Чорнобаївка• 17 апреля 2025
Чоловік закохався (((дуже боляче
Ой дівчата,Мій мені признався що влюбився,типу в них нічого ще не було тільки спілкування (((так блляче.Краще б зрадив і забув і мені б нічого не сказав.Незнаю що робити.Виганяти чи пробувати зберегти?
КАПСЛОЧНИЦА• 17 апреля 2025
Смотрите, автор, мы за вас уже порешали, выкинули это му&ило. За вами сделать это физически
Відповів всім• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Дуже Вам дякую за підтримку,вона мені зараз дуже потрібна була)
Желаю, чтобы у Вас всё получилось наилучшим образом!
П.С. Ни в коем случае не жалеть и не пускать обратно, когда будет проситься назад. Всё, ушёл - значит ушёл. Предал - значит предал.
А он предал Вас, во-первых, якобы влюбившись в другую, а во-вторых, вывалив всё это Вам на голову, не щадя Ваших чувств. Хотя прекрасно понимает, что это очень больно и неприятно. А просится точно будет, кому этот вшивый планокур нужен вообще? Скажите твёрдое нет, раз и навсегда.
Чорнобаївка
• 17 апреля 2025
Дякую дівчата всім хто відписався,з кожного повідомлення щось для себе винесла корисне)Буду писати про подальші події,якщо цікаво комусь буде)
КАПСЛОЧНИЦА• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Помните, что у вас еще все впереди. А у него все потеряно
Чорнобаївка
• 17 апреля 2025
Ответ дляВідповів всім
Вам особлива подяка 🤗🌷🌷🌷Якось взбодрили мене,а то був стан тільки плакати (((
Відповів всім• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Обязательно. Ждём хороших новостей. Любят только тех, кто любит себя!
Задираю носа• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Теж сам признався,типу він так добре відноситься до мене,що каже всю правду,не хоче обманювати…
Якщо не хоче обманювати, мав би якось сам дати лад зі своїми почуттями і згадати, що таке рішення і кохання, а що - мимолітня емоція, через яку робити боляче коханій людини це ницість. Або якщо вже не кохає, то по-чоловічому прийняти рішення і піти. А не розмазувати по Вам свої соплі й слюні.
Відповів всім• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Смотрите, у Вас в жизни была +1 одна любовь (и это здорово!), а он её просрал, у него -1 любовь (ваша). И не факт, что новая ’подвезуха’ вообще захочет с ним иметь дело.
Но Вас это уже не касается. Не позволяйте себе случайных людей в жизни. Цените и любите себя. И поверьте, классные мужчины тоже есть, и их больше, чем говняных. Просто наберитесь терпения, этот попался бракованый, нормальный еще впереди.
Чорнобаївка
• 17 апреля 2025
Ответ дляЗадираю носа
Справжній чоловік так і зробив би,а це таке ,ні собі ні людям називається(((
КАПСЛОЧНИЦА• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Потому что оно не хочет и вас терять, и хочет мачесть свою проверить
Кондуктор трамвая• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Не схоже на це,він мені давно казав здай на права,купим машину,бо він погано бачить,не може їздити та й прав в нього немає.А я не хотіла.А тут зʼявилися і на машині і з правами,мабуть завело його
Ну реально не водить машину это уже совсем дно. Конечно перейдёт в руки к более успешной
ЛісАпетная• 17 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
Он хотел , вот вы не смогли другая и нарисовала,хотя не в вас проблема а мужики гулящем,я считаю если человек любит,он даже думать о других баба не будет а тут влюбился как так?!
Любил бы, потерпел бы. Хватит уже в чужом лядстве жен винить
Чорнобаївка
• 17 апреля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну то він теж дно виходить за вашими критеріями,він теж машину не водить)))
Кондуктор трамвая• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Про него и речи нет, он хуже дна
Кондуктор трамвая• 17 апреля 2025
Вы небогатая, примитивная женщина с ребёнком . Он наглый, престарелый , неуспешный мужик средних лет. Он в поиске лучшего варианта, чем вы. Исправьте, если ошибаюсь. Если нет, бегите от этого дна
Love_Love_Love_• 17 апреля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Дно це ось ці ваші коментарі
Давно без алко• 17 апреля 2025
Ответ дляЛісАпетная
А где я винила,а вообще вина обоих не бывает вина в одном человеке,
Катастрофа• 17 апреля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Чтобы посмотреть на вашу реакцию. Если не выгнали или не ушли, значит можно действовать дальше. Наказания нет с вашей стороны, можно делать что угодно, вы позволяете
++
Прогинає, на такий собі ’дозвіл’ на коханку.
Брехнею віє, що нічого ще не було.
Катастрофа• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Один,там жінка старша на 8 років була
Він не рак по знаку?
Катастрофа• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Просто випадково познайомився,вона його підвезла і пішло поїхало я так зрозуміла.Вона на машині,а я пішки,не цікаво мабуть стало
То вона сама його ще пожене. Він дурачок? намалював собі ілюзію любові?
Пугачиха• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Дітей немає спільних.у мене є,це другий шлюб
Він від минулої дружини до вас пішов ?
Пугачиха• 17 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
А ваш як чудить? Моєму теж майже 44 роки.
Моєму також 44, ніяк
Пугачиха• 17 апреля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Моєму 42. Сумнівні друзі, агресія, пофігізм. Все йому не так і я не така. Хоче стрибати з парашутом, а я йому заважаю. Якась піонерська зорька грає в одному місці
Ну, вы ж розумієте , що це не з віком пов´язане ?
Чорнобаївка
• 17 апреля 2025
Ответ дляПугачиха
Він від минулої дружини до вас пішов ?
Я з ним познайомилась як він вже жив окремо,квартиру знімав,але ще був не розлучений
Love_Love_Love_• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
В якому ви місті?
Чорнобаївка
• 17 апреля 2025
Так це все тяжко,для мене взагалі любі зміни в житті дуже важко переносити.От чого так коли стараєшся,все для людини робиш,не цінять…
Вапщета• 17 апреля 2025
Ну влюбился. Бывает. Я тоже всю жизнь влюбляюсь. Но раньше всегжа уходила от прежних к тем, в кого влюбляюсь, а последние годы живу с одним просто влюбляюсь в разных. В прошлом году так влюбилась, что от меня искры сыпались. Муж всё видел, но молчал. С человеком у нас физически ничего не было. Но много общались по работе. Его тоже штормовое не по детски и дома были проблемы. Сейчас у нас всё улегдось и мы просто общаемся приятельски. А я снова влюбилась) вот увижу его через часик.
Пошла наводить марафет)))
Байрактара• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Я теж такої думки,тим більше це ж не так що тижнями сексу не було,по пару днів буквально
Автор, це не ваша провина. Хоч ви і зможете щодня. Він захопився іншою, от і хоче щодня, бо по факту своє бажання іншої не задовільняє з вами. Спитайте дівчат - наявність коханки дуже часто супроводжується підвищенням сексуальної активності на початку, коли він ще не спить з нею.