Чорнобаївка• 17 апреля 2025

Чоловік закохався (((дуже боляче

Ой дівчата,Мій мені признався що влюбився,типу в них нічого ще не було тільки спілкування (((так блляче.Краще б зрадив і забув і мені б нічого не сказав.Незнаю що робити.Виганяти чи пробувати зберегти?
Байрактара• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Не схоже на це,він мені давно казав здай на права,купим машину,бо він погано бачить,не може їздити та й прав в нього немає.А я не хотіла.А тут зʼявилися і на машині і з правами,мабуть завело його
За що купите, за його 25 тисяч? Смішно.
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляВапщета
Ну влюбился. Бывает. Я тоже всю жизнь влюбляюсь. Но раньше всегжа уходила от прежних к тем, в кого влюбляюсь, а последние годы живу с одним просто влюбляюсь в разных. В прошлом году так влюбилась, что от меня искры сыпались. Муж всё видел, но молчал. С человеком у нас физически ничего не было. Но много общались по работе. Его тоже штормовое не по детски и дома были проблемы. Сейчас у нас всё улегдось и мы просто общаемся приятельски. А я снова влюбилась) вот увижу его через часик.
Пошла наводить марафет)))
Бачите як буває,а я навпаки якщо з людиною живу інших взагалі не бачу (((А ви хто по гороскопу?не стрілець часом?
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В якому ви місті?
Чого запитуєте?є схожі знайомі?
Байрактара• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Ось пишу вам дівчата,а потім перечитую свої повідомлення і ваші,аж очі відкриваються на це все зі сторони і легше стає)а то так сумно було
І про дттину думайте - їй треба на цей цирк дивитись?
Байрактара• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Теж сам признався,типу він так добре відноситься до мене,що каже всю правду,не хоче обманювати…
Добре як для кого? Як до зручної перевалочної бази, де накормлять і секс дають регулярно? Це добре? Це садизм, це не кохання.
Тріль!• 17 апреля 2025
Нікого, крім себе він не любить. Побачив жінку, яка згає собі ціну, матеріально забезпечені і ,вже малює себе таким самим, поруч знею. Тільки, не розуміє, що він їй, якщо і тпеба, то не в якості чоловіка. Хай, іде, тільки виставіть його, ви. Поігає і поверниться.Тоді, будете врішувати. Хоча, вже не варто витрачати свій час на зламані відносини. Як правило, то буде не життя, а існування постійна недовіра.
Пишу вірші, дорого• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Дітей немає спільних.у мене є,це другий шлюб
Почне чудити - знайдете іншого, 36 років, дівчина ви що...Любіть себе і дитину, а чоловіків повно і хороших теж.
Ирина_Б_• 17 апреля 2025
вы для него не как женщина, а ему как друг поэтому и поделился.
Пишу вірші, дорого• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Ну секс останнім часом кожен день хотів,а я кожен день не могла
Збуджувався там, до вас приходив для розрядки
Пишу вірші, дорого• 17 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
Он хотел , вот вы не смогли другая и нарисовала,хотя не в вас проблема а мужики гулящем,я считаю если человек любит,он даже думать о других баба не будет а тут влюбился как так?!
Вы что не влюблялись?
Пишу вірші, дорого• 17 апреля 2025
Ответ дляВідповів всім
Потому что ему плевать на Вас и Ваши чувства. Ему только его писькострадания важны, всех остальных имел он в виду!
Он тупой у вас или как? Или нравится делать больно другим, причем осознанно?
Типо честный. Решение не принял, но правда давит.
Love_Love_Love_• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Чого запитуєте?є схожі знайомі?
Ні, просто цікаво чи вгадала типаж
Байрактара• 17 апреля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Потому что оно не хочет и вас терять, и хочет мачесть свою проверить
Якби її не хотів втратити, не срав би їй в душу. Базу він не хоче втратити.
Байрактара• 17 апреля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну реально не водить машину это уже совсем дно. Конечно перейдёт в руки к более успешной
Сарказм?
Додаю напруги• 17 апреля 2025
Автор, у Вас житло спільне? Чи Ваше?
Байрактара• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Ні,стрілець
О как мой папан, когда ушел. Тоже как блаженный себя вел, а мама должна была понять, простить, и поддерживать в его лядстве. В больницу к ней ходил с тем же дерьмом, что и автора муж.
Байрактара• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Я з ним познайомилась як він вже жив окремо,квартиру знімав,але ще був не розлучений
Підібрали гівно. Киньте каку.
Байрактара• 17 апреля 2025
Ответ дляВапщета
Пошла наводить марафет)))
Жаль спутников таких влюбчивих
Творческий типаж• 17 апреля 2025
Он зря сказал об этом.Влюбленность проходит.
Всім шампаньського• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
За что он машину собирался купить за 25000 грн в месяц?! За ваши деньги? Зачем вам такой баласт, еще и второй раз замуж за такого, ладно первый раз замуж можно выйти без головы(
Галя-краля• 17 апреля 2025
Автор он вас не любит, не возможно влюбится в другого человека если есть в сердце любовь к жене. Возможно у него увлечение но в таком случае мог и промолчать и зачем он это вам сказал не понятно.
Всім шампаньського• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Останнім часом взагалі дивний,ще й траву почав курити(((
За какие деньги? Как можно на 25000 грн содержать семью хотеть купить машину и купить траву, автор он вас дурочку нашел, а той женщине на машине он не нужен нищий, у меня машина мне 41 мне мужик с зарплатой 25000 грн без жилья и без ничего не нужен, и ему 44 года )))
Всім шампаньського• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Автор как вы такого привезти к своему ребенку!?
Не вмію заміряти• 17 апреля 2025
Общих детей нет и вам ещё 36 лет - сбросить этот камень с шеи и начать новую жизнь.
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Все дівчата вигнала,послала на х.й,пішов на роботу,сказала речі ввечері під дверима хай забере ,виставлю.В квартиру не пущу.Побачила переписку,вже писав їй що люблю.Боже дівчата яка я дура була,з ким я жила(((Але всеодно болить(((
Ну що ви, мамо!• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Ні,ну він працює на 25 тисяч,просто я мала на увазі не завідний жиніх
Так це не в нього закохалась .... А він...
Стервочка• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Не розумію навіщо мені про це розповідати було(((
Чтоб переложить ответственность за принятие решения
Тантрический кекс• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
ну и зачем вам этот ко?
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Вона відповідає взаємність в переписці,хоча в неї вроді чоловік є
Ну що ви, мамо!• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Писати можна,що завгодно..
Він Вас матросить, а вона його...