Чорнобаївка• 17 апреля в 03:14

Чоловік закохався (((дуже боляче

Ой дівчата,Мій мені признався що влюбився,типу в них нічого ще не було тільки спілкування (((так блляче.Краще б зрадив і забув і мені б нічого не сказав.Незнаю що робити.Виганяти чи пробувати зберегти?
Байрактара• 17 апреля в 06:31
Ответ дляЧорнобаївка
Не схоже на це,він мені давно казав здай на права,купим машину,бо він погано бачить,не може їздити та й прав в нього немає.А я не хотіла.А тут зʼявилися і на машині і з правами,мабуть завело його
За що купите, за його 25 тисяч? Смішно.
автор Чорнобаївка • 17 апреля в 06:33
Ответ дляВапщета
Ну влюбился. Бывает. Я тоже всю жизнь влюбляюсь. Но раньше всегжа уходила от прежних к тем, в кого влюбляюсь, а последние годы живу с одним просто влюбляюсь в разных. В прошлом году так влюбилась, что от меня искры сыпались. Муж всё видел, но молчал. С человеком у нас физически ничего не было. Но много общались по работе. Его тоже штормовое не по детски и дома были проблемы. Сейчас у нас всё улегдось и мы просто общаемся приятельски. А я снова влюбилась) вот увижу его через часик.
Пошла наводить марафет)))
Бачите як буває,а я навпаки якщо з людиною живу інших взагалі не бачу (((А ви хто по гороскопу?не стрілець часом?
автор Чорнобаївка • 17 апреля в 06:34
Ответ дляLove_Love_Love_
В якому ви місті?
Чого запитуєте?є схожі знайомі?
Байрактара• 17 апреля в 06:34
Ответ дляЧорнобаївка
Ось пишу вам дівчата,а потім перечитую свої повідомлення і ваші,аж очі відкриваються на це все зі сторони і легше стає)а то так сумно було
І про дттину думайте - їй треба на цей цирк дивитись?
Байрактара• 17 апреля в 06:39
Ответ дляЧорнобаївка
Теж сам признався,типу він так добре відноситься до мене,що каже всю правду,не хоче обманювати…
Добре як для кого? Як до зручної перевалочної бази, де накормлять і секс дають регулярно? Це добре? Це садизм, це не кохання.
Тріль!• 17 апреля в 06:46
Нікого, крім себе він не любить. Побачив жінку, яка згає собі ціну, матеріально забезпечені і ,вже малює себе таким самим, поруч знею. Тільки, не розуміє, що він їй, якщо і тпеба, то не в якості чоловіка. Хай, іде, тільки виставіть його, ви. Поігає і поверниться.Тоді, будете врішувати. Хоча, вже не варто витрачати свій час на зламані відносини. Як правило, то буде не життя, а існування постійна недовіра.
Пишу вірші, дорого• 17 апреля в 06:46
Ответ дляЧорнобаївка
Дітей немає спільних.у мене є,це другий шлюб
Почне чудити - знайдете іншого, 36 років, дівчина ви що...Любіть себе і дитину, а чоловіків повно і хороших теж.
Ирина_Б_• 17 апреля в 06:47
вы для него не как женщина, а ему как друг поэтому и поделился.
Пишу вірші, дорого• 17 апреля в 06:48
Ответ дляЧорнобаївка
Ну секс останнім часом кожен день хотів,а я кожен день не могла
Збуджувався там, до вас приходив для розрядки
Пишу вірші, дорого• 17 апреля в 06:48
Ответ дляДавно без алко
Он хотел , вот вы не смогли другая и нарисовала,хотя не в вас проблема а мужики гулящем,я считаю если человек любит,он даже думать о других баба не будет а тут влюбился как так?!
Вы что не влюблялись?
Пишу вірші, дорого• 17 апреля в 06:50
Ответ дляВідповів всім
Потому что ему плевать на Вас и Ваши чувства. Ему только его писькострадания важны, всех остальных имел он в виду!
Он тупой у вас или как? Или нравится делать больно другим, причем осознанно?
