Чорнобаївка• 17 апреля 2025

Чоловік закохався (((дуже боляче

Ой дівчата,Мій мені признався що влюбився,типу в них нічого ще не було тільки спілкування (((так блляче.Краще б зрадив і забув і мені б нічого не сказав.Незнаю що робити.Виганяти чи пробувати зберегти?
АнтиТроль• 17 апреля 2025
Ваш мужик клоун престарелый. Если вы себя не уважаете, то и он никогда уважать не будет
Стервочка• 17 апреля 2025
Ответ дляВапщета
Ну влюбился. Бывает. Я тоже всю жизнь влюбляюсь. Но раньше всегжа уходила от прежних к тем, в кого влюбляюсь, а последние годы живу с одним просто влюбляюсь в разных. В прошлом году так влюбилась, что от меня искры сыпались. Муж всё видел, но молчал. С человеком у нас физически ничего не было. Но много общались по работе. Его тоже штормовое не по детски и дома были проблемы. Сейчас у нас всё улегдось и мы просто общаемся приятельски. А я снова влюбилась) вот увижу его через часик.
Пошла наводить марафет)))
Нрл
Доставучая• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Мабуть саме цих слів мені й не вистачало.Розумом розумію,а серцем хочеться все пробачити та залишити як нічого й не було було(((саме цікаве дівчата,що рік назад схоже вже було,тільки там він просто побачив якусь дівку,і не міг забути місяць,але більше не бачив її,то й забулось воно якось
Автор, а як вам живеться з цим? Він западає на кожну тьолеу, ще й вам розказує. Які у нього переваги, що ви не можете дати йому під зад?
культУра• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
О,і в мого так починалось.Агресія,все не так,скучно живу,нічого типу не хочу
А на його 25 тис. можна жити весело і багато хотіти?
культУра• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Не схоже на це,він мені давно казав здай на права,купим машину,бо він погано бачить,не може їздити та й прав в нього немає.А я не хотіла.А тут зʼявилися і на машині і з правами,мабуть завело його
Він ще той фантазьор у вас
Коко На Страже• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Отож я навпаки була впевнена,що я молодша,гарніше,що він ніде не дінеться,а он воно як.Ще й будете сміятись ні квартири,ні машини,нічого в нього немає,зате он мачо який виявився
Ось чому він і досі з вами.Йому немає куди йти і тому живе у вас.Вам самій не огидна ця ситуація? Кохає іншу, а до вас приходить помитися, поїсти, переночувати.
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ длякультУра
Дівчат наче сліпа була,а це очі ввдкрились.Я вже навіть вдячна цій бабі ,що так вийшло.Переболить і пройде,зате не буде ніхто мозок мені довбати
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляКоко На Страже
Так він сьогодні вночі мені це сказав,вже вигнала його
культУра• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Все дівчата вигнала,послала на х.й,пішов на роботу,сказала речі ввечері під дверима хай забере ,виставлю.В квартиру не пущу.Побачила переписку,вже писав їй що люблю.Боже дівчата яка я дура була,з ким я жила(((Але всеодно болить(((
Вам боляче...але це менеться. Просто не живіть минулим і хорошими моментами щ ним. Бачте тільки реальність і його вчинки і як він поступив з вами...
культУра• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Ви така молодець козли в житті трапляються для досвіду.
ТайТаке• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Почему ночью начался этот разговор?
Лежало лежало и вывалило или как?
Расскажите подробней чтотвы ему сейчас сказали когда выгоняли и кавая его реакция была?
булоТАЙминуло• 17 апреля 2025
Клаааас))) вам так пощастило, авторе! Ви молода, цікава, ще знайдете собі молодого гарного чоловіка для стосунків 100%! А ваш старий дурень підставився! У вас наразі шанс змінити своє життя, жити, не оглядаючись на чужі бажання чи задвигони. І в цій ситуації ви права, що послали свого чоловіка гуляти, тому вам пощастить і буде все добре. А от чулувік погуляти і прибіжить назад - не беріть, що б там не плів, то вже брехло
Два-три тижні і фсьо• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Не розумію навіщо мені про це розповідати було(((
Что б вы благословил. И он типа честный
Морская свинка• 17 апреля 2025
Автор напишите какой был разговор ночью и как именно его выгнали? н сопротивлялся, хотел дальше жить у вас?
Замулена ріка• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
На фіг він вам такий потрібний! Зберіть речі і нехай валить!!!
Себе треба любити і поважати!
Скажіть теж закохалася в кращу людину. досвідос.
tala-li• 17 апреля 2025
наверное, забронированный железно. вот и ..уней страдает, делать нечего
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляtala-li
Ні,не заброньований,ото тепер хочу щоб попався
Замулена ріка• 17 апреля 2025
Прочитала, що вже послали його. Ви розумничка! Правильно зробили!!! Нехай бовтається як гівно в прорубі по життю але без вашої участі! В такому віці мав би вже щось заробити, а не жити за ваш рахунок. Штатонос!!!
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
Почему ночью начался этот разговор?
Лежало лежало и вывалило или как?
Прийшов випивший,каже я таке зробив,незнаю як признатись,алеж ми типу домовлялися,що якщо у когось щось десь зразу казати,каже я влюбився,але нічого ще не було,йому дуже з нею цікаво розмовляти,типу ще такого не було.І заснув,а я як дура,цілу ніч не спала
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ще й думала шо ж робити далі,а потім як побачила шо вона йому пише,то і ляпаса дала і сказала шоб ввечері його речей тут не було.
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Отак дівчата,за один вечір кардинально змінилося життя,ніщо й не предвіщало(((
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Забула ще бонус додати,не платить аліменти вже 3 роки,тобто ще й боржник
Та не реву я• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
А шо пише? Так він по п,яні зізнавався? Може вранці і не помнив?? А де жить йому є?
АБВГДэшница• 17 апреля 2025
Ой,я бы его выставила и забыла,вы молодая женщина,зачем вам все это ,у него крыша поехала,а вам это зачем
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляТа не реву я
Все помнив,пише сонечко люблю.Блін знає дюдину максимум місяць і вже люблю,саме цікаве що й мені по телефону вчора казав люблю,цілую.Яке гівно,жах просто
Та не реву я• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
А вона які смс шле?
Морская свинка• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Автор эти нищие мужики без жилья очень хитрые, нельзя связываться было после того как узнали что жить негде
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляТа не реву я
А вона які смс шле?
Все вам треба знати)я багато не встигла прочитати,він прибіг,писала що їй подобається як він її так називає,наче що любить не бачила,або не долистала
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляМорская свинка
Тепер буду знати
Та не реву я• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Та нє , для повноти картини просто .