Laluna1993• 17 апреля 2025

Много читала на эту тему, но так и не поняла.

А как так вышло, что Майкл Джексон из африканца стал белым?
judit• 17 апреля 2025
Деньги сотворили чудо
алергирина• 17 апреля 2025

Тут відповіді на всі питання.
Подивитесь, напишіть ваші враження, або задайте мені питання. Вивчала всю англомовну інформацію. Цей фільм найкраще що могло відбутись.
Є окреме інтерв´ю його гримерки, вона все розповідає
Птицекрыл• 17 апреля 2025
Он утверждал, что у него витилиго
Но злые языки говорили про пластические операции
Coffee is Love• 17 апреля 2025
Як на мене, використав вітилиго, щоб змінити колір шкіри, бо в голові було так насрано меншовартістю чорної раси, що мріяв бути білим.
inneska-85• 17 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
если бы так было, то давно бы появились пластические врачи и раздавали бы интервью.
Coffee is Love• 17 апреля 2025
Ответ дляinneska-85
https://news.obozrevatel.com/ukr/show/people/63-ro...

Ну подивіться хоча б на його ніс) Ви ж не будете стверджувати, що там не було пластики, правда ж?
А тим не менш ніхто не виліз і не розповідає)
inneska-85• 17 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love

речь о белой коже. про нос все понятно.
Э-велин@• 14 мая 2025
тоже не поняла. витилиго берется пятнами. а он весь белый, как снег.