Типо честный. Решение не принял, но правда давит.
Love_Love_Love_• 17 апреля в 06:52
Ответ дляЧорнобаївка
Чого запитуєте?є схожі знайомі?
Ні, просто цікаво чи вгадала типаж
Байрактара• 17 апреля в 06:52
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Потому что оно не хочет и вас терять, и хочет мачесть свою проверить
Якби її не хотів втратити, не срав би їй в душу. Базу він не хоче втратити.
Байрактара• 17 апреля в 06:53
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну реально не водить машину это уже совсем дно. Конечно перейдёт в руки к более успешной
Сарказм?
Додаю напруги• 17 апреля в 06:56
Автор, у Вас житло спільне? Чи Ваше?
Байрактара• 17 апреля в 06:57
Ответ дляЧорнобаївка
Ні,стрілець
О как мой папан, когда ушел. Тоже как блаженный себя вел, а мама должна была понять, простить, и поддерживать в его лядстве. В больницу к ней ходил с тем же дерьмом, что и автора муж.
Байрактара• 17 апреля в 06:57
Ответ дляЧорнобаївка
Я з ним познайомилась як він вже жив окремо,квартиру знімав,але ще був не розлучений
Підібрали гівно. Киньте каку.
Байрактара• 17 апреля в 06:58
Ответ дляВапщета
Пошла наводить марафет)))
Жаль спутников таких влюбчивих
Творческий типаж• 17 апреля в 07:01
Он зря сказал об этом.Влюбленность проходит.
Всім шампаньського• 17 апреля в 07:18
Ответ дляЧорнобаївка
За что он машину собирался купить за 25000 грн в месяц?! За ваши деньги? Зачем вам такой баласт, еще и второй раз замуж за такого, ладно первый раз замуж можно выйти без головы(
Галя-краля• 17 апреля в 07:19
Автор он вас не любит, не возможно влюбится в другого человека если есть в сердце любовь к жене. Возможно у него увлечение но в таком случае мог и промолчать и зачем он это вам сказал не понятно.
Всім шампаньського• 17 апреля в 07:21
Ответ дляЧорнобаївка
Останнім часом взагалі дивний,ще й траву почав курити(((
За какие деньги? Как можно на 25000 грн содержать семью хотеть купить машину и купить траву, автор он вас дурочку нашел, а той женщине на машине он не нужен нищий, у меня машина мне 41 мне мужик с зарплатой 25000 грн без жилья и без ничего не нужен, и ему 44 года )))
Всім шампаньського• 17 апреля в 07:22
Ответ дляЧорнобаївка
Автор как вы такого привезти к своему ребенку!?
Не вмію заміряти• 17 апреля в 07:27
Общих детей нет и вам ещё 36 лет - сбросить этот камень с шеи и начать новую жизнь.
автор Чорнобаївка • 17 апреля в 07:31
Все дівчата вигнала,послала на х.й,пішов на роботу,сказала речі ввечері під дверима хай забере ,виставлю.В квартиру не пущу.Побачила переписку,вже писав їй що люблю.Боже дівчата яка я дура була,з ким я жила(((Але всеодно болить(((
Ну що ви, мамо!• 17 апреля в 07:38
Ответ дляЧорнобаївка
Ні,ну він працює на 25 тисяч,просто я мала на увазі не завідний жиніх
Так це не в нього закохалась .... А він...
Стервочка• 17 апреля в 07:38
Ответ дляЧорнобаївка
Не розумію навіщо мені про це розповідати було(((
Чтоб переложить ответственность за принятие решения
Тантрический кекс• 17 апреля в 07:39
Ответ дляЧорнобаївка
ну и зачем вам этот ко?
автор Чорнобаївка • 17 апреля в 07:40
Ответ дляНу що ви, мамо!
Вона відповідає взаємність в переписці,хоча в неї вроді чоловік є
Ну що ви, мамо!• 17 апреля в 07:41
Ответ дляЧорнобаївка
Писати можна,що завгодно..
Він Вас матросить, а вона його...