Объясню, я не замужем, начнутся сплетни на работе) Хочу максимально оттянуть время чтобы не рассказывать, но впереди лето и носить свитера не получится.. Ещё и отпрашиваюсь постоянно на анализы, к гинекологу..срок 12 недель, пока живота нету, сама по себе не тощая, поэтому скоро живот будет видно..
klaraneill• 16 апреля 2025
Ответ дляВика-8b1c
Я в коллективе военном работаю, как вы думаете комфортно ли будет мне?
так все равно ж придется рассказать, смысл тянуть? носите пока объемную одежду, пока не решитесь)
Ася Карповна• 16 апреля 2025
До 5 месяцев в свободной одежде. Но люди, которые хорошо вас знают, видят буквально с первого месяца (отёк на лице, поведение и т.д).
Сніжок Сніжанівна• 16 апреля 2025
Я зараз теж приховую. 8 тижнів. Десь після 1 скринінгу вже розкажу.
Моя друга вагітність вже всім була видна на 13 тижні.
Подруга свою третю вагітність приховувала майже до пологів. Ніхто з її рідних, окрім чоловіка, звичайно ж, не знав. Це при тому, що вона струнка та з рідними мало не щодня бачилася. Я сама в шоці була, коли побачила її з новонародженим малюком.
ole4kakissa• 16 апреля 2025
Ну как бы индивидуально
Я в первую Б в 30 недель уходила в декрет и все были в шоке: кроме начальницы, которую поставила в известность заранее, никто не поверил что я в положении и уже 30 недель. Живота не было видно.
Во вторую в 20 недель пришлось сказать, т к лягла на сохранение, живота тоже не было; появился где-то в 25-26 недель
ole4kakissa• 16 апреля 2025
Ответ дляАся Карповна
Беременных выдает рука на животе, даже когда на тот живот ещё и намека нет :)))
Я весела булька• 18 апреля 2025
Носіть легку сорочку чи футболки оверсайз, як буде жарко. Зараз такі тренди, що носити дуже великий одяг ок) А взагалі, теж хотіла приховувати живіт якомога довше, а потім вирішила, що най люди навколо бачать - будуть обережніше поводитися. І знаєте, що? Є люди, які вже доволі великий живіт не бачать в упор) Більшість просто не реагує. А ті, хто добре мене знає, то одразу помітили. Постарайтеся менше паритися та насолоджуватися вагітністю.
Я приховувала майже до пологів. Носіть вільні плаття( типу худі, фасон трапеція) темних кольорів, або можете робити кольорові акценти, наприклад світле плаття, а зверху чорна безрукавка або кардиган, чи навпаки, це створить вам оптичну іллюзію, що ви стрункіше ніж є. Вільні речі в продольну полоску контрастних кольорів і багатоярусні літні сарафани вам допоможуть. В холодний період куртки зефірки і вільні в´язані кофти і светри, худі і т.п.