Фізик-ядерщик заочно• 16 апреля в 19:46
Вакцінація в пологовому
Сестрі пропонували зробити щеплення дитині від гепатиту через 2 години від народження дитини , як перевели в палату. Чи не є це порушеням так рано пропонувати ? Вона відмовилась, але хоче поскаржитись, що иак рано пропонують, вона не хвора на гепатит
СкрипяСердцем• 16 апреля в 19:46
Так прийнято робити, скаржитись зайве.
Просто більшість відмовляється.
Фізик-ядерщик заочно
• 16 апреля в 19:49
Ответ дляНевгамовна сила
Це гепатит Б. Подмвіться календар вакцинацій, це ж нескладно
в календарі перша доба, можна ж запропонувати на наступний день, чи годин через 5 а не через 2
ReintTycha• 16 апреля в 19:55
Ответ дляЛижТолько
відмову підписуєте і все
Так сестра не проти, судячи зі слів автора
ЛижТолько• 16 апреля в 19:55
Ответ дляReintTycha
Ви не написали пологовий.
Сестра хоче вакцинувати?
а яка різниця, який пологовий? так роблять скрізь в Україні. мені після КР дитині хотіли відразу колоти - перин.центр, Київ.
Пишу, не читаю• 16 апреля в 19:56
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
И в чем разница предложить через 2 часа или через 5?
Невгамовна сила• 16 апреля в 19:56
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ну вам, звісно, краще знати, ви експерт з вакцинації.
Фізик-ядерщик заочно
• 16 апреля в 19:57
Ответ дляПишу, не читаю
тоді можна більше поспостерігати за станом дитини, вона відпочине від пологів
ЛижТолько• 16 апреля в 19:57
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
так робила і я. всі вакцини пізніше. не в першу добу однозначно
Давно без алко• 16 апреля в 19:58
В первые часы колят витамин к
В первые сутки гепатит б ( я отказалась)
На третьи сутки бцж
ReintTycha• 16 апреля в 19:58
Ответ дляЛижТолько
Ви ще не знали мого колишнього сімейног.
Свять свять
Така пані Надія, яка впкцинує всіх і всим)).
Свять свять
Пишу, не читаю• 16 апреля в 19:59
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Те вы лучше знаете чем те кто придумал календарь прививок и врачи которые их делают?
Фізик-ядерщик заочно
• 16 апреля в 19:59
Ответ дляЛижТолько
в родзалі одразу чи вже в палаті?
Фізик-ядерщик заочно
• 16 апреля в 19:59
Ответ дляПишу, не читаю
медсестри роблять
ЛижТолько• 16 апреля в 20:00
Ответ дляДавно без алко
В первые часы колят витамин к
На третьи сутки бцж
моїй вкололи віт К..пішла піна ротом/носом!!! фіолетовий трикутник, задуха. добре, що там реанімація хороша поруч. швидка реакція персоналу спасла мою крихітку. отакий він ’безпечний’ вітамінчик(((
ЛижТолько• 16 апреля в 20:01
а знаєте, що написали у виписці?? не анаф шок / а ’синдром ЗРИГУВАНЬ новонароджених!’(
Давно без алко• 16 апреля в 20:02
Ответ дляЛижТолько
Это скорее исключение. Что доктора сказали по этому поводу ?
Вы же знаете, для чего он ?
ЛижТолько• 16 апреля в 20:03
Ответ дляДавно без алко
Вы же знаете, для чего он ?
звісно знаю.
Фізик-ядерщик заочно
• 16 апреля в 20:03
Ответ дляЛижТолько
це одразу після уколу таке трапилось?
Фізик-ядерщик заочно
• 16 апреля в 20:04
Ответ дляReintTycha
Ви не написали пологовий.
Сестра хоче вакцинувати?
написала відмову
ЛижТолько• 16 апреля в 20:10
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
це одразу після уколу таке трапилось?
ні. за пару хв. її поклали біля мене, бо я щойно прооперована. я впадала в сон. і тут якось повернула голову - бачу вона синіє в області носа/ротика. всі пішли, я почала кричати(( далі як у всі сні..рятували її
Братья Капли• 16 апреля в 20:15
Ответ дляЛижТолько
відмову підписуєте і все
что-за бред? отказ на добровольное? вы себя слышите? отказаться от того, что и так добровольно?
КоролеВешна• 16 апреля в 20:15
Скаржитись зайве, вони нічого не порушують: 1 доба це і через 2 години теж. Якщо ці дві години дитина провела в контакті шкіра до шкіри, взагалі зразкове виконання протоколів
Братья Капли• 16 апреля в 20:15
Ответ дляЛижТолько
о вселенная.......
Фізик-ядерщик заочно
• 16 апреля в 20:16
Ответ дляЛижТолько
добре що Ви подивились! Нехай росте здоровенькою!
миссДавеча• 16 апреля в 20:18
Ответ дляЛижТолько
Какие сволочи и подонки,слов нет.
Фізик-ядерщик заочно
• 16 апреля в 20:19
Ответ дляКоролеВешна
так хотіли вакцину одразу з вітаміном К робити, на вітамін погодилась, бо це важливо. А щеплення можна було б і пізніше запропонувати , тому сестра трішки зла на медсестру, вважає, що вона хотіла нашкодити дитинці, скориставшись станом мами після пологів