукИГеки• 16 апреля 2025
Ответ дляБарбітта
Київ
У Вас не частые прилеты совсем ) а спать надо )
Попробуйте беруши )
Лиса Патрикевна• 16 апреля 2025
Взагалі спочатку треба піднятися до сусіда і поговорити. Якщо там якесь дурко-поліція, акт. Також можна сходити до дільничного і йому написати заяву.
Але по-факту, якщо воно кончене (а воно кончене, якщо таке повторюється), то нічого Ви не зробите. Законно.
Ну а незаконно Вам тут вже думаю понаписували.
Барбітта
• 17 апреля 2025
Ответ дляЧукИГеки
Попробуйте беруши )
Майже щоночі тривоги, не можу спати
ЧукИГеки• 17 апреля 2025
Ответ дляБарбітта
Майже щоночі тривоги, не можу спати
Тревоги у всех
Мы в Харькове особо на них не реагируем
А у Вас в Киеве все спокойнее
Высыпаться же надо
Мы в Харькове особо на них не реагируем
А у Вас в Киеве все спокойнее
Высыпаться же надо
Барбітта
• 18 апреля 2025
Ответ дляЧукИГеки
Тревоги у всех
Мы в Харькове особо на них не реагируем
А у Вас в Киеве все спокойнее
Высыпаться же надо
Мы в Харькове особо на них не реагируем
А у Вас в Киеве все спокойнее
Высыпаться же надо
Прилітає і вбиває теж буває. Я приїжджаю з-за кордону на місяць декілька разів на рік, не можу звикнути ніяк до цього.
Співчуваю Вам
ЧукИГеки• 18 апреля 2025
Ответ дляБарбітта
Співчуваю Вам
Ничего не поделать , как есть 🤷♀️
пишу Вам это , чтоб Вас это хоть немного успокоило и Вы нормально начали спать ) если мы забили - то Вам в Киеве нет особой необходимости беспокоится )
Зато у нас идеальные красивущие парки , бесплатный шикарный зоопарк , бесплатный городской транспорт , ну и конечно куча туалетов и мусорки на каждом шагу )) есть свои преимущества , поэтому стараемся не замечать недостатков ))
Я в Харьков приезжаю именно за релаксом ) отдых и развлечения ) парадоксально звучит , не правда ли ?)))
Барбітта
• 26 апреля 2025
Ответ дляЧукИГеки
Ничего не поделать , как есть 🤷♀️
Так, Харків красивий
Розвинене і сучасне місто, з красивими фасадами і як Ви описали парками, інфраструктурою.
Люблю усі міста України, в нас кожне місто має якусь свою атмосферу, якої ніде більши немає. Особливо люблю маленькі містечка, там так затишно, по-домашньому, відчувається що наші люди люблять свої міста хто б що не говорив. Не без специфічних людей, але де їх немає)), та в цілому дуже класні. Раніше такого не відчувала, а після початку війни кожен перетин кордону додому це сльози і всі люди сприймаються не як чужі як раніше було, а ніби це все мої куми-дядьки-сестри-племінники. Може я дуже сентиментальна, але саме так відчуваю.
Та я боюсь... ось на днях трагедія сталась прямо біля батьків, дуже страшно( Ніколи не знаєш, пронесе чи увійдеш у ті 0,01 відсоток(
ЧукИГеки• 26 апреля 2025
Ответ дляБарбітта
Так, Харків красивий
О , я Вас понимаю !
Первые разы как возвращалась в Харьков - это прям со слезами )
Буквально через два месяца от начала полномасштабной на часок приезжали , потом на пару дней - посуточно жилье снимали , у нас были выбиты окна . Ну а потом постепенно вернулись на почти постоянно )
Вы имеете в виду эти ночи , когда были ракетно - шахедные прилеты ?